Яка ви квітка по знаку Зодіаку

Багато людей чудово знають, що у них присутні певні характеристики, риси особистості, уподобання і числа, пов’язані з їхнім зодіакальним знаком. Виявляється, що, крім цього, кожному знаку зодіаку відповідає певна квітка. У чому ж ви можете бути схожі зі своєю квіткою?

Овен: бузок

Він відкриває зодіакальний цикл і, як номер 1, символізує новий початок. Цвітіння бузку навесні найбільше навіює асоціації з відродженням життя і рухом уперед. Ідеальна пара для Овна!

Телець: мак

Люди-Тельці вирізняються стійкістю і завзятістю. Вони люблять естетику і чарівність природи. Тельці завжди відстоюють свої позиції (особливо у важливих для них питаннях) і випромінюють позитив і красу – точнісінько як яскравий мак.

Близнюки: гортензія

Пишність і яскравість гортензії прекрасно поєднується з товариськістю та енергійністю Близнюків. Якщо ви хочете зробити цьому знаку ідеальний подарунок, піднесіть йому горщик із цією рослиною. Ви потрапите просто в точку!

Рак: фіалка

Рак славиться своєю емоційністю і чутливістю. Це знак-домосід, який любить затишок і комфорт свого вогнища і не особливо прагне до пригод і змін. Йому до пари делікатна, ніжна й елегантна фіалка.

Лев: соняшник

Тільки Леви можуть конкурувати з Близнюками в плані товариськості й любові до публічності. Це дуже яскравий, позитивний і усміхнений знак, який вміє бути щасливим. Соняшник – це квітка, яка ідеально підходить цьому знаку зодіаку. Вона така ж потужна, гордовита і сонячна!

Діва: ранункулюс

Діви спокійні та стримані, проте сором’язливими їх назвати теж не можна. Щойно ви ближче познайомитеся з Дівою, ви побачите її веселу вдачу. Як і симпатичний ранункулюс (або жовтець), цей знак організований, акуратний і відмінно вписується в будь-яке тло.

Терези: троянда

Цей знак дуже схожий з рожевою квіткою. Будучи символом любові і гармонії, троянди чудово доповнюють одвічне прагнення Терезів до істини і справедливості, а також їхнє гостре сприйняття зла і добра.

Скорпіон: півонія

У квіток півонії маса пелюсток. А у Скорпіона маса граней характеру, і він виглядає абсолютно загадковою особистістю. Щойно ви необачно вирішили, що розкусили людину цього знака, вона швидко продемонструє вам інший, абсолютно непередбачуваний бік себе.

Стрілець: герань

Стрільці сильні, незалежні й прекрасні подібно до герані, яка має вигляд цілком самодостатньої і дуже невибагливої квітки. Цей знак відомий своєю любов’ю до життя і пригод. Тому й герань просто ідеально відображає його волелюбну натуру.

Козоріг: гвоздика

Козороги вирізняються своєю працьовитістю і наполегливістю, а плоди їхньої праці дуже помітні і викликають захоплення. Ефектна, але стримана квітка гвоздики якнайкраще відображає характер і внутрішній світ, а також ідеально підходить цьому наполегливому знаку зодіаку.

Водолій: орхідея

Хоча іноді Водолій виглядає тихим та інтровертним, він напрочуд ексцентричний та енергійний, коли перебуває в знайомому оточенні. Крім того, він розумний і вміє справлятися з проблемами. Зовні сором’язлива, але дуже потужна квітка орхідеї – це суть Водолія.

Риби: водяна лілія

Латаття і Риби – це, напевно, найкраща пара. Цей знак креативний, любить спокій і умиротворений настрій, а також романтику і чуттєвість. Чарівна водяна лілія – це однозначно вибір цього знака!

Оригінал