4 знаки Зодіаку, які найбільш схильні до психічних розладів

Коли страждаємо на наше психічне здоров’я, ми втрачаємо реалістичний погляд — на себе та оточення. Змінюються пріоритети, емоції, поведінка… Саме тому піклуватися про своє психічне здоров’я не менш важливе, ніж фізичне.

Астрологи стверджують, що деякі знаки Зодіаку більш схильні до психічних розладів, ніж інші…

Овен

Найслабші частини організму представників цього знака – це голова, мозок, очі, ніс, щелепа, кровоносна система, серце, нирки та репродуктивні органи. Овни мають звичку безконтрольно витрачати енергію, вони схильні до травм, запалень, гострих інфекцій, що супроводжуються високою температурою і поганими аналізами крові.

Людям, народженим під цим сузір’ям, слід уникати жирної їжі та надто гострих спецій. Найшвидше вони відновлюються на природі, на свіжому повітрі, біля моря чи будь-якої водойми.

Близнюки

Найбільш схильні до ризику частини організму – плечі, руки, пальці, легені, ключиці, нервова система і щитоподібна залоза. Близнюки схильні до таких захворювань як бронхіти, астма, різні неврози, запалення головного мозку та жовчного міхура.

Вони побоюються виникнення найменших ознак, які б вказувати на хворобу, що є погіршуючим чинником і нерідко стає причиною виникнення іпохондрії. Близнюкам слід стежити коли і скільки вони їдять. Тобто не пропускати прийоми їжі або робити їх частішими, як це часто вони роблять у періоди душевного розладу…

Рак

Раки народжуються гурманами, тому їх шлунки та органи травлення часто наражаються на ризик. Легкі, ребра та печінки представників цього знака так само дуже чутливі. Раки піддаються сильному впливу навколишнього середовища, що особливо помітно позначається на їхньому емоційному стані, тому вони легко підхоплюють хвороби, характерні для регіону, де вони живуть.

Раки схильні до ревматизму, пухлин, гастриту, депресій або істерії та всіх спадкових захворювань. Їм слід скоротити кількість крохмалю, жиру та солодощів у своєму раціоні, збагатити його фруктами. Найшвидше вони відновлюються на гірському повітрі, в оточенні близьких людей.

Водолій

Особливо схильні до ризику у Водоліїв нижні частини ніг і рук, мозок, серце, кровотік, лімфатичні вузли, дихальні шляхи. Характерними хворобами представників цього знака є проблеми з кровоносними судинами, анемія, мігрені, захворювання шкіри, невралгії, психічні захворювання. Раціон Водоліїв має бути максимально збагаченим, з великою кількістю м’яса, вітамінів, мінералів. Важливо, щоб їхнє харчування було регулярним.

Організм Водоліїв добре реагує на трави та гомеопатичні засоби. У процесі лікування вони не повинні зазнавати різких перепадів температури, великих фізичних навантажень. Найкорисніше для Водолія – ​​це відпочинок та сон.

Оригінал