Сексуальні потреби знаків Зодіаку

Кожен знак Зодіаку має не тільки набір поведінкових і психологічних прийомів, а й власні сексуальні вподобання, знаючи які, легко спокусити кого завгодно.

Овен

Овни – дуже сексуальні люди, але не помиляйтеся на їх рахунок: романтики вони потребують нітрохи не менше. Зустрічі на одну ніч і випадкові зв’язки – не для них. Більшість Овнів розцінює нові знайомства як цікаву пригоду. Розкутий секс допустимий для них тільки з добре знайомим і коханим партнером. Якщо Овен знайшов постійного партнера, він не побоїться найсміливіших сексуальних експериментів, хоча для рішучості може прийняти пристойну дозу алкоголю.

Овен постійно твердитиме вам, що ви чарівні. Якщо незнайомець на вулиці зробив вам комплімент, будьте впевнені: це старий добрий Овен не встояв перед вродженим інстинктом. Овнів приваблюють фізична краса і репутація. Нездатні встояти вони і перед гострим інтелектом. Щоб привернути увагу Овна, необов’язково бути фотомоделлю, але у вас має бути щось незвичне і сексуальне. Овен повинен закохатися в людину, перш ніж вступити у зв’язок із Ним або з нею, хоча згодом такий зв’язок може перерости в суто фізичне захоплення. Овни не люблять ображати людей, і іноді може здатися, що ними керує партнер. Але якщо Овен слідуватиме за своїм партнером постійно, такі стосунки йому швидко набриднуть, і він почне підшукувати собі нового партнера. Дивно, але Овен може залишатися абсолютно байдужим до сексу і контролювати свої почуття. Овни люблять контролювати стосунки. Якщо вони відчують, що керують ними, то можуть швидко охолонути. Якщо партнер заводить Овна сексуально, то сексуальний апетит Овна може виявитися просто невгамовним. А вже якщо ні, то не переймайтеся!

Вас напевно привабили в партнері-Овні рухи його губ і рота. Користуватися губами Овни вміють, як ніхто інший. Їхній рот постійно посилає сексуальні сигнали. Якщо ж ви Овну не сподобалися, то він зможе змусити вас відчути себе справжньою невидимкою. Ви для нього просто перестанете існувати. Випиваючи з Овнами, уважно стежте за ними. Вони можуть підморгувати вам, але не слід розцінювати їхню поведінку як сексуальний сигнал. Можливо, це просто нервовий тик, якого так важко позбутися.

Давайте перейдемо до конкретних деталей. Гарні Овни чи ні? Так, дуже, якщо ви хочете це почути. Тільки, коли бувають у настрої, ось правдива відповідь. Мушу додати; що, коли Овни чогось не хочуть, вам нізащо не змусити їх. Це просто неможливо.

Овни потребують теплого і люблячого партнера, схожого на них. Їм потрібен сексуальний партнер. Секс відіграє для Овнів дуже важливу роль у стосунках. Якщо партнер заводить їх сексуально, такі стосунки триватимуть дуже довго. Грайте з Овнами жорстко, будіть їхню цікавість – ніщо так не сприяє зміцненню стосунків із ними. Найкращим партнером для них буде той, хто так само, як і вони, сміливо йде на експерименти. Якщо ваше уявлення про секс обмежене подружньою спальнею – забудьте про Овна! Літаки, поїзди, автомобілі – ось ідеальні місця для сексу з Овном.

Якщо під час занять коханням ви зробите щось, що не сподобається вашому партнеру-Овну, він не забариться вам про це сказати, причому досить детально. Але якщо ви спробуєте зробити те ж саме, Овна і сліду не залишиться. Секс з Овном – нелегка справа. Щоб зважитися на це, потрібно мати незвичайне почуття гумору.

Телець

Тельцям потрібен партнер, який дозволить йому домінувати. Стосунки типу “собака-кішка” йому не підходять. Час від часу між партнерами можуть проскакувати іскри, і це непогано – дуже оживляє спілкування в спальні. Але постійних докорів і уколів Тельці не потерплять. Це їм не подобається, і їхні партнери мають це розуміти. Задовольнити вимогливого Тельця досить складно. Літні Тельці усвідомлюють це, але в молодості їм цього не дано.

Що старшим стає Телець (раджу почекати – не пошкодуєте!), то кращим стає його сексуальне життя. Тельці постійно експериментують і прагнуть новенького, тоді як інші знаки Зодіаку (не будемо вказувати пальцем!) цілком задоволені повторенням пройденого. Тельці можуть повторюватися, але експерименти для них – солодші за мед і вино. Для пари, яка переступила за сорок, такий підхід – справжнє благословення. Ви заміжня або живете з нудьгуючим Тельцем? Просто скажіть якось ненароком, що вам би хотілося позайматися сексом у човні, і ви відразу ж побачите, як зміниться настрій вашого зануди. Але не чекайте, що ваше бажання здійсниться десь у Сіднейській затоці. Тельці не люблять йти далеко від дому. Швидше за все, все закінчиться з іграшковими човниками у ванній, але не хвилюйтеся: навколо вас буде достатня кількість свічок, щоб обстановка виявилася цілком романтичною.

Цей знак любить домінувати в коханні. Якщо Телець запевняє вас, що це не так, значить, він ще не до кінця усвідомив власну сексуальність. Таке може трапитися тільки на ранніх етапах стосунків, але з плином часу Телець просто зобов’язаний розкрити свої справжні фізичні потреби. Якщо він цього не зробить, то страждатиме і мучитиметься, а ваші стосунки перетворяться на справжні тортури. Не очікуйте, що Телець буде твердити вам, як він вас любить. Цей знак висловлюється діями, а не словами. Заняття коханням для Тельця – це мистецтво, він пишається тим, що приніс вам задоволення. Якщо це не так, не варто його обманювати. Телець – дуже сексуальний знак. Секс для нього полягає не тільки в самому акті, а й у тому, як він сидить, схрещує ноги, а також у манері одягатися. За цими ознаками легко здогадатися, як Телець до вас ставиться. На етапі романтичного залицяння Телець одягається за останнім писком моди. Телець же з розбитим серцем являє собою сумне видовище.

А тепер, будь ласка, не зрозумійте мене неправильно. Пам’ятайте, що Телець не захоче бути разом із вами постійно. Це ви зобов’язані пам’ятати і думати про нього або про неї весь час.

Повільні, довгі, ніжні поцілунки – улюблене заняття Тельців. Якщо ви спробуєте відкинути їхні залицяння, вони не підуть на сексуальний контакт, хоч би як ви прагнули. Тельцю не важко буде знайти партнера, який гідно оцінить їхні ласки.

Тельці – вправні і неясні коханці. Вони знають, як зробити приємність, підняти настрій, приголубити. Але у відповідь ви повинні відплатити їм любов’ю і неясністю. Пам’ятайте, що Тельцю завжди потрібна увага. Ви маєте відчувати, коли потрібно відступити – адже Телець про це не скаже, вам доведеться здогадуватися самим. І ніколи не квапте і не підштовхуйте свого партнера-Тельця.

Сексуальні потреби Тельців дуже великі, але їх у змозі задовольнити будь-яка людина зі здоровим апетитом до кохання. Тому якщо ваш партнер – Телець, просто розслабтеся і отримуйте задоволення.

Близнюки

Прочитавши все вищесказане, ви можете подумати, що в ліжку вам доведеться демонструвати чудеса акробатики, щоб задовольнити вибагливого Близнюка, але це зовсім не так. Близнюки хочуть мати партнера, який буде готовий разом із ним домагатися досконалості в заняттях коханням і робити це найспокусливішим чином. Йдеться не просто про відточену техніку (хоча і це важливо), а скоріше про увагу і теплоту.

Секс для Близнюків – це спосіб життя. Вони використовують сексуальну привабливість для того, щоб отримати все, чого вони хочуть – у коханні, на роботі і навіть від своїх друзів. Якщо вас це не влаштовує, Близнюки зуміють оточити вас такою увагою і турботою, що ви з радістю пробачите їм усе, що завгодно. Близнюки здатні домогтися чого завгодно простим рухом пальчика. Такі люди здатні фліртувати навіть із тваринами. Коли Близнюк входить у кімнату, всі відчувають вітер змін. Не помітити цього може тільки товстошкірий слон. Близнюки буквально випромінюють сексуальність, хоча самі не розуміють, як це в них виходить. Принаймні, мені так здається. Я багато разів намагалася дізнатися, як вони це роблять. Ви нізащо не згадаєте, хто з вас почав розмову, але вступаєте ви в бесіду миттєво. Близнюки славляться тим, що приваблюють партнерів, ображаючи їх, але вони не єдині, хто вдається до такої тактики (згадаймо хоча б Риб).

Прямолінійний підхід Близнюків до життя не дозволяє їм брехати. Це не означає, що вони не можуть обдурити свого партнера. Я хочу сказати, що брехня рідко їм вдається. На них величезними літерами написано: “Я щойно переспав із твоєю найкращою подругою”. Якщо вони починають брехати, це стає зрозуміло з першого ж слова. Близнюки – суспільні істоти. Вони познайомлять вас із такою великою кількістю людей, що ви обов’язково знайдете в цьому колі когось, хто підійде і вам.

Близнюки не страждають на зайву скромність і сором’язливість. Вони пишаються своїм тілом. Якщо, йдучи вулицею, ви ненароком зазирнули в чуже вікно і одразу ж відвели погляд (а може, й ні), тому що господар квартири розгулює по ній голяка, ви напевно побачили Близнюка. І можете бути впевнені, ваш погляд його не збентежив! Така риса характеру може виявитися досить незручною, якщо ви живете з Близнюком, а в гості приїхала тітонька Прю.

Зворотним боком любові до власного тіла є те, що Близнюкам не потрібен емоційний зв’язок для сексу. Секс для такої людини не означає безумовної прихильності. Близнюки спалахують і гаснуть подібно до лампочки, у них немає часу на романтичні марення. Вони люблять секс.

Він відіграє дуже важливу роль у стосунках, Близнюки цінують гарний секс, хоча вважають за краще, щоб він не був пов’язаний з якими б то не було зобов’язаннями. Не варто о шостій ранку розпитувати Близнюка про те, що ж вам тепер робити.

Близнюки люблять спокійне життя і не бояться зізнатися в тому, що дивляться нічні серіали. Вони цілком можуть вирушити на гучну вечірку після того, як фільм закінчиться. Вони люблять розмовляти про “мильні опери” так, немов події ці цілком реальні. Не обманюйте себе щодо них. Намагайтеся завжди бути відвертими з Близнюками, тільки так ви сміливіше заслужите їхню повагу і зміцните ваші стосунки.

І навіть якщо ваші стосунки обмежуються однією ніччю (хоча мені прекрасно відомо, що я не повинна була б цього говорити), ця ніч запам’ятається вам надовго. Не зрозумійте мене неправильно, я не підштовхую вас до випадкових зв’язків із Близнюками. Я Скорпіон і твердо вірю в те, що світом править справжня любов. Але все ж секс із Близнюками приніс масу приємних хвилин безлічі людей!

Рак

Для цього знака Зодіаку основне – це безпека. Якщо ви хочете, щоб ваш друг задумався про те, щоб лягти з вами в ліжко, сміливо кажіть йому, що кохаєте. Інакше подібна думка просто не прийде йому в голову.

Раки скоріше запросять вас до себе, ніж прийдуть у ваш дім. На власній території вони почуваються впевненіше. Якщо ж вони все ж таки прийдуть до вас, то, прокинувшись серед ночі, ви виявите їх на кухні за чашкою кави з вашим сусідом, які обговорюють проблеми любовного життя.

Раки – розуміючі та чуйні коханці. Їм достатньо лише раз сказати про те, до чого ви звикли, а чого не терпите у своїй спальні. Вони одразу ж запам’ятають ваші слова і наступного разу постараються доставити вам максимум задоволення. Вони цінують увагу, тому не думайте, що вам вдасться просто відлежатися на спині. Ви маєте віддати не менше, ніж отримаєте.

Якщо ви щасливі, то і ваш партнер відчує себе щасливим. Раки потребують емоційного зворотного зв’язку з близькою людиною. Якщо ви вирушили на роботу нещасним, то господи збережи тих, з ким працює ваш партнер. Раки поширюють тугу зі швидкістю лісової пожежі. Вони не соромляться повідомляти оточуючим про те, що сьогодні не в настрої. Для них це цілком природно.

Тільки спробуйте приховати свої емоції від коханця-Рака, і ви нарветеся на серйозні неприємності. Ваш коханець зуміє зробити ваше життя просто жахливим, оскільки сам відчуватиме себе нещасним. Похмурий Рак буде з тугою дивитися на те, як ви веселитеся на вечірці. Запевняю вас, ваші веселощі довго не триватимуть! Якщо ви образите Рака або зробите його нещасним, цю рану швидко не залікувати. Рак – боєць і спробує виправити ситуацію першим. Оскільки ви ніколи не можете бути повністю впевненим, що криється за цією сліпучою посмішкою, чому б не спробувати ще один комплімент? Шкоди від цього не буде, а користь може виявитися дуже великою.

Любов і секс ідуть рука об руку. Нечасто можна виявити Рака втягнутим у стосунки, які не зачіпають його емоційно – хіба що в усьому винен алкоголь. (Не забувайте, що Рак може сп’яніти з першого ж келиха!) Не ревнуйте, якщо ваш обожнюваний Рак фліртує з вашими друзями і подругами. На нього ви завжди можете покластися. Якщо він фліртує, значить, просто вирішив підтримати когось емоційно. Насправді, якби люди, народжені під цим знаком, не вирізнялися підвищеною пристрасністю, я б порекомендувала їм ставати священниками. Вони здатні вислухати сповідь і зберегти таємницю, одночасно задовольнивши власну цікавість.

Не забувайте давати, і вам воздасться сторицею (ух ти, я і сама заговорила, як священник!). Але якщо в любовних іграх ви будете егоїстичні, то краще відразу пакуйте валізи. Заняття коханням з Раком настільки приємні й вишукані, що не відповідати цьому спокуснику тим самим просто неможливо. Він заслужив любов і підтримку.

Лев

Неважливо, скільки часу вам знадобиться на те, щоб привести себе до ладу, до приходу Лева ви маєте мати бездоганний вигляд, що має на увазі і готовність негайно кинутися з ліжка. Лев цінує партнерів – однаково, на все життя чи на одну ніч, – які здатні стежити за собою. Будь ласка, не забувайте про це. Лев навіть у пригніченому стані ніколи не знизить планку.

Життя для Лева – це любов, секс і взаємини. Ці три елементи нерозривні. Стосунки без сексу дуже швидко набридають Леву. Якщо вчасно не змінити становища, він постарається знайти собі іншого партнера. Навіть юні Леви постійно підштовхують стосунки до наступного етапу – їх кличе дух пригод і здорового авантюризму. І це не образа. Неважливо, наскільки ви красиві і яка гарна ви людина, щойно молодий Лев засвоїв життєвий урок, який ви могли йому дати, він негайно кинеться на наступний.

Леви не бояться займатися коханням у публічних місцях. Пристрасть до веселощів і пригод переважує прагнення до спокою й усамітнення. Лев завжди воліє перебувати ззовні, а не всередині, але високі запити і тут не знижуються. Запилені кути не для гордих Левів.

А що можна сказати про скривдженого Лева? Не потрібно багато уяви, щоб уявити собі пораненого лева. Образа, холодність, використання сексу як зброї – все це буде пущено в хід. І в такий момент стосунки можуть бути перервані. Не ображайте Лева, якщо не хочете бути покараним!

Лев завжди усвідомлює свою привабливість. Його серце відкрите для гідної людини. Не думайте, що ви встигнете втекти, образивши або принизивши Лева. Не намагайтеся змусити його грати у ваші сексуальні ігри, інакше ви вплутаєтеся у війну, яку не зможете закінчити. Ваші стосунки настільки чудові, що не варто ними ризикувати. Уявіть, що ви обідаєте зі своїм Левом у тітоньки Мевіс. Усе благопристойно й гарно, а за кілька хвилин ви вже віддаєтеся коханню серед жовтих нарцисів у тітчиному саду! Це можливо тільки з Левом. І не дорікайте Леву за те, що він забув парасольку, краще візьміть свою.

Якщо у вас романтичний зв’язок із Левом, навряд чи у вас з’являться скарги, пов’язані зі спальнею (або не спальнею, а яким-небудь іншим затишним куточком). Лев дуже романтичний, тому не варто побоюватися, що для нього ваші стосунки обмежуються тільки ліжком. Перш ніж зважитися на секс, Лев повинен вважати вас привабливим і відповідним для себе партнером.

І не намагайтеся вийти переможцем зі сварки. Упертий Лев все одно змусить вас підкоритися, інакше справа може скінчитися розривом, що не порадує жодного з вас. Пишайтеся своїм сексуальним Левом, як він або вона пишаються вами. Просто пам’ятайте про те, що вам полювати на Лева буде набагато складніше, ніж йому полювати на вас.

Діва

Діви не бояться говорити партнерам про те, чого вони хочуть від кохання, і це може навіть налякати. Дуже приємно, коли вам кажуть, що ви гарні в ліжку, але Діви, не замислюючись, повідомлять вам, де і в чому ви зробили помилки. Вони запросто можуть скласти таблицю і графік і приколоти їх на стіну спальні. Діви не вирізняються делікатністю.

Сексуальне життя з Дівою сповнене радощів. Діви люблять секс. Якщо ви помітили у своєму партнері-Діві ознаки охолодження, обов’язково запитайте, в чому справа. Річ у тім, що труднощі, які переживає Діва, впливають на всі сторони її життя. Такі люди просто не вміють справлятися з неприємностями. Якщо ваш коханець раптово став холодним, цілком можливо, що це сталося через те, що він не отримав бажаного підвищення по роботі, а не з вашої вини.

На першому побаченні ви можете подумати, що Діва, як це і випливає з назви цього знака, цнотлива, але це дуже далеко від істини. Спокійна жінка в окулярах просто вмирає від бажання розпустити своє довге волосся і продемонструвати вам сексуальну білизну, одягнену під діловий костюм. Але не надто радійте! Вона приберігає найголовніше для того, кого любить, і не віддається першому зустрічному.

Свої пізнання Діви, як правило, черпають з літератури про секс, оскільки представники цього знака люблять вчитися за книжками. І те, що вони дізналися з книг, Діви сміливо випробовують на практиці. Ставтеся до Діви добре, і вона стане ставитися до вас ще краще. І тоді кожна ніч перетвориться для вас на справжнє свято!

Терези

Найбільше Терезам у сексуальному сенсі необхідна повна увага партнера. Не задивляйтеся на інших. Та й навіщо вам це, якщо поруч із вами такий чудовий коханець, як Терези? Терези настільки добре розуміють потреби протилежної статі, що не вибрати їх просто неможливо.

Слово “секс” Терези завжди пишуть із великої літери. Життя для них – це постійне сексуальне змагання, як у бізнесі, так і в особистому житті. Лестощі та чарівність дозволяють їм завоювати найжахливішу репутацію. Але Терези більше люблять залицятися, ніж доводити справу до ліжка. Терези не кинуться в ліжко з ким попало, хіба що вам вдасться переконати їх у власній винятковості. Терези вміють дарувати і приймати любов, але в душі вони постійно терзаються сумнівами щодо власної сексуальної привабливості.

Терезам життєво необхідно фліртувати, вони просто не можуть зупинитися. Це їхній спосіб життя. Але хочу ще раз нагадати, щоб вас заспокоїти: вони дуже рідко дозволяють почуттям взяти гору над зобов’язаннями. Якщо вони одружилися, ви можете бути впевнені в їхній любові. Терези любитимуть вас так, як ніхто й ніколи не любив. Сподіваюся, ви добре володієте руками? Терези обожнюють неквапливий масаж, обійми і поцілунки, довгі любовні ласки. З чуттєвими Терезами не варто одразу брати бика за роги.

Терези хочуть, щоб їхні партнери завжди мали великий вигляд. Видаляти волосся на ногах і по лінії бікіні, фарбувати нігті на ногах, стежити за зачіскою і манікюром вам доведеться обов’язково – причому не тільки дівчатам (жарт старий, але має сенс!). Не дивуйтеся, якщо ваш коханець-Терези запропонує зайнятися сексом серед дня. Час доби не відіграє для нього жодної ролі, головне – це атмосфера і настрій. Тільки переконайтеся, що ви не в офісі, або принаймні замкніть двері кабінету. І не варто займатися коханням на факсі – це не піде приладу на користь.

Будьте правдиві зі своїм коханим, інакше він може відвернутися від вас. Терези терпіти не можуть брехні. Виконуйте дані вами обіцянки, навіть якщо йдеться лише про масаж спини. Терези не пробачають обману, навіть у дрібницях.

Будьте готові виконати будь-яку фантазію вашого партнера – будьте йому порадником, поетом, масажистом і, звичайно, коханцем. Терези люблять, коли їх балують, тому не варто затримуватися на роботі. Повірте мені: вам відплатять сторицею, і ви не пошкодуєте про витрачені зусилля. У світі немає щасливішої людини, ніж Терези, які знайшли люблячого і надійного партнера. І для нього Терези зроблять усе, що в їхніх силах, щоб піднести його на сьоме небо.

Скорпіон

Для Скорпіона в сексі заборон не існує. Для нього найважливіше самореалізуватися сексуально і ментально. Шлюб або стосунки без сексу для нього не існують. Скорпіон дуже наполегливий. І якщо він або вона не почуваються бажаними двадцять чотири години на добу, їм стає якось не по собі. З іншого боку, надмірно впевнений у собі Скорпіон може буквально заморити свого нещасного партнера неймовірною вимогливістю і неприборканою фантазією.

Скорпіони мають одну чудову рису (зрозуміло, хороших рис у них чимало, але ця – велика рідкість: вони вміють зберігати секрети і не сповіщають увесь світ про те, чого досягли. Леді на людях і повія в ліжку – ось типовий Скорпіон, і це справедливо не тільки щодо жінок. Ваш друг-Скорпіон може запитати вас про ваше сексуальне життя, але не чекайте одкровень у відповідь. А якщо й почуєте, то не поспішайте вірити. Часом Скорпіонів охоплює справжня манія величі, а оскільки вони не збираються повідомляти вам правду, ви можете уславитися брехуном. Тактика дещо незвична, але цілком ефективна.

Скорпіон сприймає кожні нові стосунки як пригоду. Він здатен навіть кардинально змінити спосіб життя, якщо його новий партнер цього захоче. Для Скорпіона дуже важливі красиве обличчя і гармонійне тіло, але фізична привабливість – лише затравка. Секс без справжнього кохання для Скорпіона немислимий. Якщо стосунки будуються на суто фізичній основі, вони довго не триватимуть.

Масаж, приглушене світло свічок, шампанське – ось необхідні аксесуари для чудового сексу зі Скорпіоном. Не забувайте про День святого Валентина, про річницю першого поцілунку – тільки так можна справити враження на цього невиправного романтика, який ніколи не погодиться задовольнитися малим. Йому потрібно все. І це означає, що в ліжку у вас буде час поговорити про життя, кохання і роботу. Такі розмови для Скорпіона і є справжнє кохання. Але він має остерігатися, щоб не перевести стосунки на надто приземлений ґрунт, що є згубним для його власного кохання. Пристрасне побачення на відокремленому пляжі – це добре, але, коли спуститься ніч, краще перебратися під дах. Скорпіонам потрібно вчитися зупинятися.

Стрілець

А тепер вам хочеться дізнатися, чого можна очікувати від цього знака в спальні. І це ваша головна помилка! Спальня – не найулюбленіше місце для представників вогненних знаків, Стрілець легко збуджується, він непередбачуваний. Ніч під зірками здається йому куди більш привабливою, ніж шовкові простирадла. Цей знак володіє незвичайною енергією. Коли Стрілець каже, що хоче залишитися з вами на всю ніч, він має на увазі всю ніч. Це не порожні розмови. Щоб ви не помилялися щодо нього, скажу, що для Стрільця набагато важливіша якість, ніж кількість, зокрема і щодо сексу. Витривалість – річ хороша, але Стрільцю потрібно набагато більше.

Стрільці звертають увагу на фізичну привабливість, але найбільше їх тягне до інтелекту. Стрілець хоче бути закоханим у того, з ким він спить, але він просто не здатний насититися. Боюся, що побачення на одну ніч для цього знака – не рідкість. Стрільці не егоїстичні, скоріше навпаки. Якщо ви закохалися в Стрільця, одразу ж дайте йому зрозуміти, що ви не потерпите полігамії в жодному разі. Якщо ви про це не скажете, він просто не буде цього знати. Стрілець подібний до дитини, готової з’їсти всі солодощі з величезного пакета, а потім заявити, що їй не забороняли цього робити, і якщо вона захворіла, то це все вина противних дорослих.

Стрільцем керує Юпітер, планета, що постійно розширюється. Стрільці постійно прагнуть до самовдосконалення і ставлять перед собою нові високі цілі. Вони рідко повертаються до колишніх партнерів, оскільки завжди спрямовані вперед. Якщо вони і повернуться до колишнього кохання, то тільки для того, щоб поставити собі нові, вищі стандарти наступного разу. Мінливість – ось їхній девіз. Принаймні, вам не доведеться ревнувати до їхніх колишніх партнерів.

Стрільці – великі індивідуалісти. У сексуальному житті для них існує маса заборон. Зустріч на одну ніч їх не лякає, але для більш серйозних стосунків Стрілець хоче мати партнера, якому може повністю довіритися. Секс відіграє для Стрільців дуже важливу роль. Коханим вони готові дати дуже багато. Стрільці щедрі й уважні. Вони постійно мучаться сумнівами, незважаючи на зовнішню впевненість. Постарайтеся не образити Стрільця, щоб він не відчув себе покинутим і самотнім. Неприємності починаються з малого, але дуже швидко розростаються. Якщо вогненний знак починає закипати, поруч із ним краще не перебувати.

Якщо ви хочете підтримувати хороші стосунки зі Стрільцем, ви маєте бути романтичними. Ви відразу ж дізнаєтеся, чого хоче ваш партнер, тому що Стрільці говорять про секс абсолютно вільно. Вони мають величезну витривалість, з таким партнером у ліжку не занудьгуєш. Навіть коли ви подумаєте, що все закінчилося, достатньо лише сказати “ще!”, і все повториться знову. Пристрасні коханці за природою, в глибині душі Стрільці хочуть володіти партнером повністю в найромантичнішому сенсі слова.

І не забувайте про їхню мінливість. Те, що влаштовує Стрільця в сексуальному плані сьогодні, може абсолютно не знадобитися завтра. Ці люди хочуть повністю досліджувати свої почуття. Якщо вони здаються вам охололими, не турбуйтеся. Стрілець не залишиться з вами, якщо сам цього не захоче, просто він потребує постійного аналізу всього, що відбувається в його житті. Дозвольте йому цю маленьку слабкість. Без неї він просто не зможе жити. Вона в нього в крові.

Стрільці можуть бути досить незграбними. Їм потрібен інший знак, який би врівноважував їх. Поставтеся до Стрільця з теплотою, і він винагородить вас сторицею. Тільки не грайтеся із сексом і не використовуйте сексуальні стосунки як зброю. Це Стрільцям не подобається, вони можуть зібрати дрібнички і піти. Вони віддають перевагу палкому пристрасному коханню перед стабільними, довгими стосунками, але цю потребу легко задовольнити і після кількох років справжнього кохання. Стрілець завжди прагне підкорювати нові горизонти і досліджувати нові території.

Козоріг

Козороги люблять віддаватися коханню неспішно, з толком, почуттям, розстановкою. Кохання – це справа серйозна. Козороги вважають себе великою цінністю і не дозволять будь-кому сунутися в їхній особистий світ.

Для Козорога секс – дуже важлива справа. Деякі з них використовують секс, щоб розібратися в людях і зрозуміти, як можна змусити їх щось зробити. Однак варто їм обпектися, і вони біжать до матусі й татка, готові одружитися з сусідською красунею. Не чекайте, що в них прокинеться дух авантюризму. Якщо потрібно виконати якусь роботу, її потрібно зробити добре, і не потрібно забивати цвяхи в стіну, балансуючи на пральній машині. Хіба що все буде продумано заздалегідь і буде вжито необхідних запобіжних заходів.

До вас, напевно, доходили чутки про неймовірну витривалість Козорогів у сексуальному сенсі. Важко сказати, так це чи ні, але я сама неодноразово чула подібні твердження. У будь-якому разі Козоріг – чудовий коханець. Немає межі досконалості, і Козороги відточують свою любовну техніку годинами, прагнучи досягти ідеалу. Вони не йдуть второваним шляхом. На першому побаченні ви можете подумати, що секс їх абсолютно не цікавить. Це не так. І в спальні Козороги куди кращі, ніж ви про них думаєте.

Отже. Ми вже знаємо, наскільки серйозний Козоріг. Але ми також знаємо, що він має чарівність і шарм. Якщо ви хочете знати, як він ставиться до флірту, можу вас запевнити, що Козоріг любить і чудово вміє фліртувати. Ідеальний флірт, скажете ви. Не настільки ідеальний, наскільки чудовий секс. Для Козорогів немає нічого забороненого. Якщо потрібно, вони спокійно пересплять із начальником, хоча не можу з упевненістю стверджувати, що в цьому не буде нічого особистого. Підсвідомо Козорогів тягне до різноманітності. Вони не обманщики за натурою, і якщо зраджують, то роблять це лише з природної допитливості…

Можливо, я не повинна вам цього говорити, але я скажу. Безліч Козорогів розповідали мені про те, що у своїх мріях вони займаються коханням із людиною під уважним поглядом когось стороннього. У глибині душі Козороги хочуть, щоб їхні якості були оцінені – і оцінені за найвищою оцінкою. Секс на купі грошей – ось їхня заповітна фантазія (якщо тільки гроші не будуть занадто м’ятими).

Козороги вміють посилати змішані сигнали. Вони завжди залишають собі шлях до відступу. З них виходять чудові політики. Якщо ваші плани відрізняються від планів вашого партнера-Козорога і ви не збираєтесь їх змінювати, краще одразу збирайте речі. Козороги чарівні, але дуже егоїстичні. Вони не терплять свавілля. Вони люблять свою сім’ю, особливо матір. Якщо ви хочете завоювати серце Козорога, подружіться з його рідними. Козорогу дозволено робити зауваження на адресу своєї сім’ї, але вам це суворо заборонено. Зарозумілі? Так. Владні? Так. Еротичні? Так. Складіть власну думку, перш ніж зважитися на захопливу, але досить складну подорож, яку може запропонувати вам цей дивовижний знак.

Водолій

Мої слова можуть здатися вам дивними, але це правда. Водолії віддають перевагу темноволосим партнерам. Вони люблять тих, навколо кого існує ореол загадковості, а блондини здаються їм занадто простодушними і звичайними. Їм не подобається, коли будь-яку думку партнера можна прочитати за його обличчям. Вони хочуть, щоб ваші таємниці розкривалися перед ними повільно і поступово. Маска і напівзатемнена кімната – це вже занадто, але захопити Водолія на маскараді – простіше простого.

Як і всі повітряні знаки, Водолії точно знають, що хоче почути їхній співрозмовник. Знають вони і те, чого говорити не слід. Єдина небезпека у спілкуванні з Водоліями – це не вирушити з ними в ліжко занадто швидко. Вони спробують зблизитися з вами вже на першому побаченні, але насправді їм не подобається, коли їхнім бажанням поступаються занадто швидко. Це всього лише іспит. Тому не поспішайте. Проблема в тому, що перше побачення для вас може стати кульмінацією пів року страждань, переживань, флірту і лестощів. На жаль, Водолій не помічає залицянь. Це для нього абсолютно нормально і природно. Тому на першому побаченні ваш партнер вважатиме, що це всього лише знайомство. Краще поговоріть про секс, але займатися ним після першого побачення в жодному разі не слід. Тільки тоді ваш телефон дзвонитиме в наступні тижні.

Водолії – дуже впевнені люди, які мають потужну сексуальну привабливість. Їм нескладно знайти собі партнера. Хоча у ставленні до життя і дому Водолії дещо старомодні, у сенсі сексу вони – просунуті користувачі. Непередбачувані, готові до змін, демонстративні та природні, вони здатні доводити своє кохання всіма доступними способами. Коханці Водоліїв дуже щасливі.

Але не обманюйте себе. Якщо ви не знаєте, про що говорите, не витрачайте даремно часу. Щойно ви вступите у фізичні стосунки з Водолієм, ваше життя зміниться назавжди. Водолій віддасть вам свою любов і не побоїться заговорити з вами про плани на майбутнє. Не поспішайте давати обіцянки, які не збираєтеся виконувати. А якщо обіцянок не дотримає Водолій, не ображайтеся: це через те, що він завжди спрямований у майбутнє і не завжди пам’ятає про сьогодення. Коли підходить час виконувати обіцянку, Водолій уже охоплений новими, глобальними і вельми еротичними ідеями. Тому чекайте і не скаржтеся. У сексуальному плані Водолії завжди прагнуть різноманітності. Вони хочуть, щоб їхні партнери сміливо говорили їм про свої мрії та бажання. Будьте відкритими. Половина з того, про що говорить Водолій, так і залишається словами – але подумайте про другу половину!

Риби

Отже, вам вдалося охмурити цей чудовий знак – один із найсексуальніших знаків Зодіаку. Риби мають схильність до драматизму і здатні звичайнісіньке і пересічне місце перетворити на загадкове і романтичне. Це не прості люди. Завойовувати їхнє серце треба дуже обережно, щоб ця рибка не вислизнула. Риби не люблять суто сексуальних стосунків, їм потрібно щось більше.

Риби люблять справляти враження на людей, їм подобається фліртувати і говорити компліменти, а потім сидіти і дивитися, що з усього цього вийшло. Таку поведінку дуже легко зрозуміти хибно, що може призвести до непорозуміння і збентеження. Риби зовсім до цього не прагнуть, проте таке часто трапляється, і цього слід остерігатися (і самим Рибам, і тим, хто їх оточує).

Секс – дуже особиста справа для Риб. Вони можуть на публіці проявити свою симпатію, але нічого сексуального. Вони люблять створювати навколо себе ореол загадковості й ніколи не викладають карти на стіл. Їм не подобається фамільярність, особливо з боку тих, кого вони знають недостатньо добре.

Перш ніж переходити до сексуальних стосунків, Риби мають відчути щиру любов. Хоча вони люблять драматичні повороти, насправді для них найважливіше почуття і щирість. Це не означає, що ви можете швидко розкусити свого партнера-Рибу. Закохану Рибу зрозуміти дуже складно. Ще складніше передбачити її поведінку. Риба може планувати весілля, але, якщо в день церемонії їй здасться, що вона поквапилася, вона просто не прийде до церкви.

Будьте дещо старомодними, доглядайте за своєю Рибою. Прикиньтеся, що ви в старому чорно-білому кіно, дивіться на Рибу закоханими очима. Не намагайтеся бути занадто розумним, але не захоплюйтеся і дурними жартами. Риби дуже уважно ставляться до того, що про них думають люди, і не захочуть, щоб їхнє ім’я пов’язували з ім’ям місцевого дурника.

Я вже говорила вам, що Риби вирізняються неймовірною палкістю, але водночас можуть залишатися абсолютно холодними. Ви зрозуміли? Усе дуже просто: перед друзями та родичами це одна людина, а за зачиненими дверима – зовсім інша. Ви маєте лише переконати її у щирості своїх почуттів, і справа в капелюсі. Коли світло погашено, запалено свічки, а двері замкнені, холодна риба зникає, і з’являється пристрасна тварина. Розкажіть хоч слівце друзям або родичам, і можете назавжди розпрощатися з власним щастям. Риби хочуть, щоб їх розкушували поступово. Це стосується і вас. Навіть через десять років у рукаві у Риб залишиться невідомий вам козир, але ж це добре, правда?

Невірності Риби не прощають. Зрадьте їх – і вони не захочуть залишатися поруч із вами. Ошуканий коханець перетворить ваше життя на кошмар. Кілька заручин – не рідкість для Риб, вони часто вступають у пристрасні, але нетривалі стосунки. Акторка Дрю Беррімор вийшла заміж за чоловіка, якого вона знала всього тиждень, щоб миттєво з ним розлучитися. Рибам потрібні чутливі, але готові домінувати кохані. Не знаєте, як поєднати дві ці якості? Не хвилюйтеся, Риби вас навчать.

Риби швидко спалахують і так само швидко остигають. Це не найзручніші партнери в шлюбі. Риби можуть забути, що у світі існують й інші люди, але їхнє серце завжди буде віддане вам. Риба зможе підняти вас на таку висоту, про яку ви й мріяти не могли.

Оригінал