Гороскоп на 13 березня

Овен ♈

Зараз широта кругозору вигідніша за підозрілість. Деколи ми даремно напружуємося, думаючи, що знаходимося в небезпеці. Сформовані обставини набагато кращі, ніж Ви припускаєте на основі минулого досвіду. Повторюйте собі це. Це – правда.

Телець ♉

Завжди неприємно, коли потрібну нам інформацію видають по краплині. Але важливо зрозуміти, що джерело ділиться з Вами відомостями у міру їх надходження. Не звинувачуйте його. Чим більше шматочків пазла у Вас буде, тим впевненішими Ви будете ставати. Просто розслабтеся, і нехай все йде своєю чергою.

Близнюки ♊

Іноді озирнутися в минуле буває корисно, а іноді – відверто шкідливо. Ми часто думаємо про те, як могли б вчинити інакше. Якщо такі думки мучать Вас сьогодні, пора зіскочити з цього гачка. Не лайте себе за те, що вже не можна змінити, а краще налаштуйтеся на позитив і конструктив у майбутньому.

Рак ♋

“Гірше пліток може бути тільки одне – коли про тебе не говорять зовсім” (Оскар Уайльд). Найуспішніші люди постійно стають об’єктом критики. Увага, яку Ви зараз отримуєте, може вселити почуття незручності – але хіба краще було б без нього? Насолоджуйтесь! Ви це заслужили.

Лев ♌

Дуже корисно буде поглянути на уявну нерозв’язною проблему зі сторони. Здається, що бажаного прогресу немає, або що справа, в яку Ви так вклалися, виявилося пшиком. Але варто трохи відсторонитися від ситуації, як Ви поглянете на неї новими очима – і знайдете відмінне рішення.

Діва ♍

Вам потрібно пошукати вихід, яким би дивним він не здавався. Варто вивчити неочевидні варіанти вирішення проблеми. Більше уваги приділяйте тому, що відбувається у Вас всередині, а не зовнішній стороні справи, і зцілення не змусить себе чекати. Ось побачите!

Терези ♎

Що посієш, те й пожнеш – і сьогодні Ви переконаєтеся у правдивості цієї приказки на власному досвіді. Недавній добрий вчинок буде мати далекосяжні результати. Всесвіт вважає, що Ви заслужили компенсацію. Нагорода може набути різні форми, але так чи інакше, Ви зрозумієте, що це вона.

Скорпіон ♏

Ви будете схильні лаяти і звинувачувати себе за епізод з минулого, вважаючи, що могли вчинити інакше, проявити більше пильності. Але минулого не існує! Його не можна взяти в руку, потримати. Не витрачайте сили, нарікаючи про те, чого вже не змінити. Ви отримали цінний урок. Краще зосередьтеся на ньому.

Стрілець ♐

Якщо до Вас тягнуться люди, то це зовсім не від нестачі альтернатив. Їм подобається Ваш особливий шарм, легке відношення до життя, оптимізм. Якщо відчуваєте, що Ваша нинішня місія – підіймати людям настрій, йдіть за цим закликом. Ви можете змінити чуже життя.

Козоріг ♑

Що Ви думаєте про майбутні зміни? Внутрішній голос явно щось підказує. Можливо, Ви не готові брати на себе нові зобов’язання, поки не усталяться обставини. Але якщо майбутнє здається захопливим довіртеся цьому відчуттю!

Водолій ♒

Якщо Вам здається, що турбота про себе – це прояв егоїзму, женіть ці думки геть! Зосередьтеся на тому, що підіймає Вам настрій. Всесвіт цілком схвалює такий підхід. Робіть те, що додає сил і додає впевненості. Так переможете!

Риби ♓

Навряд чи Ви будете дуже вже домагатися чужої уваги, але отримаєте її сповна природним чином. Люди просто тягнуться до Вашої легкої і грайливої енергії. Просто будьте собою так, як Вам зручно, а все інше додасться!