Ці 4 знаки Зодіаку обведуть вас навколо пальця (і залишать ні з чим)

Йдеться про чоловіків-гравців, які люблять азарт, красиві залицяння і слова, але які швидко починають нудьгувати поруч з однією дівчиною, простіше кажучи – бабії. І деякі хлопці, згідно з астрологією, більш схильні бути цими мерзенними типами. Ось 4 знаки Зодіаку, які заморочать вам голову, а потім залишать біля розбитого корита:

Близнюки (21 травня – 20 червня)

Близнюки – тип хлопця, який завжди дивиться на себе в дзеркало щоразу, коли проходить повз нього, і завантажує на свою сторіночку в Instagram виключно фотографіями свого пресу.

Можна з упевненістю сказати, що ніхто не піклується про близнюків більше, ніж вони самі, що змушує їх здаватися неймовірно поверхневими.

Близнюки – гравець, який любить використовувати жінок, щоб відчути себе краще. Він може безглуздо фліртувати з жінками, поки вони не скажуть йому гуляти вальсом, або намагатися образити їх, щоб прирівняти їх до себе, але його методи завжди зазнають невдачі.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Лев – тип бабія, який постійно шукає самоствердження і компліментів від інших людей. Однак він ніколи не задоволений думкою однієї людини, тому він завжди переходить від дівчини до дівчини.

Лева не турбує, що ви думаєте про нього. Все, чого він хоче, – це компліментів і уваги, і він піде, перш ніж ви зрозумієте, що сталося.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Скорпіон схиблений на фізичній стороні питання, а це означає, що, якщо ви не будете догоджати йому так, як він хоче, тоді ви його не зацікавите.

Йому може знадобитися ціле життя, щоб позбутися від цього мислення, але він обере безглуздий секс, замість уваги, якої ви заслуговуєте.

Скорпіон дуже впевнений в собі. Він знає, що він може бути покидьком або занадто поверхневим, але йому на це наплювати.

На жаль, він також вважає, що це робить його привабливим, але, безумовно, ні.

Стрілець (22 листопада – 19 грудня)

Стрілець зациклений на волелюбному житті, тому він зробить все, щоб жінки знали, що йому потрібен тільки випадковий секс.

Однак він не розуміє, наскільки безглуздо виглядає з боку, коли намагається зняти дівчину в клубі або барі.

Стрілець знає, що його методи не завжди працюють, але він намагається зробити байдужий вигляд, ніби йому все одно, що жінки думають про нього, навіть якщо це його дійсно хвилює.

Оригінал