Як закохуються різні знаки Зодіаку

12 місце — Діва

Діви — однолюби №1 у нашому рейтингу. Найчастіше вони проводять життя з тим єдиним, кого зустріли в далекій юності. Але не можна сказати, що Діви — пуритани, які навіть в думках не зраджують партнера через 30 років шлюбу. Як раз таки зраджувати Діви можуть, але з абсолютно чистою совістю. Любов любов’ю, а секс — це просто фізична розрядка і різноманітність, вважають вони.

11 місце — Козоріг

З юності Козороги плекають в голові образ свого ідеалу і кожного потенційного партнера порівнюють з ним. Якщо ідеал знайдений, то Козоріг готовий заспокоїтися, залягти в тиху гавань і провести з цією людиною все життя. Найцікавіше, що Козоріг дуже наполегливий у своїх пошуках, і, рано чи пізно, він знаходить свою ідеальну людину.

10 місце — Скорпіон

Несподівано, але факт! Багато хто помилково вважає, що Скорпіони дуже велелюбні. Це неправда. Скорпіони закохуються дуже рідко, але влучно. Переживши 2-3 бурхливих романи, вони знаходять того єдиного і зберігають йому вірність до кінця днів своїх. При цьому Скорпіони не забувають регулярно виносити предметові своєї пристрасті мозок і перевіряти його на вірність.

9 місце — Овен

Хтось стверджує, що Овну чуже почуття любові. Це не зовсім так. Як відомо, Овни — непохитні, вперті, сильні і горді натури. Вразити їх може тільки одне — закоханість. Тому вони бояться любові, як вогню, і, зустрівши людину, Овни ретельно обмірковують всі чесноти і недоліки відносин. Якщо “плюси” істотно переважують мінуси, Овни кидаються у вир з головою. І часто цей вир засмоктує їх на все життя.

8 місце — Рак

Раки — прихильники спокійного, осілого способу життя, тому, з одного боку, любов їх лякає. Почуття, вважають вони, можуть внести розбрат в їхній затишний світ. З іншого боку, природа розпорядилася так, що Раки з дитинства мріють про сім’ю і дітей, тому в кожному зустрічному бачать батька своїх дітей і закохуються в нього. А зустрічних, як ви знаєте, може бути багато… От і мучаться Раки все життя від своєї влюбливості. І хочеться, і колеться, як говориться.

7 місце — Телець

Тільця можна назвати влюбливою натурою, але з однією позначкою: він закохується для себе, і часто “об’єкт” нічого не знає про почуття нашого героя. Телець закохується заради ейфорії, метеликів в животі та приємних емоцій. Йому не так важливі всі ці ваші стосунки, побачення, спільний побут. Телець — вільний художник, і шлюбні ігри йому ні до чого.

6 місце — Водолій

Водолій живе крайнощами. Він може закохатися на роки в першого зустрічного, а може і ретельно роками вибирати собі жертву, побоюючись, як би не вийшло чогось неправильного. При цьому уточнюємо: це один і той же Водолій, просто у нього періодично щось в голові заклинює. Коли переклинить наступного разу, ніхто не знає. Навіть сам Водолій.

5 місце — Риби

Риби не можуть жити без любові. Без неї вони відчувають, ніби їх витягли з води на берег. Рибам не дуже важливо, хто є об’єктом їхньої любові, головне, щоб він був. Якщо ж він відсутній, то Риба сильно не переживає, вона може запросто закохатися у власні фантазії. У відносинах Риби віддаються повністю. Там є все: і божевільна любов, і істерики, і багато-багато іншого…

4 місце — Лев

У царствених Левів закохуються всі, але вони частіше дозволяють любити себе, ніж люблять самі. Ні, звичайно, Леви теж закохуються, причому досить часто, але це відчуття може тривати у них день, тиждень, місяць, а далі все, втрата інтересу. Але, як ви зрозуміли, Леви не засмучуються, адже перед ними, поки вони були у відносинах, вже вишикувалася черга. Варто тільки вибрати нову жертву.

3 місце — Терези

Терези відкривають трійку найбільш влюбливих знаків, і це дуже справедливо. Терези самі не знають, чого хочуть. Варто комусь відповісти Терезам взаємністю, вони відразу втрачають інтерес. Переключившись на нову жертву, вони знову швидко холонуть, як тільки домагаються взаємності. І так до нескінченності…

2 місце — Близнюки

Близнюки закохуються блискавично, завзято і назавжди. Приблизно раз на місяць. Найцікавіше, вони щиро впевнені в тому, що це — саме та людина, яку вони шукали все своє життя. Просто сутність Близнюків змінюється зі швидкістю світла, як і їхні переваги. Тому завтра вони вже можуть закохатися в абсолютно іншу людину і, як ви зрозуміли, назавжди.

1 місце — Стрілець

І перше місце з упевненістю можна віддати Стрільцям! Тому що вони не живуть, якщо не люблять. Без любові життя здається їм нецікавим і нудним. А закохуються вони, здається, назавжди і до втрати почуттів. Але як тільки слабшає дія гормонів, Стрільці починають шукати нову жертву. Дивно, але при такій влюбливості вони примудряються навіть одружуватися і виходити заміж!

А на якому місці ви? Поділіться з нами в коментарях!

Оригінал