Під цими знаками Зодіаку народжуються найрозумніші жінки

Існує думка, що чоловіки не люблять розумних жінок. Однак, за нашими спостереженнями, протилежна стать все ж таки тягнеться до жінок мудрих. Астрологи стверджують, що саме ці знаки можуть похвалитися природним розумом.

Овен

Овни з самого дитинства вражають своєю проникливістю. Ще граючись у дворі, вони отримують загальну довіру і визнання серед своїх ровесників. Дорослішаючи, жінки-Овни так само легко беруть на себе лідерство і отримують від цього справжнє задоволення. Безумовно, це б’є по самолюбству чоловіків, але Овнів це мало цікавить.

Жінки-Овни дуже витривалі. Вони легко беруться за складні чоловічі справи. Овни часто агресивно налаштовані до оточуючих, але не вміють довго злитися і швидко відходять. При цьому – парадокс! – Овни наївні, і їм часто доводиться опускатися з небес на землю. Побоюються піти на поводу громадської думки і всіма силами намагаються цього уникнути.

Скорпіон

Скорпіон – чоловік у спідниці. Дівчата, народжені під цим знаком, змалку знають, що вони не схожі на інших. До життя ставляться просто: Скорпіони впевнені, що незважаючи на всю підступність і хитрість, що панують у світі, життя складається з простих дрібниць.

Жінка-Скорпіон володіє приголомшливою інтуїцією і вміє “читати” людей. Вона легко розпізнає маніпуляторів, шахраїв та інших недоброзичливців. У Скорпіонів досить мстивий характер, тому їх краще зайвий раз не виводити з себе.

Козоріг

Козороги з дитинства спокійні, уважні й серйозні. Їх особливо не приваблюють дитячі пустощі. У дорослому віці Козоріг не прагне заводити знайомства. В її щільне коло друзів не так-то просто потрапити. Жінки-Козороги легко знаходять спільну мову з чоловіками.

Успіхів на професійній ниві Козороги досягають у досить зрілому віці. Ніколи не беруть участі в конфліктах, від них ви не побачите прояву емоцій. Досить уперті, можуть легко вивести з себе навіть найспокійнішу людину.

Оригінал