Наскільки ви схильні до стресу за знаком Зодіаку

Напевно, немає людей, які б не відчували занепокоєння. Одні приховують цей стан, маскуючи його безтурботністю і легкістю, а інші можуть повністю зануритися в безодню депресії під впливом стресових факторів. Різноманітні фобії та несприятливі соціальні ситуації також вносять свою лепту в рівень стресу і виникнення тривожних станів. Наскільки схильні до такого впливу ви, виходячи з вашого зодіакального знака?

Овен

Усі стресові ситуації ви обов’язково “приміряєте” на себе. Ви відчуваєте, що вам потрібно бути найкращим, перемагати в усьому і досягати неймовірних, а часом і нереальних висот. Ви регулярно самі себе переконуєте в тому, що це не стрес, і вам просто подобається все це робити. Проте ваше підвищене бажання постійно конкурувати з усіма нерідко приносить вам масу занепокоєння і хвилювання.

Телець

Зовні ви посилено виглядаєте спокійним, навіть якщо всередині у вас все стискається від страху і занепокоєння. Ви надаєте багато значення чужій думці, і замість того, щоб проявити своє невдоволення або просто це ігнорувати, ви починаєте засмучуватися і хвилюватися. Проте від своєї лінії поведінки відмовлятися ви не збираєтеся, а тому рівень тривожності у вас тільки накопичується.

Близнюки

Усе ваше занепокоєння ви ховаєте під привітністю і приязністю. Ви з тих людей, які можуть з невеликої проблемки роздмухати проблему неймовірних масштабів. Коли ви в стресі, то, як правило, скипаєте і стаєте надмірно емоційним. Одночасно ви хочете тримати все під контролем, але це всього лише боротьба двох сторін вашої особистості між собою. Постарайтеся трохи дистанціюватися від причин вашого занепокоєння.

Рак

Ви не хочете піддаватися критиці й обговоренню, тому намагаєтеся робити все ідеально. Ви теж один зі знаків, які чинять величезний тиск на самих себе, що призводить до стресу. Ви до жаху боїтеся негативних коментарів і робите все, щоб цього уникнути. Постарайтеся наростити більш товсту шкіру і контролювати те, як речі впливають на вас, інакше ваша нервова система істотно постраждає.

Лев

Стрес не владний над вами, але якщо у вас немає 100-відсоткового успіху, то ви можете бути дещо збентежені, а потім починаєте розробляти план зі зміни ситуації. Фактично в цьому світі вас турбує тільки одна річ – багатозадачність. Ви не вмієте справлятися з купою проєктів, а також соціальним і сімейним життям одночасно, і це вас нервує.

Діва

Стрес – ваше друге ім’я, оскільки ви хочете, щоб усе було ідеально, аж до найдрібніших деталей. Ви метушливі й неспокійні, і обидва ці чинники провокують постійні тривожні стани. Ви досить розумні, щоб це усвідомлювати, що ще більше вас турбує. Здається, що ви схильні до нескінченного циклу тривоги і стресу. Ви турбуєтеся про свої слова, вчинки, результати, репутацію, а також минуле, сьогодення і майбутнє.

Терези

Ви залежні від стресу, але вам подобається вдавати, що це не так. Як ви можете турбуватися, коли все навколо вас настільки гармонійно? Ви хочете, щоб інші люди, як і ви, були щасливі та спокійні, але ви не зовсім упевнені, як це зробити, а коли у вас немає всіх відповідей, то це змушує вас нервувати. Ви багато думаєте і починаєте програвати різні сценарії, переходячи від невеликого стресу до стресу великого.

Скорпіон

Ваше найбільше занепокоєння в житті – це бути відкинутим коханими людьми. Ви, як правило, вельми самовпевнена людина, і безмовність почуттів зазвичай потрясає весь ваш звичний світ, перевертаючи його з ніг на голову. Вам потрібна увага, і якщо ви її не отримуєте, то настає розчарування, а потім і тривожність зі стресом.

Стрілець

На перший погляд, ви, схоже, взагалі не в курсі про те, що таке стрес, але копайте трохи глибше, і ви його знайдете. Ви починаєте турбуватися, якщо перебуваєте в пастці ситуації або відчуваєте, що прив’язуєтеся до людини. Ваш перший імпульс – це вийти із ситуації, якщо можете, а якщо ні, то ви переходите в тривожний режим. Щойно ситуація вирішиться, ви розслабляєтеся.

Козоріг

Ви просто переповнені тривогами, особливо коли справа стосується успіху і досягнень. Ви схильні оцінювати себе в порівнянні з іншими і далеко не завжди на вашу користь. Ви підкреслюєте кожну зроблену помилку і нервуєте, якщо не можете контролювати результат. Іншими словами, стрес для вас – це втрата контролю і неможливість на щось вплинути.

Водолій

Ви настільки легка і відкрита людина, що стрес вам незнайомий. Так думаєте ви, і це помилка. Ви, наприклад, тривожитеся тоді, коли чимось можете зачепити або образити людей, коли ваші плани руйнуються, коли ви не можете виконати намічене. Ви хочете, щоб усі навколо були задоволені, і коли цього (у вашому розумінні) не відбувається, ви дуже хвилюєтеся і розчаровуєтеся в собі.

Риби

Ви зазвичай не нервуєте, поки навколо вас немає великої маси людей. Але якщо вам потрібно встати перед публікою, виголосити тост або зробити презентацію, то ви панікуєте і перебуваєте в повному стресі. Найсмішніше, що ви насправді дуже успішні в розповіданні історій і публічних виступах, але все одно цього боїтеся. Якщо ви повірите у свої сили, у вас, ймовірно, буде менше занепокоєння.

Оригінал