Гороскоп на 18 липня 2023 року

Овен ♈

Ваш прогрес трохи сповільниться, і це дуже своєчасно! Ця невелика перерва дасть Вам можливість насолодитися цікавими краєвидами або пізнати трохи краще ту дивовижну людину, якої Вам так довго не вистачало. Насолоджуйтеся більш повільним і спокійним темпом. Ви не будете проти почекати ще трохи тих змін, про які мріяли. Те, чому судилося статися, обов’язково станеться, тож у Вас не повинно бути причин для занепокоєння.

Телець ♉

Сильними і впливовими людьми не завжди рухають добрі наміри, і сьогодні в чиємусь захисті почнуть проявлятися тріщини. Якщо ви в хороших стосунках із цією людиною, скажіть їй, що настав час визнати, що вона не знає відповіді на всі запитання. Залишаючись гранично відвертими, ви зробите їй послугу. Але якщо ви не настільки дружні, то не варто вживати жодних дій. Просто розслабтеся і спостерігайте, як він сам собі риє яму.

Близнюки ♊

Якщо Ви хочете сильно вплинути на чиєсь життя, сьогодні у Вас з’явиться такий шанс. Але для того, щоб скористатися цією можливістю, Вам потрібно допомагати всім і кожному. Не варто берегти свою великодушність і добру вдачу лише для однієї людини. Поступаючись гарним паркувальним місцем, позичаючи невеликі суми грошей або вислуховуючи скарги колеги, Ви зможете створити більш міцні та плідні стосунки.

Рак ♋

Навколишні захоплюються Вашою чуйністю, але зараз вона може призвести Вас до емоційної напруженості й потрясінь, якщо Ви не виявите додаткової обережності. Зараз просто нерозумно брати занадто активну участь у чужих скандалах. Постарайтеся бути більш об’єктивними і неупередженими. Ви не зобов’язані постійно ощасливлювати всіх навколо, тому не варто від себе цього вимагати. Займіться чимось, що приносить вам задоволення. Зосередьтеся на собі.

Лев ♌

Ви захочете якийсь час слідувати за лідером. Схоже, він знає стан справ куди краще за вас. Ваша пасивність зараз слугуватиме перевагою – тож використовуйте її і робіть, що Вам кажуть. Навіщо підставлятися і піддавати себе ризику, якщо є інші охочі зробити це замість Вас? Розслабтеся і дозвольте їм зробити те, що вони хочуть. Зрештою, Ви безумовно залишитеся у виграші. Для того, щоб домогтися чогось, вам не обов’язково завжди брати на себе відповідальність.

Діва ♍

Постарайтеся сьогодні особисто зустрітися з тими, хто зможе допомогти вам домогтися бажаного. Необхідно вести всі розмови віч-на-віч. Можливо, простіше буде надіслати електронного листа або зателефонувати комусь, але це менш особисто, а отже, менш ефективно. Просто слова не зможуть передати те, що Ви зараз хочете. Ви зможете домогтися бажаного завдяки мові тіла.

Терези ♎

Ви насолоджувалися легкими і невимушеними бесідами з якоюсь милою і приємною людиною, але сьогодні Вам потрібно стати хоробрішими. Настав час перейти на наступний рівень. Замість поверхневого спілкування, настав час стати ближче і дізнатися, ким ця людина є насправді. З’ясуйте, що нею рухає. Вона насправді не та, ким здається, і після бесіди Ви, найімовірніше, почнете по-іншому до неї ставитися, як і вона до Вас.

Скорпіон ♏

Сьогодні Ваші слова матимуть особливе значення, тому будьте уважні з тим, що говорите. Ви не можете викрикувати все, що вам спадає на думку. Якщо ви виступаєте з критикою, то наводьте конкретні приклади. Допоможіть людям зрозуміти, що Ви маєте на увазі, інакше вони просто можуть почати захищатися й одразу ж відкидати будь-які Ваші слова. І не забудьте дати їм зрозуміти, що Ви знаєте, що вони здатні на приголомшливі речі. Їм потрібно це почути.

Стрілець ♐

Сьогодні ідеальний день, щоб дати волю своєму творчому потенціалу. Займіться чимось креативним. Будь то прикраса своєї спальні, фарбування кухні, оформлення саду або просто створення листівки на день народження, ви отримаєте масу задоволення, надаючи простір своїй уяві. Скористайтеся всіма ідеями, які у Вас з’являються, і перетворіть їх на реальність, навіть якщо ніколи не покажете те, що створили, жодній живій душі.

Козоріг ♑

Забудьте про те, що Вам не подобається у Вашому житті, і зосередьтеся на надіях і мріях про майбутнє. Що більше Ви думаєте про свої проблеми та переживання, то більше Ви даєте їм влади над своїм життям. Тому сьогодні посміхніться і впевнено рухайтеся вперед. Якщо Ви не можете це робити з упевненістю, тоді вдавайте доти, доки вона не з’явиться. Якщо Ви зможете переконати себе у власній значущості, тоді й інші зможуть це зробити.

Водолій ♒

У своєму професійному житті Вам варто шукати таких людей, які висловлюватимуть думки, важкі для Вашого сприйняття. Зосередьтеся на пошуку щирих і чесних відгуків. Прислухайтеся до них, не варто вмикати захисну реакцію. Незалежно від того, чи Ви рухатиметеся вперед, щоб довести їм протилежне, чи скористаєтеся їхньою порадою, їхня щирість додасть Вам енергії.

Риби ♓

Вам доведеться опинитися в якійсь незвичній для Вас обстановці, але це буде не дуже лякаючий досвід. У Вас під ногами міцний фундамент, і Ви знаєте чого хочете, чого не можна сказати про тих, хто перебуває поруч із Вами. Вони займаються цим лише для розваги, і можуть відволікати Вас від важливих справ. Якщо Ви не впевнені в їхній зацікавленості, Вам варто поділитися з ними своїми переживаннями.