Чого потрібно позбутися кожному знаку Зодіаку до кінця року?

Ось що вам потрібно обов’язково відпустити до кінця цього року, згідно зі знаком зодіаку:

Овен

Так. Ви глибоко амбітні, і ви завжди намагаєтеся бути кращими у всьому, що ви робите. Це причина, чому ви такі успішні і чому вам завжди вдається обігнати всіх. Але як Овен, ви повинні відпустити ті часи, коли ви насправді не були найкращими. Ви не можете бути номером один у всьому, що ви пробували. Прийміть, що ви тільки людина, і у вас буде ваша частка слабких сторін.

Телець

Ви час від часу приймаєте неправильні рішення. Це нормально. Ви не завжди повинні мати правильні відповіді, і ви повинні відпустити ті часи, коли рішення, прийняте вами, призвело до несприятливих результатів. Ви всього лише людина, і ви все ще можете рости зі свого досвіду.

Близнюки

У вас є серйозний страх щось упустити, і вам дійсно потрібно подолати цей страх. Незалежно від того, наскільки ви хочете бути всюдисущим, ви не можете бути всюди відразу. Є деякі речі, які вам доведеться відпустити, і деякі можливості, які ви не можете використовувати. Навчіться жити з цим фактом і просто відпустіть ці думки.

Рак

Як Раку, вам дійсно потрібно відпустити ті стосунки, які ви втратили в житті. Так, вам потрібно багато часу, перш ніж ви дійсно зможете почуватися комфортно з людиною. Ви рідко коли-небудь впускаєте людей, але коли ви це робите, ви сильно вкладаєтеся в ці стосунки. Однак не всі стосунки тривають вічно, і ви повинні навчитися відпускати їх незалежно від того, наскільки ви були прив’язані.

Лев

Відмова – це нормально. Як Лев, ви завжди очікуєте, що люди будуть вражені вами, але ви повинні розуміти, що ви не можете догодити всім. Як би ви не хотіли, щоб усі любили вас, це практично неможливо. Просто навчіться відпускати ті часи, коли люди відкидають вас.

Діва

Як Діва, ви абсолютно одержимі досконалістю. Ви приділяєте велику увагу деталям, і ви дуже методичні з вашим підходом до всіх ваших завдань. Але іноді все ж є місце для відмови і вразливості. І в цей час ви повинні прийняти це.

Терези

Ви повинні відпустити свої страхи самотності. Ви маєте розуміти, що вам не завжди потрібно безліч людей, щоб ви були щасливі. Це абсолютно нормально для вас часом бути самотніми, і через це ви не станете меншою людиною.

Скорпіон

Відпустіть ті часи, в яких ви довіряли людям, навіть якщо вам цього не потрібно. Люди зраджують одне одного в цьому світі, і ви не можете бути наївними, щоб очікувати чогось іншого. Якщо вас зрадили цього року, вчіться на цьому досвіді й відпустіть його.

Стрілець

Ви авантюрист, і це робить ваше життя вартісним і захопливим. Тому просто навчіться відпускати все, що сталося, поки вас не було.

Козоріг

Як правило, вам завжди подобається зберігати почуття спокою і раціональності. Як Козоріг, ви вважаєте, що вам не властиво давати волю емоціям. Але подивіться правді в очі і визнайте, що іноді ви можете послизнутися. Цього року у вас була своя частка емоційних спалахів, але ви повинні їх відпустити. Припиніть вбивати себе через кілька хвилин слабкості.

Водолій

Просто відпустіть усі недотримані обіцянки, які люди зробили вам. Не всі люди такі щирі, як ви можете спочатку думати. Не всі люди заслуговують на довіру. Прийміть це і просто рухайтеся далі.

Риби

Перестаньте бути такими чутливими. Як Риби, ви схильні приймати речі занадто близько до серця. Ви глибоко емоційні, і іноді це може призвести до того, що ви будете приймати упереджені і затуманені судження. Коли хтось критикує вас, навчіться сприймати це конструктивно. Перестаньте сприймати її як особисту атаку і вчіться на ній. Навчіться відпускати будь-які негативні почуття, викликані критикою.

Оригінал