Знаки Зодіаку: який партнер потрібен саме вам

От було б чудово, якби життя було схоже на суцільну романтичну історію? Ви могли б зустріти людину своєї мрії без особливих перешкод, а потім стати щасливим до кінця своїх днів. На жаль, але все не так просто, і знайти ідеального або хоча б максимально сумісного партнера буває проблематично. Іноді ми зовсім не знаємо, кого шукаємо. Що з цього приводу може підказати астрологія з урахуванням вашого зодіакального знака?

Овен

Вам потрібна людина, яка не боїться нового і любить змагальність у всіх життєвих сферах, але при цьому ще й обережна. Ця людина стримує вас і змушує замислюватися перш, ніж ви щось зробите. А ще такий партнер не повинен звертати увагу, коли вас раптово накриває хвиля гніву і люті. Ваш правильний обранець заохочуватиме вас літати, але перед злетом він завжди перевірятиме готовність ваших крил.

Телець

Вам потрібен той, хто заслуговує на довіру, безроздільно і беззастережно, оскільки саме цей момент для вас особливо принциповий. Ви дуже довго не розкриваєте себе, і вам подобається спостерігати, як усі події відбуваються в повільному темпі, інколи навіть надто повільному, тож вам потрібна людина, що рухається швидше за вас, але більш цілісна та з сильнішими моральними цінностями; однак ви навряд чи знайдете спільну мову з людиною метушливою та надмірно енергійною.

Близнюки

Шукайте того, хто зуміє розшифровувати ваші думки, бажання і устремління, і кому не потрібна постійна опіка. Якщо людина не переживає, коли ви залишаєте її наодинці на вечірці, – це однозначно ваша людина, яка ніколи не чіплятиметься за вашу спідницю. Вона спокійно ставиться до всіх ваших витівок і завжди дотримується принципу “живи і дай жити іншим”.

Рак

Ви постійно шукаєте людину старомодну, яка розуміє сенс істинної романтики: того, чия місія полягає в тому, щоб любити і піклуватися про вас. Ця людина завжди буде поруч, завжди буде підтримкою і опорою, а ще вона має ангельське терпіння, вислуховуючи всі ваші примхи і витримуючи ваші напади поганого настрою. Це та людина, яка принесе вам відчуття повної безпеки.

Лев

Правильний партнер для вас – це ваша рівня в усіх відношеннях. Ви не хочете, щоб ваш партнер виглядав блякло на вашому сліпучому тлі. Навіть якщо ви посідаєте центральне місце, ця людина має виглядати вам до пари: породисто, гордо і впевнено. Хоча ваш ідеальний партнер має бути сильною людиною, він водночас має бути м’яким і ніжним, щоб уміти вас вчасно заспокоїти і підбадьорити.

Діва

Ви мрієте, що ваш найкращий партнер цікавитиметься дослідженнями і матиме аналітичний розум, але тоді це буде схоже на стосунки із самим собою. Насправді вам потрібен хтось більш товариський і соціальний – тобто той, хто змусить вас виходити у світ і спілкуватися з людьми. Ця людина витягуватиме вас із вашого барлогу і вчитиме відчувати життя, а не тільки читати про нього.

Терези

Поруч із вами має бути партнер сильний, але не владний. Річ не в тім, що ви людина, яка любить підкорятися, однак, вас приваблюють домінантні особистості, які вміють ухвалювати складні рішення за вас. Крім того, така людина має бути абсолютно самодостатньою, щоб ви теж почувалися комфортно в парі, оскільки ви завжди і в усьому прагнете збалансованості.

Скорпіон

Вам потрібна людина вірна, така, що заслуговує на довіру, сильна і прямолінійна. Нелегко бути у стосунках зі Скорпіоном, тому ваш партнер має відчувати вашу напругу та емоції, щоб уміти їх згладжувати. А ще не забувайте про свою сексуальність і пристрасність, що інколи може перевантажувати вашого обранця чи обраницю.

Стрілець

Ваша людина обов’язково розуміє найголовніше – вам потрібен свій простір, і вас за жодних обставин не можна намагатися прив’язати. Якщо Стрілець відчуває, що на нього хочуть покласти зобов’язання, він моментально зникає. Отже, ваш ідеальний партнер – це людина, яку влаштовують ваші досить міцні стосунки, але без гучних обіцянок.

Козоріг

Вам потрібен такий самий трудоголік і кар’єрист із поставленими цілями. Якби ви могли зробити перевірку кредитоспроможності потенційного партнера легальним шляхом, ви б це зробили. А якщо серйозно, то вам просто потрібен той, хто розуміє, наскільки важливо планувати майбутнє і бути акуратним зі своїми фінансами.

Водолій

Ваш найкращий партнер дотримується мінімалізму і не прив’язаний до матеріальної власності. Будь-який Водолій хоче партнера вільного духом, гнучкого і достатньо відкритого у всіх своїх діях. Це людина, яка піклується про планету та її мешканців, чуйна й уважна.

Риби

Вам просто необхідний партнер, який вміє вас приземлити, щоб ви остаточно не заблукали у своєму світі фантазій. Він має бути щирим фанатом вашої креативності, оскільки всі Риби обожнюють щось творити. Ідеальний партнер дає вам простір, де ви можете творити, але він також стоїть завжди поруч, щоб у будь-який момент підставити плече.

Оригінал