Як зізнаються в коханні чоловіки та жінки різних знаків Зодіаку

Не завжди освідчення в коханні пов’язане з фразою: “Я люблю тебе”. Адже одному вона здасться надто банальною, іншому складною або, навпаки, простою. А комусь її просто недостатньо, щоб висловити весь феєрверк почуттів, коли хочеться обійняти весь світ.

Любовний гороскоп дає підказки, спираючись на характерні риси, притаманні кожному знаку, і допомагає прочитати освідчення між рядків, доки збентеження, скромність чи брутальність заважають це зробити. Як же зізнаються в коханні різні знаки зодіаку?

Овен

Чоловік цього знаку заговорить про кохання тільки тоді, коли він упевнений у своїх почуттях. Це той хлопець, який може довго зустрічатися, захоплюватися своєю дівчиною, робити компліменти, але заповітних слів про кохання не говорити.

Не варто його квапити. Все стане зрозуміло, коли він буде впевнений у своїх почуттях. Причому Овен настільки впевнений у собі, що навіть подумати не може про те, щоб не почути у відповідь зізнань. Він уже все вирішив за двох. Особливої романтики від нього не дочекаєшся, але, якщо Овен пішов на цей крок, – це кохання.

Рішуча жінка Овен може сама зробити перший крок. Вона зробить це між справою, ніби ненароком.

Телець

Планета Тельця – Венера. Це вона рясно постачає свого підопічного любовними імпульсами, розкриваючи чутливість і емоційність.

Для того, щоб відкрити своє серце, Телець захоче мати приємну атмосферу. Він віддасть перевагу класичному варіанту освідчення: красива обстановка, вино, свічки, подарунок. Важливо, щоб було відчуття свята. Роблячи освідчення в коханні, хлопець не приховує, що готовий іти далі. Переходити на новий рівень, знайомитися з батьками, якщо ще не знайомий, подавати заяву в РАЦС.

Дівчата зізнаються в коханні турботою: “Я спізнююся. Не стій на морозі. Зайди куди-небудь. Я вже під’їжджаю”.

Близнюки

Нерідко Близнюків звинувачують у тому, що вони розкидаються зізнаннями направо і наліво. На їхній захист потрібно сказати, що вони не брешуть. Вони говорять правду, а, правда в тому, що вони відчувають на цю мить.

Сьогодні Близнюк щиро впевнений, що все, чого він хоче, – це залишитися наодинці, купатися в ніжностях і приносити задоволення одне одному. На завтра настрій може змінитися, і ось уже Близнюк задумався, а чи не помилка його поведінка.

Про справжні почуття розкажуть його вчинки, а саме, прагнення займатися однією справою, дивитися однакові фільми, читати однакові книги.

Рак

У закоханості Рак переживає два моменти. Перший етап – сором’язливість. Спроби до зближення він зробить, тільки переконавшись у відповідній симпатії. Другий етап – нестримний романтизм: якщо букет квітів, то із записочкою, якщо кава, то з пінкою у вигляді сердечка.

Для освідчення вибере “найправильніше” місце: містечко біля водойми, кафе на даху, де добре проглядаються зірки. Може запропонувати прогулянку засніженим містом, при цьому переконавшись, що в обох теплі шапки.

Якщо Рак сказав “Кохаю!” – це на довгі роки, а можливо, на все життя.

Лев

Свої почуття Лев не приховує. Він відкритий для кохання і готовий підтверджувати конкретними діями свої почуття. Предмет своїх мрій Лев обсипає всіма подарунками, на які в нього вистачає коштів. Місце освідчення великого значення для Лева не має, він зосереджений на самому моменті істини. У будь-якому разі Леви зізнаються в коханні шикарно, аж до феєрверків.

Окремо потрібно сказати про Левиць, найкращих майстринь зваблювання, здатних запаморочити голову не одному хлопцеві. Якщо дівчина Лев намітила для себе “жертву”, вона легко зробить так, що незабаром хлопець освідчуватиметься їй у коханні.

Діва

Не потрібно чекати від Діви публічного освідчення, наприклад, зі сцени або в колі друзів. Це не означає, що у Діви мало емоцій, зовсім навпаки. Немов таїнство, своє кохання Діва готова віддати з рук у руки одному-єдиному, без сторонніх очей, без галасу і метушні.

Чоловік рідко буває здатний красиво “упакувати” свої слова, його зізнання дозовані. Цьому є пояснення. Перш ніж відкритися, хлопець 100 разів подумав, чи потрібно йому це. Він підготувався, але в останній момент слова застрягли в горлі.

Ті самі відчуття відчувають дівчата Діви. Не варто квапити їх із відповіддю.

Терези

Нерішучість довго зупиняє Терези від зізнання. Спочатку сумніви долають Терезів у плані власних почуттів. Якийсь час йде гра в ромашку “люблю – не люблю”. Якщо все-таки почуття взяли гору і остання пелюстка виявилася із заповітним “люблю”, з’являється друга ромашка. Настав час з’ясовувати “любить – не любить”.

Але навіть заручившись обопільною симпатією, зізнання Терезів – це сором’язливий лепет. Однак, якщо Терези підбадьорити, вони освідчуються в коханні впевнено і навіть із рішучістю.

Скорпіон

Цей знак особливий, адже Скорпіон користується величезною популярністю у протилежної статі. Він розпещений увагою, тому що, маючи магнетизм, легко заводить знайомства і не страждає від відсутності зацікавленості до своєї персони.

Зізнаватися в коханні Скорпіон не любить, але, якщо зважиться на цей крок, для початку коханого заінтригує, може навіть налякати. Його освідчення – ціла шарада, схожа на квест. Якщо це сталося, значить Скорпіон дійсно закоханий і хоче, щоб така пам’ятна подія запам’яталася на все життя.

Стрілець

Не можна сказати, що Стрілець приховує свої почуття, але й квапити події не в його правилах. До любові ставиться як до спектра почуттів, що проявляються по-різному залежно від ситуації.

Якщо немає потреби квапити події, то навіщо ускладнювати життя якимись додатковими зобов’язаннями. Але, якщо друга половинка бажає розвитку стосунків, немає проблем. Настав час спокійно і впевнено поговорити про перехід на новий щабель.

Стрільці не затинатимуться чи сюсюкатимуть, вони зізнаються в коханні просто і зрозуміло: “Мої почуття сильні – це кохання”.

Козоріг

Козоріг вірить у кохання всім серцем, але йому бракує романтизму, щоб загорнути своє кохання в красивий фантик. Він немов тримає її в руках, завжди готовий продемонструвати, але не словами, а вчинками.

Він допоможе, підкаже, візьме на себе вирішення проблем будь-якої складності – це і є прояв його почуттів. Звичайно, коли ситуація вимагатиме вимовити заповітні слова, він зробить це, але головне залишиться між рядків. Погляд, посмішка, обійми, можливо, навіть миле бурчання, але завжди бажання бути поруч і в горі, і в радості – це і є прояв любові Козорога.

Водолій

Зрозуміти, що Водолій закоханий нескладно, про це свідчить вся його поведінка: погляди, міміка, жести. І хоча всім оточуючим ясно, що перед ними закоханий, сам Водолій сумнівається: “Я настільки закоханий, щоб говорити про це? Чи краще відсидітися без зайвих слів…”

Це волелюбність Водолія заважає йому змиритися з тим, що потрапив він у вир кохання. Найімовірніше, зізнання він зробить мимохідь. Найкращою підтримкою від коханого буде така ж спокійна відповідна реакція, щоб Водолій зрозумів, що кохання – це не гиря на ногах, а крила за спиною.

Риби

Не завжди романтична Риба готова виставляти свої почуття. Але стриманість не є перешкодою для того, щоб проявляти себе у творчості. Так з’являються вірші й цілі поеми, картини, лірична музика.

Часто Риба, якій не пощастило мати творчі здібності, просто страждає. Але будь-якій стриманості колись приходить кінець. Попередньо переконавшись або здогадуючись, що обранець не відповість відмовою, Риби освідчуються в коханні і роблять заповітний крок до зближення.

Виглядати це може абсолютно безглуздо, але на допомогу прийде здоровий глузд, і, взявши себе в руки, Риба відкриє свої почуття.

Оригінал