Гороскоп на 10 березня

Овен ♈

Підтримувати інших людей куди веселіше, ніж може здатися. Ви зможете проявити творчі здібності або зробити внесок у важливу справу. Погоджуючись допомогти, Ви не тільки робите краще життя інших людей, але і відчуваєте себе потрібними та цінними. І всі у виграші.

Телець ♉

Якщо Ви поки не бачите зеленого світла Вашим планам, то скоро побачите. Ситуація, в якій Ви мучились нетерпінням, несподівано вирішиться. Але Ви правильно думаєте, що розслаблятися поки рано. Ви дуже добре уявляєте, що принесе з собою нова ера і як в ній бути.

Близнюки ♊

Зараз є всі шанси зробити важливий і своєчасний крок в певному напрямку. Але щоб правильно оцінити перспективи, важливо не тільки говорити, а й слухати. Несподіване одкровення або мудра порада досвідченої людини можуть пролетіти повз Ваших вух, якщо Ви тільки й робите, що розмовляєте.

Рак ♋

Ви напевне не хочете цієї розмови, але розумієте, що вона давно назріла, і час настав. Той факт, що вона так наполегливо стукає у Ваше життя, означає, що буде сказано щось важливе. Можуть змінитися відносини або розклад сил. Вам потрібно переходити відразу до справи, але робити це дипломатично.

Лев ♌

Здається, що мова йде про звичайний обмін послугами, але на ділі предмет обговорення куди глибший. Ви цілком готові догодити іншому, але в свою чергу чекаєте, що і він докладе певне зусилля. Вирішити питання за один присід, можливо, не вдасться, але зараз буде закладений фундамент для майбутнього.

Діва ♍

Зараз важливо чітко розуміти, що Ви можете, а чого ні. Навіть якщо Вас більше займає друга частина, Ви запросто можете освоїти уміння, який стане в пригоді в майбутньому. Реалістичний погляд на речі та свої вміння допоможе Вам легше впоратися зі списком справ на день і іншими зобов’язаннями.

Терези ♎

Пам’ятайте, що досконалість недосяжна – і неважливо, наскільки Ви гарні в тій чи іншій справі. Якщо Ви зробили все, що могли, пора рухатися далі. Найкраще – ворог хорошого; пам’ятайте, що Вас чекають нові звершення. Не варто бути своїм власним найсуворішим критиком. Цінуйте свій час.

Скорпіон ♏

Дивитися дарованому коневі в зуби – значить шукати підступу в жесті доброї волі. Але часом Всесвіт працює дуже тонко. Важко відрізнити подарунок долі від її ж підступної пастки. Однак сьогоднішню можливість мало просто уважно вивчити. Її треба хапати – і негайно!

Стрілець ♐

Коли настрій на нулі, ризикувати зовсім не хочеться. Але іноді ясно, що втрачати нам теж нічого. Якщо Ви впевнені, що перепробували максимум способів, спробуйте ще один. Нова можливість заслуговує більшого ентузіазму з Вашого боку. Будьте уважнішими. Ризику менше, ніж Вам здається.

Козоріг ♑

Озираючись у минуле, ми бачимо, що деякі речі могли б зробити інакше. Сам факт, що минулі обставини постають перед Вами в іншому світлі, означає, що є всі приводи спробувати ще раз. Урок вивчено. Ви перебуваєте в сильній позиції та можете знову повернутися до того, що було залишено незавершеним.

Водолій ♒

Якщо хтось не підтримує те, що наповнює Вас натхненням, можливо, він Вас просто не розуміє. Сувора критичність може приховувати бажання почути більше. Але Ви вчините розумнішими, якщо не станете витрачати час на пояснення, а краще займетеся своєю справою. Нехай результати говорять самі за себе.

Риби ♓

Вам здається, що логічний розвиток подій раптово пішов наперекіс. Але проблема на ділі може бути в тому, що Ви підходите до питання занадто строго. Розслабтеся і дозвольте подіям розвиватися своєю чергою. Іноді досить трохи відпустити контроль, щоб все встало на свої місця. Спробуйте!