Безумство і прибирання: як знаки Зодіаку зустрічають весну

Нова весна принесла стару як світ тягу до наведення порядку. Як реагують на інстинкт знаки зодіаку?

Овен

У Овна включається весняне комбо: вроджений вогненний темперамент підстьобують перші сонячні промені і розлиті у свіжому повітрі пари загального посилився лібідо. Тому, як ви розумієте, весна — страшний час для Овнів: до травневих шашликів вони приповзають змарнілими і обдертими, як втомлена кішка, і всі інші знаки їм, звичайно, заздрять. Сучка крашена! І схудла, і це саме! А Овен тільки поблажливо посміхається і намагається ходити як кавалергард. Ну тому що треба ж якось репутацію підтримувати, так? Хоча насправді ніякого “цього самого” у неї не вийшло, тому що Овен, як, втім, і минулої весни, здуру вирішила спробувати романтично закохатися і як слід постраждати. І знаєте що? Жах взагалі, як ви з цим живете! Більше ніколи! Мужики – зло! О, мужик! Він нічийний, не знаєте, дівчатка?

Телець

Телець впадає в матримоніальні плани: їй неодмінно потрібно закохатися і вийти заміж зараз, негайно! Поточний статус при цьому, щоб ви розуміли, значення ніякого не має: провівши інвентаризацію господарства і виявивши там чоловіка, двох дітей, трьох котів, собачку і безсмертного аксолотля в трилітровій банці, Телець сумно зітхає, але від планів на предмет збільшення сім’ї не відмовляється. Якщо додаткового чоловіка не можна заводити, то давайте триметрову яблуню заведемо і назвемо Марусею, а? Хто сказав, що не хоче на дачу і яму копати? Нічого не знаю, цієї суботи її привезуть!

Козоріг

Козороги свято переконані, що цю значущу віху треба неодмінно відзначити і, природно, чимось корисним. Проблема в тому, що все корисне Козоріг вже зробила, залишилося хіба що зимові речі на антресолі прибрати, але який же псих в нашому кліматі робить це раніше червня? Тому навесні Козоріг мається, не знаючи, куди себе приткнути: на дієті вона відразу після новорічних свят схудла, гардероб оновлювати рано, тому що ще не почалися розпродажі, а піти у відпустку їй борг не дозволяє – всі навколо як з ланцюга зірвалися, хтось же повинен працювати! У підсумку все, що залишається Козорогу, — затіяти велику весняне прибирання. Дійсно велике. І весь березень Козоріг буде примерзати ганчіркою до вікон щосуботи, але справи своєї не кине: треба значить треба!

Близнюки

Близнюки Навесні розквітають: ледь прийшовши в себе від новорічного алкотріпу, вони починають закреслювати дні в календарі, нетерпляче потираючи руки, — швидше, ну швидше ж! Швидше починаймо загальні нестримні веселощі з блекджеком і плюшками! Зараз всіх накриє, і можна буде брати їх тепленькими: спочатку зачарувати, потім напоїти і вжити за призначенням. І якщо хтось думає, що “за призначенням” – це в горизонтальній площині, то погано ви думаєте про Близнюків! Бурхливі романи вона в змозі крутити в будь-який інший час року, а ось підбивати кого-небудь на справжні безумства найкраще навесні. Так що акуратніше там: ось так сходите з Близнюками на вечірку, а прокинетеся в Могадішо. Одружений. Не на Близнюках, а на багатодітній піратській вдові. Смішно, правда?

Рак

Навесні Раки собі неодмінно що-небудь зривають: або спину, або психіку. Тому що з першими променями весняного сонця раків затоплює таким припливом сил, що не використовувати їх на благо людства просто грішно. А тому Рак буде копати від паркану і до обіду: вікна будуть поховані під ящиками з розсадою, а домочадці — під мотлохом з антресолей. І ось тут, відразу після того, як спина крякне під вагою дідусевого баяна, почне відчутно тріщати Ракове терпіння: якого біса ніхто не допомагає?! А ну швидко взяли зубні щітки і пішли драїти стіни! Швидко, я сказала!

Лев

Навесні левиці раптово вирішують, що вистачить вже тримати обличчя: можна нарешті дати собі розслабитися і як слід повеселитися! Під «як слід повеселитися» левиця через брак інших варіантів вибирає захопливу пригоду під назвою «пожити як проста смертна». А це означає, що всім іншим знакам треба прийняти бойову готовність: іншого шансу подивитися на левицю без гордовитого покер-фейса і наблизитися, не ризикуючи бути витягнутим по спині, не буде. А може, навіть і до комісарського тіла допустять. Але це не точно.

Діва

Діва весни боїться як чорт ладану: невблаганна сила природи, що пробуджується, рве внутрішній шаблон Діви з відчутним тріском, і Діва дуже боїться, що це можуть почути оточуючі. І, чого доброго, запідозрити, що Діва трішечки не в собі. Насправді навесні Діва не в собі не трішечки, а наглухо: її несе на всі боки відразу – і хочеться любити, страждати, гуляти, худнути і рубати голови неугодним одночасно. На щастя, Діва завжди може звернутися до автономної внутрішньої Вікіпедії і нагадати собі, що підсвідомість, яка розбушувалася, можна заспокоювати препаратами. І, власне, до цього Діва і приступає. А оскільки Діві знань ніколи не шкода, наша магічна куля передає цінну пораду: навесні найбільш ефективні препарати сухі і червоні, хоча в ранковий прийом можна замінити їх на солодові. Діва рекомендує!

Терези

Парадоксально, але факт: початок весни — найспокійніший час для Терезів. Всі інші знаки вже починають потихеньку текти зозулею, а Терези, перебуваючи в абсолютно безтурботному настрої, передчувають виконання приємних планів: Шопінг, відпустка, Травневі на дачі — яка краса! А ось коли ІНШИХ вже попустить, Терезів накриє: каблуки чи кедики? Туреччина чи В’єтнам? Машку з дітьми покликати чи Катьку з її охламоном? І на чию, ДО РЕЧІ, дачу? І, чорт візьми, маринувати в лимоні чи в оцті? Та вимкніть весну вже цю, неможливо більше!

Скорпіон

Скорпіони зустрічають весну, похмуро ниючи і вангуючи собі всілякі неприємності на відмерзле за зиму жало: теоретично сама по собі весна на Скорпіона ніяк не діє, тому що ну як ці жалюгідні закони природи можуть впливати на інфернальну міць Скорпіонової незбагненної особистості? З іншого боку, весна діє на всіх інших, а Скорпіонова магія, на них, навпаки, діяти перестає. Поки всі інші знаки з насолодою дивляться навколо і бачать сонечко, струмки, набухаючі на деревах бруньки і офігенні пальтечка з нових колекцій, Скорпіон бачить навколо зомбі-апокаліпсис: всьому людству різко відключили мізки і включили голод. Добро б ще шлунковий, так статевий! А хто на світі всіх бажаніший? Правильно, Скорпіон. “Біжи, дядько Митя!»

Стрілець

Стрільці весну зустрічають, як і належить істинним дітям природи, причому дітям улюбленим: інші одинадцять матінку регулярно засмучують, і тільки Стрільці ніколи їй ні в чому не суперечать: влітку ударно трудяться і не менш ударно відпочивають, восени чесно відбувають листопадову депресивну повинність, взимку нагулюють жирок, а навесні не без задоволення приступають до виконання програми «Плодіться і розмножуйтеся, заселяйте Землю». Про те, що хитрі спиногризи давно винайшли засоби контрацепції, матінці-природі знати зовсім необов’язково. Нема чого, право, її засмучувати.

Водолій

Водолій впадає в гріх мракобісся: поки всі інші знаки, замотавши обморожені скальпи в поліетиленові пакетики поверх вушанок, штурмують триметрові замети по дорозі на роботу, Водолій радісно пише в фейсбуці «Ура! Перезимувала!» і вбирається у рвані джинси і рожеві кеди. І перед безжальною реальністю у вигляді температури мінус 15 і штормового вітру з крижаною крупою Водолій не пасує: діставати пуховик назад дуже небезпечно! Дорий всетсвіт може вирішити, що не дуже-то ця весна і потрібна Водолію, і вона тоді взагалі ніколи не настане! А настане, відповідно, апокаліпсис і новий льодовиковий період. Ні, ну ми відразу сказали, що Водолій впадає в гріх мракобісся і щиро вірить, що зараз нашаманить нам всім весну своїми кедиками.

Риби

Риби навесні впадають в чорну меланхолію. По-перше, у них день народження, а це, між іншим, не те що деякі зараз подумали (не будемо показувати пальцем, хоча Стрілець вже пішов за горілкою), а день тліну і безвиході, тому що з часом у Рибок особливі відносини: весь рік вони примудряються взагалі не помічати його квапливий біг, тому в день зміни паспортного віку їх накриває по повній, відразу за всі 364 дні. По-друге, Рибок до глибини душі ображає той факт, що всі інші знаки ніякої уваги на їхню чорну меланхолію не звертають: ну колись їм чужий дах підпирати, коли свій ось-ось з’їде. Так що з настанням весни рибка закопується в донний мул і там захоплено страждає. Не забуваючи, звичайно, записувати в бальну книжечку імена негідників, які безсовісно відмовилися від спроб Рибку все-таки відкопати і змусити радіти весні.

Оригінал