Гороскоп на 18 червня

Овен ♈

Овнів по життю веде Марс – безстрашна планета-воїн. Сьогодні Марс залишає емоційно нестабільний знак Рака і переходить в грайливий знак Лева. Це підніме Вам настрій і допоможе забути про драми, що відволікали від важливих речей. Відсьогодні і до 29 липня Марс в знаку Лева допоможе Вам розкривати свій романтичний і творчий потенціал.

Телець ♉

У Тельців земля горить під ногами. Активний Марс залишає ніжний знак Рака і переміщається в експресивний знак Лева, де залишиться до 29 липня. Цей перехід знизить тиск на Ваш ментальний стан і допоможе зосередитися на домі і сім’ї. Саме час зайнятися інтер’єром і ремонтом!

Близнюки ♊

Останнім часом Близнюкам доводилося старатися, щоб звести кінці з кінцями. Але тепер стане простіше, адже активний Марс переходить в грайливий знак Лева. Цей перехід – щастя для Вас, оскільки можна буде зайнятися освітою, письменством, подорожами відсьогодні і до 29 липня. Але майте на увазі, що зараз Ви будете особливо скорі на гнів.

Рак ♋

Ракам Всесвіт обіцяє давно необхідний перепочинок. Запальний Марс нарешті йде з Вашого знака і переміщається в розкішний знак Лева. Його присутність у Вашому знаку могла нагадати про проблеми зі здоров’ям і зробило Вас вкрай дратівливими і імпульсивними. На щастя, відсьогодні і до 29 липня Марс в знаку Лева допоможе Вам перемикнутися на активну діяльність, заробітки, розкриття захованих талантів.

Лев ♌

Левам нарешті полегшає. Мотивований Марс переходить в Ваш знак після того, як кілька тижнів мутив воду в емоційному знаку Рака. Присутність Марса в Вашому знаку допоможе Вам знову набути впевненості у своїх здібностях. Відсьогодні і до 29 липня Марс у Вашому знаку буде наповнювати Вас енергією.

Діва ♍

Дівам останнім часом доводилося нелегко, але сьогодні мотивований Марс, переходячи в ледачий знак Лева, подарує Вам ще один урок. Зміни будуть не самими комфортними, але дуже важливо докопатися до суті ситуації. У Вас стане менше сил, але зате до 29 липня буде можливість краще вивчити гнів, який Ви придушували в собі.

Терези ♎

Терези не повинні боятися переходу на новий рівень. Ви готові рухатися вперед, до нових цілей, адже мотивований Марс переходить в сповнений ентузіазму знак Лева. Цей перехід трохи послабить тиск на кар’єрному фронті і допоможе Вам шукати своє місце в команді і ставити перед собою нові цілі до 29 липня. Майте на увазі, що цей перехід може розкрити конфлікти між друзями.

Скорпіон ♏

Скорпіонів буде вести відважний і енергійний Марс. Сьогодні він перейде в краще для себе середовище, покинувши плаксиві води Рака і перейшовши в безстрашні джунглі Льва. Цей перехід – на краще, адже відсьогодні і до 29 липня Марс в знаку Лева допоможе Вам у реалізації поточних проєктів і кар’єрних амбіцій.

Стрілець ♐

Стрільців чекають зміни на краще. Запальний Марс залишає темне і емоційне царство Рака і переходить в полум’яний і натхненний домен Льва. Цей перехід – на краще; у Вашому житті стане менше стресу. Відсьогодні і до 29 липня Марс в знаку Лева допоможе Вам відкривати нові можливості для пригод, подорожей, освітніх починань.

Козоріг ♑

Козорогів чекають великі зміни на роботі. Підготуйтеся до них, відкрито говорячи про свої наміри і плани. Місяць переходить в талановитий знак Терезів, а значить, в новому місячному місяці у Вас буде можливість освоїти ремесло, нову професію, новий рівень організованості. Також таємне зараз може стати явним.

Водолій ♒

Водоліям слід звернути увагу на відносини з найближчими людьми. На цьому фронті намітиться пожвавлення, адже енергійний Марс переходить в не менш енергійний знак Лева, де пробуде до 29 липня. Цей перехід допоможе трохи відволіктися від роботи і зайнятися питаннями партнерства – платонічного або романтичного, де, на жаль, не все буде гладко.

Риби ♓

Рибам доведеться пристосуватися до радикальної зміни тону. Мотивований Марс залишає сентиментального Рака і переходить в егоїстичний знак Лева, де і залишиться до 29 липня. Цей перехід посилить в Вас працьовитість і амбітність, але також може спровокувати тертя в робочому середовищі. Прийшов час рухатися назустріч цілям – тим більше що сил Вам не позичати.