Яка у вас є “перчинка” за знаком Зодіаку

Панянки бувають різні. Хто миліший, хто красивіший, але в кожної є своя перчинка. Звичайно цю рису характеру не завжди видно, але вона є. І гороскоп підкаже яка саме твоя перчинка.

Овен

Пекуча перчинка. Ви яскравий володар пекучої перчинки, сповненої заряду і захопленості. Постійно палаючий і невгамовний тип, який прагне до всіх висот. Ваша заповзятливість привертає до лідерства і повноважень вести за собою людей. Найбільше не терпите довгих справ, відчуваючи потребу охоплювати нові вершини. У вас не тліє вогонь активності.

Телець

Напориста перчинка. Ви безцінний володар напористої перчинки. Вам дістався талант – перетворювати свою впертість на золото. Немає того, чого б ви не досягли – ви здатні на все і навіть більше. Єдиний ворог, який переслідує вас по п’ятах – лінь. З лінню ви боретеся найзавзятіше, і шансів на перемогу у вас значно більше. Своєю незламною наполегливістю ви досягнете багато чого.

Близнюки

Мінлива перчинка. Ви кмітливий володар мінливої перчинки. Ваша здатність і вміння вписатися в будь-яку обстановку, легко знайти точки опори, підтримати будь-яку тему і привернути до себе будь-яку людину. Ідеальні властивості хамелеона з сумішшю гострого розуму і винахідливості підтримують ваше прагнення до пізнання всього нового і захопливого.

Рак

Пристрасна перчинка. Ви чуттєвий володар пристрасної перчинки, майстер підкорення сердець. Здатні підібрати мелодію і зіграти на струнах будь-якої душі. Навіть у разі розставання, через багато років – про вас згадують із захватом і тягою. А якщо вам пощастило зустріти своє кохання, ви здатні утримувати тепло, єдність і ніжність у стосунках роки й десятиліття.

Лев

Феєрична перчинка. Ви сліпучий володар феєричної перчинки. Об’єкт загальної уваги й жадання. Якщо навіть і рідкісний скромник – то в душі, за рум’янцем щік ви радієте, перебуваючи в центрі уваги. Але навіть такий випадок рідкість, бо сміливість також одна з ваших чеснот. Зірка в душі і по життю.

Діва

Бездоганна перчинка. Ви прискіпливий володар бездоганної перчинки. Мало того що ви постійно перебуваєте у фазі самовдосконалення, так ви ще й інших підтягуєте до свого ідеалу. За ці заслуги і уславилися рідкісним критиком, хоча, звісно, маєте на меті лише благородні цілі. Ви знайдете, як поліпшити навіть ідеальний світ.

Терези

Артистична перчинка. Ви творчий володар артистичної перчинки. Майстерно вживаючись у будь-яку роль, ви маневруєте між різними образами і характерами. Швидше за все, ви й самі не визначите, де маска, а де ви – бути різним, ваш звичайний стан. Все життя як полотно, і ви себе на ньому творите різнобічно і багатогранно.

Скорпіон

Інфернальна перчинка. Ви зухвалий володар інфернальної перчинки. Навіть близькі цураються вашої темної сторони, що вже говорити про ворогів. Гострий розум і язик, немов батіг – влучно б’єте, при цьому не опускаєтеся до низькосортної зверхності. Тонкий психолог – ви здатні багатьох тримати в напрузі перед пострілом свого проникливого зауваження.

Стрілець

Блискавична перчинка. Ви натхненний володар блискавичної перчинки. Як електричний заряд ви пробуджуєте інтерес, азарт і мотивацію в людей. Довічний аніматор – улюблений гість на святах, вечірках і будь-яких компаній. Здатні вести натовп своєю іскрою, не використовуючи владу в жадібних цілях. Ідеаліст, який бажає для всіх Миру і щасливого майбутнього.

Козоріг

Амбітна перчинка. Ви рішучий володар амбітної перчинки. З будь-яким виконанням мрії ваші потреби тільки зростають, і ви наполегливо штурмуєте новий рівень своїх мрій. Не боїтеся навіть найважчої праці заради реалізації своїх планів, і ніколи не економите на собі та своїх бажаннях.

Водолій

Геніальна перчинка. Ви неабиякий володар геніальної перчинки. Для вас немає нерозв’язних проблем і питань, тільки легких і очевидних шляхів для вас немає – ви до всього знаходите хоч і дієве, але нестандартне рішення. Вашій винахідливості можна тільки позаздрити, але ж у вас ще море ідей.

Риби

Прониклива перчинка. Ви таємничий володар проникливої перчинки. Світ сповнений непізнаного, люди сповнені таємниць – і тому, як свою опору ви вибрали інтуїцію. За роки використання, ваш інструмент наточився до гостроти. Оточуючим залишається дивуватися вашому чуттю, але найбільш приголомшеними залишаєтеся – ви.

Оригінал