Яка самооцінка у різних знаків Зодіаку

Овен

Самооцінка Овнів, як правило, сильно завищена, причому далеко не завжди це обґрунтовано. Представники цього знака Зодіаку настільки впевнені в собі і у своїх «незаперечних» чеснотах, що подібний самообман часто стає причиною всіляких курйозних ситуацій і навіть неприємностей. Відмова тверезо оцінювати свою персону призводить до того, що оточуючі в якийсь момент перестають сприймати Овнів всерйоз і намагаються не мати з ними спільних значущих справ.

Самі Овни чинності невгамовного оптимізму і своєї егоїстичності не помічають своїх помилок, тому похитнути їхню віру в себе практично неможливо. Вони чітко знають, що завжди і у всьому праві, так що їхня самооцінка не знижується навіть тоді, коли вони кілька разів підряд наступають на одні і ті ж граблі.

Телець

Самооцінка Тельців досить висока, але тільки в тих ситуаціях, коли вони знають, що все дійсно в їхніх руках. Представники цього знака Зодіаку не будуть безпідставно демонструвати свою важливість, щоб згодом не потрапити в незручне становище. Це дуже обережні й обачні люди, їхня впевненість у собі базується на величезному життєвому досвіді і на придбаних корисних зв’язках.

До того ж Тельці постійно прагнуть удосконалити своє життя, зробити його якіснішим, комфортнішим, благополучнішим, і чим краще у них це виходить, тим вище стає їхня самооцінка. Для них впевненість у своїй унікальності і у своїх можливостях складається з багатьох факторів, в тому числі і з доброго до них ставлення людей, які можуть допомогти їм досягти тих чи інших цілей.

Близнюки

У Близнюків з самооцінкою все неоднозначно. Зовні вони, як правило, виглядають дуже впевненими в собі людьми, які не сумніваються у важливості і потрібності всього того, що вони роблять, як і в тому, що оточуючі просто зобов’язані оцінити їх з гідністю. Однак всередині у них часто живе страх перед тим, що їх можуть викрити, скинути з п’єдесталу, принизити, тому вони постійно нападають першими і намагаються захистити те, на що, загалом, ніхто й не зазіхає – їхнє хворе самолюбство.

Крім того, Близнюкам важко спостерігати за успіхами інших, вони від цього дуже страждають, а їхня самооцінка знижується. Правда, зовні це виражається тільки в їдких висловлюваннях і в спробах вразити того, хто в чомусь виявився кращим. Зате якщо представники цього знаку когось в чомусь перевершили, їх буквально розпирає від гордості і зарозумілості.

Рак

У Раків з самооцінкою все в повному порядку, але вони не демонструють це оточуючим. Представникам цього знаку Зодіаку важливо просто знати, що вони в чомусь краще за інших, і що вони добре роблять свою справу, а визнання і поклоніння для підживлення їхнього самолюбства їм не потрібні. Більш того, вони можуть виглядати надмірно скромними і навіть нерішучими, і це багатьох вводить в оману, дозволяючи розслабитися і не сприймати Раків в якості серйозних супротивників; а даремно. Якщо вони ставлять перед собою мету, переграти їх просто неможливо.

Крім того, Раки вміють робити висновки зі своїх помилок, що теж позитивно позначається на їхній самооцінці. Вони знають, що, одного разу зробивши промах, вони більше ніколи його не повторять, тому їхня впевненість у своїх силах зростає в міру того, як збільшується їхній життєвий досвід.

Лев

Як не дивно, але у Львів з самооцінкою все не так добре, як це виглядає з боку. Для того, щоб представники цього знака Зодіаку були упевнені в собі, їм потрібно, щоб оточуючі постійно хвалили їх і схвалювали все, що вони роблять. Тільки тоді їхня думка про себе злітає на небувалу висоту, і це дає приголомшливі результати. Коли самолюбство Левів «обласкане», вони здатні на будь-які подвиги.

Втім, ніжна внутрішня організація не заважає Левам удавати, що вони знають все на світі і в усьому розбираються. Переконати їх просто неможливо, адже вони – «царі», а значить, завжди праві. Саме тому багатьом здається, що самооцінка представників цього знака Зодіаку незмінно на висоті, а самі вони – дуже самодостатні для того, щоб рахуватися з іншими людьми.

Діва

Самооцінка Дів зашкалює, і це створює певні труднощі в спілкуванні з оточуючими, оскільки далеко не всі готові миритися з тим, як представники цього знака Зодіаку розмовляють з людьми, з якими їм доводиться тісно взаємодіяти. Діви відмінно знають собі ціну, бо вже не раз її називали, тому, коли їх недооцінюють, вони сприймають це як особисту образу. Вони прагнуть довести свій авторитет, не замислюючись про те, що їхні методи не завжди припустимі, причому як з професійної, так і з етичної точки зору.

Негативно позначитися на самооцінці Дів можуть невдачі в особистому житті та погіршення соціального становища. У цих випадках представники даного знаку ще більше замикаються в собі, але при цьому їхня постійна критика оточуючих взагалі стає нестерпною.

Терези

У Терезів істотно занижена самооцінка. Вони схильні до самокритики, вічно сумніваються в тому, що роблять, не відчувають задоволення від отриманих результатів. Представники цього знака Зодіаку настільки бояться публічних помилок, що губляться навіть у простих ситуаціях і регулярно здійснюють промахи. Вони в усьому прагнуть до гармонії і до ідеалу, але оскільки через обставини і свій характер не завжди можуть цього досягти, то часто відчувають роздратування і образу на несправедливість цього світу.

Крім того, підвищити самооцінку Терезам заважає критика навколишніх. Представники цього знака дуже болісно реагують на будь-який осуд, і у них після цього буквально опускаються руки. Вони швидко втрачають впевненість у собі, якщо бачать, що ті, від кого вони, так чи інакше, залежать, незадоволені їхніми вчинками або задумами.

Скорпіон

Самооцінка Скорпіонів незмінно завищена, їм здається, що всі навколо недостойні навіть стирати пил з їхнього взуття, але це відчуття не захищає їх від внутрішніх мук і рефлексій. Представникам цього знаку Зодіаку байдуже, що думають про них оточуючі, але самі вони спуску не дають, оскільки тільки постійне випробування себе на міцність дозволяє їм відчувати самоповагу до своєї персони.

Крім того, самооцінка Скорпіонів ще більше підвищується тоді, коли вони без втрат виходять з будь-якої небезпечної ситуації. Ризик для них – мірило їхньої власної значущості в цьому світі. До того ж їхньому самолюбству лестить те, що вони прекрасно розбираються в людській психології і можуть без проблем змусити оточуючих танцювати під їхню дудку.

Стрілець

Стрільці впевнені в собі і в тому, що вони роблять. Їхня самооцінка, як правило, висока, але не завжди адекватна, вони часто думають, що значать для оточуючих і для суспільства набагато більше, ніж це є насправді. Втім, самомилування, яке не властиве представникам цього знаку Зодіаку, захищає їх від розчарувань, коли все-таки з’ясовується, що вони переоцінили себе, свої можливості і свій вплив на інших людей.

Крім того, самооцінку Стрільців підвищують ті, з ким вони тісно взаємодіють. Причому відбувається це не внаслідок лестощів в їхню адресу, а виключно завдяки успіхам цих самих персон. Представники цього знака Зодіаку пишаються тим, що поруч з ними знаходяться унікальні індивідууми, і тим, що вони спілкуються з цими людьми і можуть називати їх своїми друзями.

Козоріг

У Козорогів самооцінка виконує захисну функцію – вона забезпечує соціальну стабільність і незалежність від зовнішніх обставин. Завдяки високій думці про себе і про свої потенційні можливості, представники цього знака Зодіаку абстрагуються від несприятливих факторів і досягають всіх поставлених перед собою цілей.

Крім того, на самооцінку Козорогів позитивно впливає наближеність до високопоставлених персон. Коли представники цього знака виявляються у вищих шарах суспільства, їхня зарозумілість досягає піку, і вони розуміють, що життя вдалося, оскільки з самого дитинства, як правило, вони мріють саме про належність до клану сильних світу цього. І неважливо, завдяки яким конкретно методам і заслугам вони отримують бажане.

Водолій

На перший погляд здається, що Водолії на всі 100% впевнені в собі і знають собі ціну, проте це не зовсім так. Якщо представників цього знака Зодіаку оточують люди, на яких вони насправді можуть покластися, то їхня самооцінка на висоті – вони відчувають, що їхня діяльність і вплив на інших приносять користь, а значить, вони все роблять правильно. Однак, коли хтось їх підводить або зраджує, то від упевненості в собі не залишається і сліду, а систему координат доводиться вибудовувати наново.

Підвищити ж самооцінку Водоліїв може відчуття, що вони цілком і повністю виконали свій обов’язок перед близькими людьми (батьками, дітьми, друзями), перед батьківщиною або перед якоюсь організацією. Крім того, на їхньому уявленні про свою персону сприятливо позначається творче самовираження.

Риби

У Риб з самооцінкою все складно. Надто високу планку ставлять перед собою представники цього знака Зодіаку, щоб часто бути задоволеними результатами своєї діяльності. До того ж вони дуже залежать від думки інших людей, тому чуже несхвалення позбавляє їх впевненості у своїх силах і в корисності своїх вчинків. Грамотно оцінювати себе заважає і відсутність чітких цілей і завдань на кожному проміжному етапі соціальних і кар’єрних звершень.

Однак, є те, що сприяє активному підвищенню самооцінки Риб – це відповідальність за чиєсь життя і долю. Якщо вони розуміють, що крім них ніхто більше не подбає про якусь конкретну людину, і що їхня діяльність важлива не для когось абстрактного, а для того, хто їм небайдужий, то їхня думка про свою персону різко поліпшується.

Оригінал