Що робить кожен знак Зодіаку, коли він таємно сумує

Овен

Він щільно розписує свій графік, щоб залишатися постійно зайнятим. Він працює більше. Він припиняє спати, тренується довше, ніж потрібно. Він відволікає себе, як тільки може.

Телець

Він повертається до друзів, з якими припинив спілкування. Він натякає на те, що він був дуже зайнятий і відчуває труднощі. Він запитує вас, як ви поживаєте, тому що сподівається, що ви відповісте на запитання правдиво. Він не хоче приходити зі своїми проблемами, тому сподівається, що ви вивудите інформацію з нього.

Близнюки

Вони дають вам неоднозначні відповіді на запитання про їхнє життя. Вони “жартують” про те, як вони хочуть померти і не хочуть говорити про свої проблеми, скоріше, бажають забути про них, тому намагаються відвернути розмову від себе.

Рак

Він фальшиво посміхається і сміється крізь зуби. Він стверджує, що в нього “все чудово”. Він не хоче, щоб хтось турбувався про нього.

Лев

Він злиться або засмучується через дрібниці. Він звертає увагу і сумує, переглянувши сумні рекламні ролики або фільми. Його емоції здаються випадковими, тому що ніхто не знає реального джерела проблеми, крім нього.

Діва

Вона завжди втомлена і постійно придумує відмовки, чому вона не може піти з вами гуляти. У неї немає бажання бачити друзів або робити те, що подобається. Вона просто хоче відпочити наодинці з собою.

Терези

Вони запитують вас, чи потрібно вам що-небудь, і біжать з усіх ніг, щоб допомогти вам. Вони ставляться до вас як до королівської особи і дозволяють ставитися до них як до підлеглих. Вони намагаються вирішити проблеми інших, тому що це легше, ніж зосередитися на своїх власних.

Скорпіон

Він п’є, проклинає кривдника, довго тиняється з друзями, вивільняє свої емоції замість того, щоб тримати все всередині.

Стрілець

Він здається відстороненим і починає їсти більше, а посміхатися менше. Він проводить багато часу в Інтернеті, менше взаємодіючи з іншими людьми в реальному житті.

Козоріг

Він припиняє відповідати на дзвінки та повідомлення. Він залишається вдома кілька днів поспіль. Він ледь рухається, змушуючи себе вставати, щоб сходити до туалету або піти на роботу.

Водолій

Він слухає музику на повну гучність. Він відпускає самопринизливі жарти. Він починає писати (малювати або дивитися) жахливі речі. Він припиняє бачити в усьому позитив і перетворюється на повномасштабного песиміста.

Риби

Вони стають тихішими, ніж зазвичай, у групових бесідах. Вони пропадають із соціальних мереж. Вони рідко або довго відповідають на повідомлення або повністю ігнорують свій телефон.

Оригінал