Гороскоп на 7 лютого

Овен ♈

Ви можете відчути, що між Вами і кимось із Вашого оточення назріває щось. Також можливо, що Ваш радар виявить якусь проблему у стосунках людей, які оточують Вас. Але сьогодні ви можете припинити будь-яку драму в зародку і при цьому не вторгатися в чужі кордони і не перетинати червону межу. Ви знатимете, що сказати, і вашу мудрість не ставитимуть під сумнів. Тож будьте миротворцем, якщо Вам така роль до душі.

Телець ♉

Якщо Ви відчуваєте запах каверзи, значить Вам варто зосередити свою увагу на комусь, хто має вражаючий дар комунікації, але при цьому все одно не заслуговує на довіру. Можливо, ця людина намагається підібрати до Вас ключик, але їй у будь-якому разі знадобиться на це дуже багато часу, якщо не ціла вічність. Пам’ятайте: Ваше терпіння і належна обачність окупляться, і не одним способом.

Близнюки ♊

Напевно, Ви знаєте і не раз бачили, що така річ, як важіль, дає змогу рухати неймовірно важкі речі. Можливо, в якійсь сфері Вам теж стане в пригоді важіль, оскільки може трапитися так, що якусь проблему доведеться розв’язувати не напряму, а з різного роду хитрощами. Також Вам слід пам’ятати, що справа часто не в кількості, а в якості, тому Ви повинні ретельно все продумати, а потім точково застосувати зусилля. Будьте розумнішими, і результат не змусить себе довго чекати.

Рак ♋

Ви можете відчути, що у Вас у руках занадто багато м’ячиків, і жонглювати ними стає дедалі складніше. У такому разі Вам варто зосередити свою увагу на правильній розстановці пріоритетів. Постарайтеся істотно звузити коло того, що абсолютно необхідно зробити негайно. У Вас лише дві руки, і їх потрібно використовувати максимально ефективно. І, можливо, іншим людям потрібно нагадати, що Ви не надлюдина.

Лев ♌

Зв’язок Місяця з Марсом нагадує Вам, що сила в кількості, а командна робота вдвічі скорочує обсяг роботи і подвоює шанси на успіх. Звичайно, щоб втілити мрію в життя, Вам будуть потрібні люди, які зацікавлені в тому, що Ви робите, і готові стати частиною команди. На щастя, Ви можете домогтися синергії в колективі, але не забувайте ретельно відбирати “рекрутів” і дати їм відповідну мотивацію.

Діва ♍

Місяць у Вашому знаку з’єднається з Марсом, нагадуючи Вам про те, що сьогодні дуже важливо чесно і відкрито поговорити з Вашим партнером, коханцем або другом. Не хвилюйтеся, якщо Ви і хтось ще перебуваєте в певному дисонансі. Говоріть усе як є, без приховування, адже такий підхід викличе аналогічну відповідну реакцію Вашого співрозмовника. Це також може підтвердити, що ви хочете одного й того ж, але у вас просто різні уявлення про те, як це отримати. Але це теж шлях до продуктивної та взаємовигідної співпраці.

Терези ♎

Будь-які погані новини, які Ви сьогодні почуєте, насправді можуть виявитися зовсім не поганими і не створять серйозних проблем ні для Вас, ні для Ваших близьких. Просто людина, яка повідомить Вам про щось, сприймає ситуацію не такою, якою вона є насправді, і буде дуже рада, коли Ви її переконаєте. У будь-якому разі, цей день не буде однозначно радісним або сумним. У подібні дні практично неможливо довести що-небудь до кінця або почати що-небудь нове.

Скорпіон ♏

Зараз не час діяти поодинці. Ваша енергія розсіяна, і Ви не зможете ні в чому протистояти іншим людям. Зате цей день чудово підходить для нових знайомств і налагодження зв’язків, особливо якщо ви опинитеся в змішаній компанії знайомих і людей, яких погано знаєте. У подібних ситуаціях у вас завжди є безпечний притулок у вигляді друзів, але водночас і можливість поспілкуватися з ким-небудь новим. Ідеальна комбінація! Переходьте в наступ – знайомтеся і починайте розмови.

Стрілець ♐

Вам варто частіше приймати запрошення, які Ви постійно отримуєте, особливо ті, що надійшли з несподіваних джерел, навіть якщо це займе весь Ваш вільний час. Те, як Ви взаємодієте з іншими людьми, дуже впливає на Вашу репутацію і сприйняття Вас оточуючими. Тому проявіть трохи більше ентузіазму. Ваша енергія приваблює людей і змушує їх хотіти провести з Вами поруч більше часу. Зараз дуже сприятливий момент для того, щоб завести безліч нових корисних для кар’єри контактів.

Козоріг ♑

Сьогодні всі друзі допоможуть Вам зарядитися позитивною енергією і позбутися негативної, якої останнім часом було надто вже багато. Ці люди знають Вас краще, ніж будь-хто ще, і розуміють, що саме потрібно сказати, щоб налаштувати Вас на оптимістичний лад. Проводьте якомога більше часу з тими, хто чинить позитивний вплив на Ваше життя, і відмовтеся від стосунків із тими, хто лише додає Вам стресу й приносить прикрості.

Водолій ♒

Не все те золото, що блищить, і сьогодні це правдиво, як ніколи. Деякі люди будуть говорити все, що завгодно, аби домогтися свого, навіть якщо це відверта брехня. Для того, щоб не попастися на вудку, можливо, доведеться якийсь час взагалі нікому не вірити. Будьте якомога критичнішими, об’єктивнішими і скептичнішими. Можливо, це не зробить Вас найпопулярнішою людиною в окрузі, але завдяки такій тактиці Ви і Ваш гаманець будете в безпеці.

Риби ♓

Сьогодні ви зумієте досягти значного прогресу в таких сферах життя, як кохання, дружба і ділові відносини. Зараз Ваш розум ще більше, ніж зазвичай, готовий до відкритого і чесного спілкування, а це дуже важливо для продуктивного діалогу та обговорення розбіжностей. Не варто зволікати з тим, щоб розповісти комусь про свої справжні почуття. Ваші співрозмовники так само, як і ви, хочуть усе прояснити. До кінця цього дня всі непорозуміння буде залагоджено.