Гороскоп на 19 червня 2023 року

Овен ♈

Постарайтеся ділитися своїми почуттями якомога більше – в межах розумного, природно. Вам не варто посвячувати у свої надії та мрії сторонніх людей, але ви маєте розповісти своїм коханим, якою щасливою людиною вони вас роблять. Спрямуйте свої сили на те, що принесе більше користі, і повідомте, що насправді відчуваєте. Іноді ті речі, про які Ви найбільше боїтеся говорити, є саме тим, про що потрібно якомога швидше розповісти.

Телець ♉

Якісь із Ваших непостійних дружніх стосунків повільно стають дедалі вагомішими у Вашому житті. Це прекрасно, але хтось із Ваших старих друзів може почати ревнувати. Вони будуть злитися на те, що хтось новий отримує так багато Вашого часу й уваги. Для того, щоб налагодити все, постарайтеся залучити цього нового друга до якихось колективних заходів, щоб усі могли провести один з одним час. Нехай Ваші старі друзі налагодять стосунки і подружаться з новими.

Близнюки ♊

Це прекрасно, що Ви занепокоєні здоров’ям і гарним самопочуттям інших людей у Вашому житті, але хіба не настав час зосередитися на своєму власному здоров’ї та потребах? Ви не зможете сильно допомогти цим людям, і зараз Вам потрібно почати щось робити для себе. Дозвольте їм самим про себе подбати. Це не егоїстично, це розумно. Чим Ви зараз найбільше незадоволені? Почніть потихеньку займатися собою і ставити себе на перше місце.

Рак ♋

Ваше емоційне напруження останнім часом Вас сильно виснажувало, тому сьогодні Вам потрібно зробити крок назад. Зараз чудовий час, щоб розвантажити емоційне навантаження і попрощатися з гнівом, образами і розбіжностями між Вами і кимось ще. Дозвольте комусь іншому запланувати наступний колективний захід – Ви брали на себе надто багато обов’язків, і Вам уже не приносять такого задоволення колишні радощі.

Лев ♌

Зараз Ваша здатність читати людей і бачити їх наскрізь сильна, як ніколи, і сьогодні ця навичка Вам дуже знадобиться. Можливо, у Вас з’явиться відчуття, що товариш Вашого друга може стати тим самим і єдиним. Або, може, Ви зрозумієте, що співробітник не до кінця відвертий. Або побачите ті натяки й загравання, які хтось незнайомий посилає у Ваш бік. Ваші почуття будуть загострені, і світ здасться Вам дуже кумедним місцем.

Діва ♍

Для Вас сьогодні не існуватиме такого поняття, як надлишок почуттів – будь-яке збудження, шум або погляд живитимуть Ваш розум дуже захопливим чином. Це чудовий день для відкриттів. Незвична їжа, дивна музика і зарубіжні фільми чудово підійдуть для Вашого допитливого розуму. Зробіть щось, чого Ви не робили раніше; з’їжте щось, що ніколи не куштували, або послухайте щось абсолютно нове – і завтра Ви прокинетеся новою людиною.

Терези ♎

Зараз Ви не дуже зацікавлені в придбанні матеріальних благ. Ви б хотіли дізнатися більше, отримати досвід і встановити міцні зв’язки з навколишнім світом. Зараз вдалий час, щоб зайнятися волонтерством або знайти інший спосіб допомогти суспільству навколо Вас. Проте зараз не найкращий час для походів по магазинах і придбання речей, які насправді Вам не потрібні.

Скорпіон ♏

Ви володієте видатними здібностями, тому перестаньте витрачати свій час, нервуючи і турбуючись про те, як усе станеться. Усе буде добре – і що швидше Ви почнете себе в цьому переконувати, то швидше зможете позбутися цих метеликів у животі. Хто б Вас не оцінював, він буде вражений Вашим самовладанням і проникливістю. У Вашому мозку народжуються все кращі й кращі ідеї.

Стрілець ♐

Діліться своїми почуттями. Якщо Вам добре, дайте іншим знати про це. Якщо Ви дратівливі, повідомте про це ще швидше. Інформувати людей про свої почуття і відчуття здасться Вам дурним заняттям, але це не так. Дуже важливо підготувати людей до тих періодів, коли Ви будете в поганому настрої, щоб вони були готові підлаштуватися. Кілька товаришів навіть будуть раді, що в них з’явиться можливість підбадьорити Вас.

Козоріг ♑

Іноді Вам складно залишатися вдумливими, але це може допомогти Вам подолати сьогоднішній день. Об’єктивно оцінюйте всі проблеми, з якими зіткнетеся, і подумайте про те, чи потрібно їх узагалі вирішувати. Щойно Ви відсунете вбік свої емоції та страхи, Ви одразу зрозумієте, що деякі ситуації можуть вирішитися самі собою, і Вам не варто про них переживати. Якщо Ви досить ґрунтовно підійдете до справи, то зможете зберегти свої нерви.

Водолій ♒

Сьогодні Ви проявите свою впевненість, що може стати Вам у пригоді в соціальних ситуаціях. Люди, яких Ви вперше зустрінете, будуть вражені Вашим світосприйняттям, а ті, хто Вас добре знає, насолоджуватимуться Вашим товариством. Зараз ідеальний час, щоб зібрати всіх разом у себе вдома. Пограйте в настільні ігри та повеселіться зі своїми улюбленими друзями.

Риби ♓

Ви відчуєте себе вільніше, будучи прямолінійними. Говорячи, що думаєте, ви звільняєте себе від переживань з приводу того, як інші на це відреагують. Це може бути вельми виснажливим – намагатися перетворити спілкування на щось, що, на Вашу думку, хочуть почути інші або що дасть Вам необхідні відповіді. Зробіть перерву і просто говоріть правду. І дозвольте іншій людині відреагувати щиро, якою б не була її реакція. Не будьте безхарактерним і нерішучим. Визначтеся з тим, що скажете, і просто зробіть це.