Волелюбні та владні жінки за знаком Зодіаку

Щоб роман не закінчився передчасно, психологи радять не вдавати з себе когось, а відразу розкривати всі “козирі”. Астрологи вторять експертам і настійно рекомендують також хоч іноді заглядати в натальні карти своїх партнерів – зодіакальні характеристики відкриють очі на багато речей.

Вибудовувати стосунки не так просто, як може здатися. Цукерково-букетний період рано чи пізно минає, і партнери залишаються наодинці зі своїми реальними звичками. Когось це може дуже сильно розчарувати!

Сьогодні розповімо про п’ять знаків, під якими народжуються найвладніші та найволелюбніші дами.

Овен

Уперта персона. Вона завжди домагається поставлених цілей і рідко цікавиться думкою з боку. Звичайно, з поваги до партнера, вона може вислухати невелику лекцію, але очікувати, що вона відмовиться від планів, абсолютно марно. Скільки б не критикували жінку-Овна, вона завжди рухатиметься вперед із гордо піднятою головою. Хочете йти рука об руку? Вчіться смирення.

Телець

За своєю натурою – ніжна, добра і турботлива людина. Заради дорогих людей вона може зробити вкрай безрозсудні вчинки. Ось тільки маніпулювати нею не вийде. Ця дама звикла тримати все і всіх під контролем. Якщо щось іде не так – станеться ураган. Ідеальний партнер для неї – скромний і галантний чоловік.

Близнюки

Важка персона. За всієї удаваної простоти і смиренності, вона, мабуть, найчутливіша й найемоційніша представниця зодіакального кола. У стосунках ця дама завжди буде лідером. Сперечатися з нею марно. Як то кажуть, “собі дорожче”.

Стрілець

Понад усе на світі цінує свободу. Вона обов’язково оцінить турботу з боку партнера, буде максимально доброзичливою і навіть здасться найкращою дружиною на світі. Але повірте: щойно їй почнуть вказувати, що робити, бурхливий роман припинить своє існування. На жаль, такий характер.

Козоріг

Справжній консерватор. Вона напрочуд стримана і зосереджена на головних цілях у житті. Ця особа ідеально підходить для сімейного життя – затишок і стабільність забезпечені. Ось тільки її особистих кордонів домашні зобов’язані дотримуватися. В іншому разі Козоріг потерпить-потерпить і почне пакувати валізи.

Оригінал