Чому ви досі самотні, згідно зі знаком Зодіаку

Ви досі самотні й нерідко мучитеся думкою, чому так складаються обставини? Ви шукаєте свій ідеал, але все марно? Жодних пристойних кандидатів, жодної перспективи і жодної іскри. А може вам комфортніше на самоті? Може ви просто обманюєтеся, вважаючи, що вам потрібна пара, бо так годиться. А може минулий негативний досвід робить вас дещо упередженим? Чим може допомогти астрологія? Будь-якому знаку притаманний набір характеристик і усталених поведінкових моделей. Можливо, в них-то і криється причина вимушеної або усвідомленої самотності?

Овен

У ваш насичений графік чомусь насилу вписуються і знайомства, і зустрічі. Якщо людина виглядає перспективною і цікавою, перший крок зробити ви аж ніяк не боїтеся, але ось чомусь у вас систематично немає на це часу. Іноді все ж таки варто піти на компроміс і перенести, наприклад, одне тренування. Ви ж не тільки фізично недоступні, ви недоступні ще й емоційно.

Телець

Ви якось, колись дійшли категоричного висновку, що у вас є чіткий образ партнера, і ви жорстко цих вимог дотримуєтеся. Ви тестуєте кожну нову людину за всіма аспектами сумісності, і якщо вона ваш тест провалює (а вона, найчастіше, провалює), ви ставите на ній жирний хрест. Спробуйте переробити свої суворі канони щодо партнера, даючи більше шансів і собі, і йому.

Близнюки

Ви завжди помилково думаєте, що ще не настав ваш вік для розвитку серйозних стосунків. Коли ви молоді, ви не бажаєте зобов’язань. Коли приходить зрілість, ви переконуєте себе, що ваш корабель поплив, і для кохання ви занадто старі. Вам просто час припинити ставити вікові обмеження на кохання, і ви здивуєтеся, як усе зміниться.

Рак

Вам завжди неймовірно складно відпустити свої давно минулі стосунки. Чомусь ви неодмінно любите страждально зітхати за тим, що вже безповоротно пішло, і посилено плекати спогади. У підсумку ви відгороджуєтеся від усіляких можливостей у поточному часі, оскільки міцно застрягли в минулих переживаннях. Звідси і всі ваші проблеми.

Лев

Ви з легкістю спілкуєтеся з людьми, зачаровуєте їх і завойовуєте, іноді навіть відчуваючи залежність від цієї пустотливої гри у флірт і активно переносячи її ще й у світ віртуальний. Насправді ви набагато яскравіші в реальному світі, тому немає сенсу ховатися за екраном. Стосунки складуться набагато краще, якщо ви станете проводити максимум часу в щирому і живому спілкуванні, показуючи партнерам себе справжніх.

Діва

Діва просто дуже перебірлива, навіть патологічно перебірлива. Втішаєте ви себе тим, що у вас дуже високі стандарти. Але яка від них користь, якщо їм не може відповідати жодна людина, і навіть ви самі? Від стандартів негайно відмовлятися не потрібно – краще послабте свої нереальні вимоги. Гіпотетичний партнер не зобов’язаний бути супермоделлю, блискучим ученим або геніальним художником. Звичайні люди – це теж непоганий вибір.

Терези

Ви підсвідомо не вірите, що заслуговуєте на велике і справжнє кохання. Можливо, вам колись доводилося дуже боляче обпектися, і ви вже тепер абсолютно не знаєте, як вибудовувати здорові та якісні стосунки. Ви стали однозначно мудрішими відтоді, і на другий (або третій) шанс знайти того, хто буде вас обожнювати, ви цілком заслужили.

Скорпіон

Вам елементарно подобається власна самотність, але періодично вас долають песимістичні роздуми з цього приводу. Ви перебираєте в пам’яті всі минулі провальні спроби: якими перспективними вони здавалися, і як ви розчарувалися після. Ви вмикаєте свою похмуру уяву й одразу ж розробляєте сценарії, де все відбувається і розвивається жахливо, і не менш жахливо закінчується. Чому б просто не припинити планувати свій особистий Апокаліпсис?

Стрілець

Ви боїтеся, що варто вам заглибитися у стосунки, як партнер перестане дивувати вас і швиденько набридне. Це далеко не завжди так. Зауважте, адже у вашому житті напевно є такі люди, з якими ви знайомі з доісторичних часів, і вони вам усе ще цікаві. У стосунках такий шанс не менш (а то й більш) реальний!

Козоріг

Ви давно переконали себе, що ваш пріоритет і увага зосереджені на кар’єрі. На ній ви зосереджені, до речі, завжди: і в минулому, і в поточний момент, і будете зосереджені в майбутньому. Чим не дивовижний привід виправдати свою самотність? Успішні люди, трудоголіки і бізнесмени якось примудряються знаходити час для особистого життя, значить, можете і ви.

Водолій

Ви обожнюєте спілкуватися з людьми, але проводити час на самоті – часом навіть багато і довго – вам не менш приємно. Ви звикли вважати, що кохання – це нескінченний фестиваль емоцій, а вам жити у вихорі пристрастей не завжди комфортно. Стосунки бувають різними, тому у вас завжди є вибір побудувати їх такими, якими ви їх хочете бачити.

Риби

Ви б альтруїстично віддали перевагу, щоб спочатку знайшли кохання ваші близькі. Ви занадто стурбовані щастям інших людей, що геть ігноруєте своє власне. Спробуйте висунути власні інтереси на передній план. Ви до непристойності безкорислива людина в цьому світі, тому вам було б корисно стати трохи більш егоїстичними собі на благо.

Оригінал