Гороскоп на 30 вересня

Овен ♈

Сумно, що ми не можемо повірити в себе, поки щось комусь не доведемо. Ще сумніше, що й інші не поспішають у нас вірити. З іншого боку, як приємно показати тим, хто в нас не вірив, на що ми здатні! Не бійтеся витягнути козир з рукава і дуже декого здивувати.

Телець ♉

Коли щось робиш, а тобі заглядають через плече, почуття, що тебе перевіряють, буває дуже сильним. Але іноді люди спостерігають за нами просто тому, що цікаво. Якщо чужа увага Вам некомфортна, то принаймні її причина зовсім не така неприємна, як Ви вважаєте.

Близнюки ♊

Ідея, яка, здавалося б, вражає нас як грім із ясного неба, насправді походить від роботи підсвідомості, яку ми просто не помічали. “Еврика!”, Кричить наш внутрішній голос, коли ми правильно відчули напрям думки. Одкровення, яке відвідає Вас сьогодні, буде напрочуд своєчасним.

Рак ♋

Приємно буває виявити, що ми не дарма не зійшли з обраного шляху. Але буває також, що ми почуваємось безглуздо, коли усвідомлюємо, що дарма слухали голову, а не серце. Втім, головне – що ми здалися! Хороший результат говорить сам за себе, і сьогодні Ви отримаєте саме такий результат.

Лев ♌

На планеті проживає понад сім мільярдів людей, тому формально нам складно залишитися на самоті. Але часто буває так, що поряд хтось є, а підтримки ми не відчуваємо зовсім. Часто таке відбувається з людьми, які звикли робити все самі, а ще кидаються на допомогу ближньому, тільки-но помітять, що вона потрібна. Що ж, іншим людям просто може знадобитися більше часу.

Діва ♍

Супутникова навігація – таємнича штука. Зрозуміти логіку, якою вона керується, коли прокладає маршрут, неможливо. Може, зверху супутник просто бачить щось таке, чого ми не бачимо? Так чи інакше, зараз у виборі шляху Вам варто довіритись власному “супутнику” – інтуїції. Вона точно не підведе Вас.

Терези ♎

Вчинити по-чесному чи (з погляду декого) не зовсім… ось питання! Ситуація, що склалася на двох, може тривати вічно, причому в програшній позиції в ній перебуваєте Ви, а виграє інша сторона. У світлі цього час провести межу безумовно настав.

Скорпіон ♏

Якщо Вас відвідало дежавю, постарайтеся знайти в ньому приємні риси. Обставини, що склалися, можуть нагадати про не найкращий період Вашого життя, але цілком очевидно, що зараз ситуація все ж таки інша. У Вас більше знань та досвіду, ніж було тоді. Одним словом, приводів для оптимізму вистачає!

Стрілець ♐

“Разом з водою виплеснули дитину” – так кажуть, маючи на увазі вчинення непоправної помилки, коли хотіли позбутися поганого, а заразом викинули і добре. Зараз нетерпіння та розчарування – Ваші вороги. Не можна опускати руки, коли Ви такі близькі до прориву!

Козоріг ♑

Ефективність буває різною. Можна просто впоратися із завданням, а можна ще закласти фундамент майбутніх досягнень. Здається, що прогрес йде дуже повільно, але насправді поки що просто не до кінця видно, наскільки ефективний спосіб дій Ви насправді обрали. На щастя, скоро все проясниться.

Водолій ♒

В наш вік візуальної культури практично всі розуміють, як створювати ефектні відео. Насамперед потрібно захопити увагу, порушити інтерес глядача. Звучить досить очевидно – але якщо тут і зараз Ви знаєте, що вікно можливостей відкривається ненадовго, цей принцип стає особливо важливим!

Риби ♓

Ефективні лідери вміють мотивувати послідовників. З хорошого мотиваційного семінару люди йдуть окриленими. Трохи віри в себе перетворює середній результат на вражаючий. Вам час сприймати якусь справу як осоружний обов’язок. Багата уява допоможе в усьому розгледіти частинку позитиву.