А ви за знаком Зодіаку скромниця, матеріалістка чи оптимістка?

Сузір’я Зодіаку, що протегують прекрасну половину людства, завжди прагнуть зробити їх кращими. Тим паче така можливість є, стати кращими, привабливішими, чарівнішими.

Але не завжди жінка бачить у собі таку можливість. Це як знайти скарб, можна все життя проходити поруч і не знайти, а варто тільки підказати і величезне щастя звалюється на плечі. Сузір’я Зодіаку підказують кожній жінці, у чому вона прекрасна.

Овен

Характер урівноважений. Принципова і ніколи не відступає перед труднощами. Скромна. Має добре розвинене почуття гумору, вміє заразити веселощами інших. З нею приємно насолоджуватися радощами життя, винахідливості її немає меж. Здатна привернути увагу будь-кого, оскільки вона чудовий співрозмовник, розумна і чарівна. Уважна слухачка, з цікавістю ставиться до проблем оповідача, сама охоче ділиться своїми життєвими планами.

Овен легко заводиться, здатний захопити друзів, але в дружбі висуває високі й жорсткі вимоги, відповідати яким аж ніяк не легко. Мила і сердечна з друзями, завжди приходить їм на допомогу в скрутну хвилину. У неї існує потреба всім подобатися, але сама вона не надто обтяжує себе прихильністю до друзів.

Жінка Овен зазвичай відчуває невдоволення, якщо хтось забирає в неї занадто багато часу. Сповнена енергії, яка постійно шукає вихід. Їй досить важко займатися довго однією і тією ж справою, оскільки вона швидко захоплюється чимось новим. Вона досить сучасна, і якщо нічого нового їй не пропонують, легко знаходить це сама.

Телець

У жінки Телець незалежний, твердий і наполегливий характер. Вона досить винахідлива в житті, не вірить у забобони, матеріалістка і завжди наполеглива в пошуку істини. Не любить скаржитися. Нерідко індиферентна і байдужа у спілкуванні з оточуючими її людьми.

Будь-яку роботу завжди виконує професійно, акуратно і з великою увагою до дорученої справи. У неї спостерігаються хороші контакти зі співробітниками, але горда, ніколи у начальства нічого не просить. Завжди одягнена елегантно, всерйоз цікавиться модою, подобаються бузковий і малиновий кольори.

Жінка Телець – відданий друг, вона поважає своїх колег, з ким довгі роки працює разом; з нею можна ділитися, і сказані секрети ніколи не передає нікому. Прекрасний помічник у роботі. Бачить свої упущення і помилки настільки ясно і до таких подробиць, що узагальнений їх перелік зі сторонніх вуст їй просто не потрібен. Вона гарненько обміркує і проаналізує можливість здійснення плану, а якщо справа піде успішно, допомагає іншим.

Надзвичайно болісно переносить сварки, конфлікти на роботі. Не любить людей-пристосуванців, які не мають свого обличчя; з такими вона дуже категорична, не спілкується і тримається осторонь від них.

Близнюки

Із завидною легкістю і щирістю вступає в контакт із незнайомими людьми, любить нових співрозмовників, відчуває необхідність у постійному спілкуванні. Із самого дитинства легко зав’язує дружбу з однолітками. Любить сперечатися, заводити диспути. Занудьгувати з нею важко, вона створює навколо себе теплу, невимушену атмосферу, в якій будь-хто почувається природно.

Водночас нерідко її численні знайомства досить-таки поверхневі. По суті, жінка Близнюк уникає серйозних стосунків, хоча до нечисленних друзів ставиться щиро. Її недовіра – результат розчарування після глибокої прихильності та чийогось віроломства, з яким вона зіткнулася в минулому.

Вона прагне реальності та сприймає життя без рожевих окулярів. Обираючи друзів, керується логікою та інтуїцією. Якщо їй не вдається зустріти партнера, який прекрасно розуміє її внутрішній світ, у глибині душі вона почувається нещасною. Вона ідеаліст і буде довго шукати супутника, що володіє тими чеснотами, які повинні відповідати виробленому їй еталону.

Рак

В її характері неможливо виявити легковажність і легковажність. Вірний і відданий друг, їй навіть на думку не спаде зацікавитися іншим чоловіком. Через свій консерватизм вона визнає тільки матріархат у сім’ї і неодмінно має бути її головою. Нікому не дозволить втручатися у свої справи, критикувати або ставити під сумнів правильність свого рішення. Не переносить чоловіків, які постійно бурчать на неї, повчають і критикують її вчинки та поведінку.

Намагається знайти правильну тактику у стосунках, але цього їй слід вчитися, дипломатичності їй бракує, особливо у розв’язанні суперечок і в примиренні різних точок зору. Вона не стільки наполеглива, скільки вперта в досягненні мети. Не звертає уваги на перешкоди і часто робить помилки. У своїй завзятості не бажає помічати своїх недоліків і прислухатися до думки сторонніх.

У розмові намагається справити враження всезнайки, констатує наукові факти, розповідає анекдоти та кумедні історії, вражає співрозмовника всебічним розвитком. Намагається бути завжди серед людей, у вирі подій. Збирає якомога більше слухачів, ніколи не бентежиться за жодних обставин, навіть у незнайомій компанії почувається вільно і розкуто. Одразу ж завойовує авторитет, опиняється в центрі уваги.

Лев

Характер сильний, натура владна, честолюбна. Вона оптимістка. У деяких життєвих ситуаціях проявляє імпульсивність і схильність до перебільшення. Володіє неабиякою волею, сміливістю і швидкістю реакції; може бути наполегливою і не поступиться нізащо. Незважаючи на удаваний здоровий вигляд, має слабке здоров’я; особливо слід зазначити, що в неї слабка нервова система: вона буває запальна, невитримана, іноді грубить близьким.

Запальність призводить до того, що вона не завжди тактовна, не зважає на інтереси та волю інших. У неї загострене почуття справедливості, яку прагне відстоювати будь-якими способами. Має тверду професію, може опанувати будь-які спеціальності.

Любить комфорт, може розслабитися і нічого не робити, піддається ліні. Інтереси її різнобічні.

Може пристосовуватися в складних ситуаціях. Чудовий товариш, жива й дотепна, з нею неможливо занудьгувати, вона легко сходиться з людьми і може зав’язати з ними розмову на будь-яку тему.

У ній є якась духовна загадка, потаємна сутність, яку вона не відкриває нікому, навіть близькій подрузі. Не треба ускладнювати і драматизувати стосунки з нею. Найважливіше для неї – інтелектуальний рівень партнера, з яким вона спілкується, і часом вона може відлякувати своїми розумними відповідями і запитаннями. Часто може змінювати друзів, але це відбувається не від безсердечності, а від її бажання мати друзів, що відповідають інтересам, які постійно оновлюються.

Діва

Характер темпераментний, енергійний, живий. У неї є все, щоб досягти успіху в житті: зовнішня привабливість і жорсткість вдачі. Найчастіше заважають вороги, але коли їхні нападки несправедливі, її гнів дуже сильний. У виконанні своєї роботи проявляє залізну волю, доручену справу доводить до кінця.

Знає слабкості колег по роботі, але завжди намагається їм допомогти – вона природжений психолог.

У стосунках із друзями та знайомими порядна і чесна. Несе із собою доброту. Так добре володіє своїми емоціями, що на її обличчі ніколи не відіб’ється ні хвилювання, ні збентеження, лише прослизне щира співчутлива усмішка.

Вона дуже правдива, зневажає всяку брехню, ніколи не опуститься до лестощів. Її не слід критикувати, особливо публічно: вона все одно не зізнається у своїй помилці; справедливості заради слід сказати, що вона помиляється рідко.

Такий тип характеру дуже подобається жінкам, щоправда, вони не люблять у цьому зізнаватися. Стосунки з чоловіками в неї складніші – незалежна і певною мірою примхлива, непросто йде на контакт із ними.

Любить маленьких породистих собак.

Терези

Жінка Терези понад усе цінує власну незалежність, свободу думки і слова, вчинків. Покохавши, вона не дозволяє партнеру проявляти найменше почуття ревнощів чи деспотизму, інакше їхній роман може закінчитися миттєво. Під впливом миттєвого настрою вона може бути імпульсивною, непередбачуваною.

Як правило, всі її плани пов’язані з високими ідеалами, в яких вона бачить сенс життя. Навіть у своєму чоловікові любить не тільки реального чоловіка, а й створений нею ідеальний образ. Іноді їй важко знайти межу між дружніми стосунками і коханням, часто помиляється і важко переносить розчарування.

Переважно вона раціоналіст. Переконана, що все непідвладне розуму – раптовий прояв емоцій, бурхливі почуття, пристрасті – не мають права на існування. Звичка міркувати логічно робить її абсолютно безпорадною у сфері почуттів.

Жінці Терези подобається товариство чоловіків, але вважає за краще залишатися з ними в суто дружніх стосунках. Вона може бути відданим і безкорисливим другом, щиро радіє успіхам друзів. Поводиться підкреслено неприступно. Про питання сексу говорить із легкою зневагою.

Коли виспиться, у неї гарний настрій. Вранці їй важко увійти в робочу форму, для цього потрібен деякий час.

Скорпіон

Характер веселий, емоційна та життєрадісна жінка. Тільки в постійній діяльності вона знаходить задоволення. Не виносить самотності, навіть сама думка про це приводить її в жах. Уперта, наполеглива, пристрасна в суперечках. Ревнива, часом без жодної причини мучить себе цим почуттям.

Надзвичайна активність може призвести до виснаження нервової системи. Імпульсивна і не приховує цього. Її реакція настільки несподівана, що може шокувати будь-кого.

Жінці Скорпіон важко існувати, коли немає напруженості. Не лише злети, а й падіння слугують для неї певного роду каталізаторами, допінгами, що спонукають до дій. Вона нерідко закохується в першого зустрічного і з першого погляду, але її почуття мають поверхневий характер, це скоріше короткочасна захопленість, а не кохання.

Вона вміє внести в життя партнера різноманітність, нудьгувати з нею неможливо. Вона постійно дивує, наповнює життя все новими і новими емоціями.

Партнеру щоразу доведеться доводити, що він справді той чоловік, який їй потрібен. Але коли йому це вдасться, вона привнесе в його життя стабільність і водночас можливість пізнати досі незвідані почуття. Кожен попередній день із нею не схожий на наступний.

Стрілець

Володіє веселою, доброю вдачею, щедра й емоційна. Через свою відкритість і доброту нерідко потрапляє в безглузді ситуації. Прагне бути незалежною. Вона обережна, сувора, розважлива. Любить діяти напевно. Не терпить самотності. Їй необхідна любов друзів і близьких, визнання. Експресивна, не любить повільних людей, вони її дратують.

Для нормального життя і діяльності їй необхідна свобода. Нею рухає тверезість розуму; ідеї, які вона висуває, мають установку на реальне втілення.

Важко знайти золоту середину між її емоційністю і прагненням до стабільності. Тому її зустрічі й розлуки з рідними чергуються в такому темпі, що їй самій важко орієнтуватися в цьому вируючому навколо неї житті. Зміна настроїв відбувається поза її волею і бажаннями. Їй важко планувати й організовувати своє життя. Вона не розуміє, що прагне емоційної стійкості.

Іноді діє на шкоду самій собі. Впевнена, що для багатьох вона – загадка і ніхто не зможе розгадати її справжніх намірів. Будь-яку ситуацію, пов’язану з її інтересами, тримає під контролем, нікому не дозволить втручатися у свої справи.

Козоріг

Уміє об’єктивно оцінити ситуацію, налаштована на боротьбу, не чекає легкого життя. Спокій не для неї. Від неї виходить море чарівності, її посмішка заворожує оточуючих, діє на людей, як наркотик, а чоловіків приводить у трепет і хвилювання. Її погляд сповнений пристрасті – пристрасті в роботі, досягненні успіху, в коханні.

Жінка Козоріг тримає себе в постійній напрузі, у вічній готовності діяти. Їй ненависні загальноприйняті схеми і стереотипи. Не сприймає рутини і готова в пориві емоцій перевернути все з ніг на голову. Її вчинки часто дивують оточуючих, а іноді здатні викликати легку паніку і навіть жах.

Стійкий контакт із людьми, які їй цікаві, дає потужний стимул до вирішення творчих планів, появи нових ідей. Не схильна прогнозувати чи планувати майбутнє. Охоче обмінюється своїми враженнями про те, що відбувається, з колегами, висуває свої ідеї, дуже ініціативна. У неї тверезий і реальний погляд на речі.

Її життєва філософія основою своєю має досягнення гармонії в побуті та роботі, стабільності. Переконати її у творчих поглядах важко. Наділена розвиненою інтуїцією, знає певні тонкощі життєвих ситуацій. Дуже емоційна, запальна, під гарячу руку потрапляти їй небезпечно, але швидко заспокоюється і відходить.

Водолій

Уважна і поблажлива до людей. У спілкуванні намагається об’єктивно, неупереджено оцінити дії співрозмовника, не висуває до нього занадто високих критеріїв оцінки. Витрачає багато зусиль, щоб виглядати сильною і самостійною. Легко збудлива. Іноді її захоплює пристрасть, і вона намагається приховати це від оточення. Володіє багатьма хорошими якостями, завжди зважує всі “за” і “проти”, ніколи не покладається на волю випадку. Завжди сповнена життєвої сили, запалу і чарівності. Буває часом непоступливою, іноді не вистачає гнучкості мислення, дипломатичності.

Її небажання миритися з несправедливістю завдає їй багато клопоту. Якби їй вдалося подолати ці недоліки, вона могла б досягти великих успіхів. Цінує стабільність і з невдоволенням приймає зміни, спричинені діями інших. Здатна на безкорисливі вчинки, але це як виняток, зазвичай же шукає свою вигоду. Чуже життя не є об’єктом її цікавості.

Вийшовши заміж, їй краще жити окремо від батьків. Зі свекрухою вона ніколи не уживеться.

Риби

Уміло підкреслює свої чесноти, згладжуючи недоліки. Любить красиві та цінні предмети, прикраси, вони створюють їй гарний настрій. У будинку добре продуманий інтер’єр, у неї розвинене почуття прекрасного. Вона непокірна, самостійна. Здатна планувати майбутні дії, вміє підпорядкувати створені умови своїм потребам. Сміливо зустрічає труднощі, сповнена гідності, здатна йти на ризик. Не прислухаючись до чужої думки, завжди діє згідно зі своїми уявленнями. Має успіх у будь-якому виді діяльності.

Уміє спілкуватися з колегами. Висловлює претензії прямо в обличчя людині. Із завидною завзятістю йде обраним одного разу шляхом; збити з нього неможливо. Вона вміє з гідністю вийти з будь-якого становища.

В її оточенні багато справжніх друзів, які завжди готові прийти їй на допомогу, але вона занадто горда і дуже рідко вдається до допомоги інших, вважає за краще сама бути в ролі покровительки. Жінка Риба привітна в спілкуванні, мила з близькими, вірна друзям. Добробут і зручності для неї понад усе.

Оригінал