Гороскоп на 17 липня 2023 року

Овен ♈

Не бійтеся довіряти людям, які перебувають при владі. Найімовірніше, Ваше життя зараз сповнене злетів і падінь, але це не означає, що Вас обвели навколо пальця. У потрясіннях, які Ви зараз відчуваєте, немає їхньої провини. Станьте командним гравцем. Зараз невідповідний час, щоб дозволяти своїм емоціям диктувати Вам, що робити. Перестрахуйтеся і залишайтеся там, де Ви є. Можливо, Вам буде цікаво спробувати щось нове і відійти від вивченого, але це не найкращий крок для Вас зараз.

Телець ♉

Якась закомплексована людина у Вашому повсякденному житті сьогодні буде особливо чутливою, тому будьте обережними у своїх висловлюваннях з нею – зараз зачепити їхні почуття набагато простіше, ніж Ви думаєте. Незважаючи на те, що Вам не подобається думка про те, що потрібно танцювати під чиюсь дудку лише для того, щоб захистити їхнє самолюбство, Ви зробите собі послугу, якщо гратимете за їхніми правилами і поводитиметеся обережно. Сьогодні невідповідний день, щоб виводити їх із себе.

Близнюки ♊

Коли сьогодні Ви нарешті зустрінете людину, яку так сильно хотіли пізнати ближче, не витрачайте надто багато часу, ділячись своїми почуттями з нею. Спочатку Ви можете приголомшити її, розповідаючи про свої переживання, але врешті-решт вона оцінить Вашу щирість і відкритість. Коли Ви з нею чесні, вона знає, що може зробити те саме і покластися на Вас.

Рак ♋

Якщо ухвалюючи якесь важливе рішення, Ви відчуваєте тиск, або панікуєте, бо не знаєте, що робити, просто відволічіться на кілька хвилин. Відійдіть від ситуації і постарайтеся подивитися на неї з іншого боку. Щойно Ви це зробите, Ви одразу побачите, що насправді немає жодної потреби в поспішному ухваленні рішення. Ви можете зупинити цей процес і викроїти час, щоб усе гарненько обміркувати. Ви маєте право самостійно встановлювати крайні терміни.

Лев ♌

Якщо сьогодні Ви будете в задумливому настрої, не переживайте – для Вашого соціального життя це не обов’язково поганий знак. Ви досі можете заводити знайомства, веселитися і насолоджуватися собою, при цьому не проявляючи звичних якостей екстраверта. Такий тихий і спокійний період може стати для вас чудовою можливістю переосмислити ваші нові стосунки. Чиїсь слова набудуть нового змісту.

Діва ♍

Ніхто не буде Вас звинувачувати за те, що сьогодні Ви будете трохи більш егоїстичні, особливо якщо Ви відчуваєте себе трохи недооціненими. Ставити свої потреби на перше місце – це не завжди те саме, що нехтувати потребами інших. Тож якщо Ви не отримуєте бажаної уваги, Вам просто потрібно самому звертати її на себе. Витратьтеся на гарний подарунок, проведіть день у спа-салоні або просто побудьте в тиші та пориньте в роман, який Ви вже давно хотіли прочитати.

Терези ♎

Жити, дотримуючись бюджету, не так нестерпно, як Ви думаєте. Крім того, що це допомагає вам заощадити гроші, це ще й чудовий спосіб організувати своє життя і зосередитися на правильних пріоритетах. Приділіть час тому, щоб розібратися в тому, на що Ви витрачаєтесь. Ви тут же побачите кілька моментів, які потрібно змінити. Отримавши реальну картину свого фінансового становища, Ви збережете багато часу і грошей. Не відкладайте більше це заняття.

Скорпіон ♏

Не вплутуйтеся в жодні скандали сьогодні. Звичайно, пікантні чутки приваблюють, але вони лише відволікають вас від важливих речей. Крім того, те, про що базікає більшість – неправда. То навіщо витрачати час, ганяючись за інформацією, яка ніяк не стосується Вашого життя? Постарайтеся бути серйознішими і залиште уїдливість тим, кому начхати на свою репутацію чи розвиток. Цікавитися життям знаменитостей і дізнаватися, хто з ким зустрічається – недостатньо надихаюче і стимулююче для Вас заняття.

Стрілець ♐

Зараз слушний час, щоб спробувати щось, що зазвичай Ви б посоромилися робити. Будьте сьогодні хоробрі й навіть трохи нахабні. Пробудіть свій дух пригод і дозвольте йому направляти вас цілий день, надаючи вам нові можливості. Якщо Ви так і зробите, то напевно зустрінете цікавих людей із захопливими ідеями, які приведуть Вас до абсолютно нової стежки у Вашому житті.

Козоріг ♑

Тримайте свої емоції при собі. Якщо Ви різко на щось відреагуєте в невідповідний час або перед не тими людьми, Ви можете розвинути якийсь скандал і зіпсувати свою репутацію. Сьогодні вам потрібно поводитися спокійно й об’єктивно – без будь-яких конфліктів і сильних емоцій. Ніхто не повинен здогадатися, що у Вас на думці, бо люди можуть використати це проти Вас. Незважаючи на всю серйозність, цей день буде сповнений веселих моментів і сміху.

Водолій ♒

Сьогодні Вам потрібно бути готовими до того, що Ваш прогрес може сповільнитися. Проте, особисто для Вас це хороші новини, тому не переживайте. Знизивши темп, Ви зможете озирнутися навколо і насолодитися своїм життям. Вам дуже бракує кількох справді щирих людей, які люблять просто сісти й поговорити з Вами, замість того щоб бігати, щоб викроїти хвилинку Вашого часу.

Риби ♓

За останній час відбулося багато змін, і Вам потрібно переконатися, що Ви не залишилися обділеними. Чи є у Вас право голосу в групових заходах? Якщо Ви завжди прислухаєтеся до побажань інших, то є чудовим співробітником, але Ви також можете створити враження людини, яку ні в що не ставлять. Не здавайтеся так легко. Настав час показати всім, що Вас не можна сприймати як належне.