3 знаки Зодіаку, серце яких неймовірно складно завоювати

Дехто закохується з ходу, просто пірнає у вир з головою. І хай буде що буде! Інші ж вичікують, думають, перевіряють, чи можна довіряти людині. Одним словом, марафон ще той. Але якщо йдеться про представників цих трьох знаків Зодіаку, то, безумовно, цей забіг того вартий. Адже на фініші на потенційного партнера чекають кохання, вірність і турбота. Якщо, звісно, здобувач руки і серця, втомившись, не зійде з дистанції…

Телець

Тельцям подобається, коли за ними постійно доглядають, піклуються і не дозволяють нудьгувати. Потенційний партнер завжди має діяти, чи то прогулянка в парку, чи то плитка шоколаду, чи то романтична вечеря, чи то кіно на затишному домашньому дивані.

При цьому Тельці не є слабодухими. Якщо ви не відповідаєте їхнім критеріям, вони все пояснять, попрощаються і підуть. І навіть страждати не будуть. Для Тельців дуже важливі мир і спокій. Якщо ви не такі – навіть не починайте цей забіг.

Діва

Діви – люди вимогливі й усе детально досліджують. Їм подобається, коли поруч із ними перебуває людина, яка фізично і морально сильніша за них.

Щоб домогтися прихильності представника цього знака, вам потрібно бути цікавими, різнобічними і готовими до всіляких змін. А найголовніше – вам знадобляться вагон і маленький візок терпіння, Діва – особистість ой непроста.

Козоріг

Кажуть, що Козороги вперті й не відмовляються від своїх переконань і поглядів. І це абсолютна правда. Народжені під цим знаком не одразу показують свої емоції, потрібно набратися терпіння і бути готовими проявити себе.

З іншого боку, якщо вам знадобиться час, Козоріг чекатиме, що є однією з найбільших переваг цього знака. Їм подобається будувати стосунки повільно і вдумливо. Вони повинні цілком довіряти вам, щоб розкрити свої вразливі сторони. Вірність для них понад усе.

Оригінал