Як знаки Зодіаку поводяться в побуті?

Під час спілкування з малознайомими людьми ми, як правило, намагаємося бути доброзичливими та усміхненими. І тільки близькі знають, що насправді криється за цією посмішкою. Адже тільки в побуті і тільки найближчим ми показуємо своє справжнє “я”. Хочете знати, як поводяться в побуті різні знаки зодіаку?

Овен

Якщо вам доведеться жити з Овном під одним дахом, будьте готові до того, що побутовими питаннями він навряд чи займатиметься. Його абсолютно не цікавить, коли востаннє проводили генеральне прибирання, як давно в раковині лежить брудний посуд і чи працює взагалі пральна машинка. Овен набагато більше цікавиться тим, що відбувається за межами дому.

Телець

Тельці самостійні та хазяйновиті домогосподарі. Вони залюбки наводять лад у своєму гніздечку і з радістю роблять нові покупки для дому. Але є одне “але” в характері представників цього знака зодіаку. Вони навряд чи пов’яжуть своє життя з людиною, яка не в змозі буде подарувати їм комфорт і затишок. Тельці високо себе цінують і ніколи не погодяться тулитися в комуналці з купою родичів.

Близнюки

Близнюки не особливо вимогливі в побуті. Їхній девіз “не напружуй нікого і сам не напружуйся”. Вони трохи ліниві й важкі на підйом. Змушувати представника цього знака зодіаку вбити в стінку цвях можна тижнями, а то й місяцями. Якщо ви не надто педантичні, то цілком зможете прожити під одним дахом із Близнюками довгі роки.

Рак

Раки – найбільш домашні “вихованці” зодіакального кола. Для них дім – це притулок від мирської суєти і проблем. Вдома у Раків завжди тепло і затишно. Вони гостинні, у них завжди є запаси на чорний день. Займаються прибиранням Раки, як правило, під настрій. А оскільки він змінюється у них по кілька разів на день, то прибирання часто стає для Раків звичайним зняттям стресу.

Лев

Якщо вам доведеться побувати в гостях у Лева, то у вас і сумнівів не з’явиться, що це житло належить царственій особі. Вдома у Левів, як правило, красиво і дорого. Прибиранням вони займаються в міру забруднення житла. Але частіше відповідальність за чистоту і порядок вони перекладають на когось іншого. Як то кажуть, не царська це справа.

Діва

Тому, кому пощастило жити під одним дахом із Дівою, не позаздриш. Цей педантичний і охайний знак зодіаку регулярно і з особливим задоволенням перевірятиме якість виконаного вами прибирання. Іноді він наочно демонструватиме вам, як правильно натирати графини в серванті, і в якому порядку мають бути розставлені книги на полицях.

Терези

Терези не особливо зациклюються на чистоті й порядку у себе вдома. Зазвичай цим займається хтось із членів сім’ї або домробітниця. Але, незважаючи на таку байдужість до прибирання, Терези із задоволенням беруть участь у створенні нового інтер’єру у себе вдома.

Скорпіон

Скорпіони хороші організатори в побуті. Вони завжди знають, як залучити домашніх до генерального прибирання або до купівлі нової деталі інтер’єру. Займаються прибиранням вони не дуже охоче, але якщо беруться за справу, то роблять це якісно. Люблять домашній затишок, тому намагаються утримувати своє житло в чистоті й порядку.

Стрілець

Таких не хазяйновитих товаришів, які розводять хаос, як Стрільці, ще треба пошукати. Стрільці абсолютно не пристосовані до виконання домашніх обов’язків. Якщо ви зайшли в гості до Стрільця і побачили чистоту і порядок, будьте впевнені, що відкривши будь-яку з шаф, звідти вивалиться купа мотлоху, який господар щільно утрамбував за п’ять хвилин до вашого приходу.

Козоріг

Козороги рідко самі займаються прибиранням, оскільки більшу частину свого часу вони присвячують роботі. Але це не означає, що порядок і затишок для них на останньому місці. Навпаки. Козороги люблять чистоту і комфорт, а у вільний від роботи час із задоволенням роблять корисні покупки для дому.

Водолій

Водолії рідко приділяють час побутовим питанням, для них домашнє прибирання і створення затишку – це даремне і нецікаве заняття. Оскільки Водолії творчі й мислячі натури, їм набагато простіше заробляти гроші і виділяти з них певну суму на оплату послуг покоївки.

Риби

Риби здебільшого щедрі й гостинні. І чоловіки, і жінки цього знака зодіаку добре готують і люблять утримувати будинок у чистоті. Оскільки Риби – це великі мрійники, вони часто поєднують приємне з корисним. Адже генеральне прибирання для них це чудова можливість розслабитися, занурившись у свої повітряні замки.

Оригінал