Яка домашня тварина вам підходить по гороскопу?

Подумуєте завести домашнього вихованця? Вивчіть наш гороскоп сумісності – в ньому докладно і аргументовано написано, кого ж краще вибрати різним знакам зодіаку.

Овен – Собака

Не дивно, що ви повинні усиновити собаку, Овен. Удвох ви створите міцний і непереможний дует, сполучивши енергію один одного і отримавши, нарешті, надійного та життєрадісного компаньйона!

Телець – Черепаха

Оскільки ви не можете дати притулок бику, який був би кармічно ідеальним для вас, другий кращий варіант — це черепаха! Черепахи тихі, але можуть бути неймовірно впертими, коли хочуть. А ще вони такі ж мудрі, як і ви, Телець. Черепахи можуть навчити кого завгодно спокою та вдумливості.

Близнюки – Карликові кролики

Вам потрібен вихованець, один погляд на якого наповнить вас ніжністю. Кролики в цьому сенсі кращий варіант. А ще вони цікаві як і ви. Цей вухатий-пухнастий вихованець стане вашим кращим другом.

Рак – Ящірка

На перший погляд не скажеш, але Раки мають бурхливу уяву. Тому їм підійде екзотичний вихованець на кшталт ящірки. Цікаво, але рухливість рептилії зовсім не буде вас дратувати, швидше тішити і дивувати.

Лев – Папуга

Як Сімбі потрібен був хороший друг Зазу, так і людям, які народилися під знаком зодіаку Лева, потрібен гучний компаньйон. Що може бути краще папуги?

Діва – Хамелеон

Ви послідовні і вдумливі, але водночас любите все красиве? Тоді домашній хамелеон стане вашим улюбленим вихованцем. Ця тваринка не метушлива і мальовнича, словом, рекомендуємо.

Терези – Хом’як або морська свинка

Вам подобається ідея турбуватися про когось і про щось інше, крім вас, Терези, але витрачати масу часу на вихованця ви не згодні? Придбайте симпатичного щокатого гризуна, який буде любити вас і водночас легко зможе розважити себе сам.

Скорпіон – Їжачок або дикобраз

У скорпіонів можуть бути проблеми з довірою, але вони сміливі і знають, як захищати себе. Тому їжак або дикобраз стануть ідеальною твариною для Скорпіонів.

Стрілець – Кінь

Стрільці пристрасні і волелюбні натури. Їм чудово підійде кінь — красива, горда тварина. А ще вони вміють любити — якість, яку ви так довго шукаєте в людях.

Козоріг – Кішка

Козоріг цінує особистий простір і не винесе життя з нав’язливою і занадто доброзичливою твариною. Тому йому ідеально підійде кішка. Цей самодостатній і красивий вихованець буде викликати у манірних Козерогів повагу.

Водолій – Карликова свиня

Водолій — це про інтелект, кмітливість і унікальність, тому ви точно захочете вихованця, який буде відповідати цим якостям. Саме тому найбільш нетрадиційний вихованець з усіх, мініатюрна свиня, підійде вам найкраще. Вони неймовірно оригінальні, розумні і такого вихованця не буде ні у кого.

Риби – Рибки

Водному знаку має сенс завести рибок. І нехай це зовсім неоригінально, але акваріум з рибками має істотний плюс. Він викликає почуття спокою, коли вам потрібно охолонути.

Джерело