Гороскоп на 13 серпня 2023 року

Овен ♈

Той, до кого Ви відчували сильні почуття (позитивні або негативні) сьогодні знову з’явиться у Вашому житті і зв’яжеться з Вами або електронною поштою, або телефоном. Чарівність цієї людини незаперечна, проте, Ви досі ще не вирішили, чи хочете відновити стосунки. Зачекайте, поки не розберетеся у своїх почуттях. У цій справі не можна діяти під впливом імпульсу. Відновлення колишніх стосунків може виявитися набагато складнішим, ніж Ви думали, адже життя цієї людини не стало легшим відтоді, як Ви її знали.

Телець ♉

Намагатися стати ідеальним – це найбезглуздіша трата часу! Це не тільки віддалить Вас від інших (недосконалих) людей, а й пробудить у Вас почуття постійної незадоволеності. Вам потрібно перестати прагнути бути найкращим у всьому. Навчіться приймати себе таким, яким Ви є. Схвалення призведе до умиротворення, що, своєю чергою, призведе до більш позитивного ставлення до життя. Без сумнівів, все могло скластися краще, але ж могло бути і набагато гірше. Погляньте на все по-новому!

Близнюки ♊

Обмеження, що виникли в одній сфері Вашого життя, змусять Вас прикидатися в іншій – а саме, в особистому житті. Вами заволодіє грайливий настрій. Ви хочете дізнатися, що потрібно, щоб увігнати оточуючих у барвистість? Веселіться і пам’ятайте, що всі люблять компліменти. Сьогодні Вам вдасться змусити багатьох посміхнутися.

Рак ♋

Без сумнівів, зараз у Вашому списку дуже багато справ, але не варто починати нервувати через кількість завдань, які необхідно завершити. Якщо подумати, то бути зайнятим – це добре. Це означає, що Ви потрібні іншим людям. Можливо, Ви не відчуєте себе корисним, будучи лише гвинтиком у великому механізмі, але без цього гвинтика механізм працювати не буде. Не варто недооцінювати свої сили чи свою важливість.

Лев ♌

Від Вас зараз багато чого чекають, тому Вас почне пригнічувати почуття обов’язку і тиск оточуючих. Поставтеся до цього простіше і розслабтеся. Накручуючи себе, Ви лише станете ще більш нерішучими. Якщо люди дихають Вам у потилицю, попросіть їх дати Вам трохи вільного простору і часу, щоб розібратися з тим, що відбувається. Вони поставляться з розумінням і повагою до Вашого прохання, а Ви зможете займатися справами без будь-якого напруження.

Діва ♍

Для того щоб здобути перевагу в якійсь суперечці, Вам сьогодні потрібно буде скористатися забійною комбінацією неупередженої логіки та чарівної посмішки. Ви не можете змусити людей погодитися з Вами лише тому, що Ви чарівні – Вам потрібні факти. Перш ніж Ви почнете будь-які переговори, переконайтеся, що у Вас є достатньо доказів, необхідних для того, щоб відстояти свою точку зору. Проведіть своє дослідження, і ніхто не зможе не погодитися з Вами. Доти, доки Ви залишаєтеся впевненим у своїх силах і підготовленим, на Вас чекає успіх.

Терези ♎

Настрій колективу сьогодні буде досить оманливим. Звичайно, у Вас буде чисельна перевага. Однак, є ризик того, що Ви втратите свою індивідуальність. Не забувайте, з ким Ви зараз маєте справу, тому що є люди, яким Ви можете довіряти, і є ті, кому не варто. Якщо Ви хочете поділитися з кимось своїми ідеями та цілями, Ви це можете зробити. Просто постарайтеся не видавати надто багато секретів – і переконайтеся, що Ви обрали надійну людину для розмови.

Скорпіон ♏

У Вашому житті скоро з’явиться хтось, хто веде гламурний спосіб життя. Зверніть на нього увагу – він зможе навчити Вас чогось корисного. Ви доволі вправні в подоланні спокус, проте настав час навчитися з ними жити. І справа не в тому, щоб завжди піддаватися чи перемагати, бо в питаннях спокуси існує золота середина.

Стрілець ♐

Погана новина в тому, що існує невелика ймовірність того, що на Вас чекає вкрай гнітючий день. Але є і хороша: ви можете уникнути цього, якщо гарненько постараєтеся. По-перше, остерігайтеся людей, які, найімовірніше, будуть виводити Вас із себе. Ви добре їх знаєте. Так, це саме та людина, яка багато говорить і при цьому нічого не робить. Якщо вона буде присутня на тій самій зустрічі, що й Ви, постарайтеся відсісти від неї подалі. Таким чином, його порожні обіцянки і дурні ідеї не зачеплять Вас сильно. Постарайтеся обмежити себе від настирливих людей.

Козоріг ♑

Якийсь навіжений друг надзвичайно близький до того, щоб почати Вас дратувати. Він знову випробовує Ваше терпіння, ставлячи свої забаганки понад ті обіцянки, які Вам давав. Настав час поговорити з ним і чітко прояснити, скільки Ви готові (або не готові) ще терпіти. Якщо чесно, Ваша заява не буде для нього сюрпризом. Він знає, що Ви в курсі його слабких місць, але йому необхідно про це нагадати.

Водолій ♒

Коли справа дійде до романтики, Вам варто подумати про економію. Замість того щоб загострювати свою увагу на пристрасті, чому б просто не насолодитися приємними стосунками? Занадто багато гарячковості призведе лише до того, що Ви рано видихнетеся. Усе, що Вам зараз потрібно, – це поступовий інтерес, який дасть вам двом достатньо часу, щоб гідно оцінити ваш зв’язок і зміцнити його. Коли у стосунках занадто багато переживань, завжди не вистачає справжності.

Риби ♓

У Вашому житті настають зміни, і прийдуть вони у вигляді когось дуже привабливого. Це може бути хтось, хто привабить Вас романтично, сексуально або в плані кар’єри. Насправді, чим і як він Вас зацікавить, не матиме великого значення. Те, що справді буде важливо, – це Ваша реакція на нього. Зберігайте спокій! Звісно, він змусить кров вирувати, а серце вистрибувати з грудей, але якщо Ви дозволите йому дізнатися про це, у нього одразу з’явиться надто багато влади над Вами.