Гороскоп на 2 лютого

Овен ♈

Готовність діяти тут і зараз послужить Вам добру службу. Це не означає, що думати про майбутнє марно. Але в тумані невизначеності Ви можете прийняти за загрозу прибулу допомогу! Вас дуже підтримують, просто Ви цього ще не знаєте. Чим більше уваги Ви приділите справжньому, тим швидше відчуєте впевненість і натхнення.

Телець ♉

Завжди неприємно буває виявити перешкоду на дорозі. Ми сердимося на супутникову навігацію за те, що вона його не помітила, і сердимося ще сильніше, коли вона намагається змусити нас їхати далі. Точно так само Ваші інстинкти можуть говорити, що, попри очевидну перешкоду, у Вас немає іншого вибору, окрім як знайти спосіб обійти її і продовжити рух. Але в кінцевому підсумку ця “пригода” піде Вам на користь.

Близнюки ♊

“Немає нічого неможливого”. Коли ми чуємо таке, то сумніваємося, що людина, яка вимовляє ці слова, взагалі розуміє реальність. Можна пригадати десятки речей, яких не досягти ні нам, ні іншим. Але іноді ми можемо виявити слабину в чомусь, що здавалося непереможним. Ваша завзятість і зусилля допоможуть виявити, наскільки неможливе можливе.

Рак ♋

Іноді випробування і негаразди, з якими ми стикаємося, просто втомлюють нас, але терпіння і труд завжди окупаються. Виклики обертаються можливостями. Правда в тому, що життя постійно пропонує нагороди, хоча часом вони сильно відрізняються від того, що ми собі уявляли. Будьте впевнені, що Ваші зусилля не пропадуть марно.

Лев ♌

Бувають ситуації, які вимагають особливої обережності. Будьте обачні та утримуйтеся від конкретизації очікувань. Повірте – все, що Ви хочете захистити, залишиться недоторканим. Головне – налаштуватися на те, що невизначеність і мінливість скоро зміняться ясністю. Умійте вчасно відпустити контроль.

Діва ♍

Здається, що Вас кваплять чи перевіряють? Таке відчуття – знак довгоочікуваних змін. Можливо, невизначена ситуація стала “передбачувано невизначеною”, і зміни викликають занепокоєння. Просто почекайте, поки стан справ проясниться. Чим важче зараз, тим більші виявляться зміни.

Терези ♎

Можливо, що конкретна ситуація не вимагає стільки роздумів, скільки Ви хочете присвятити їй. Нескінченно зважуючи плюси і мінуси, Ви просто ходите по колу. Можливо, проблема ще й у тому, що Ви не володієте повною інформацією. Вчиніть як художник у пошуках натхнення: відійдіть в сторону і дайте ситуації час на дозрівання.

Скорпіон ♏

Звідки береться стрес? Здається, що щось іде не за планом, але насправді Ваше нетерпіння тільки посилює тривоги. Ваші старання привели Вас до більш стабільної та перспективної позиції, ніж може здатися. Якщо Ви проявите трохи терпіння і стриманості, то прийде і впевненість в ній.

Стрілець ♐

Ви, безсумнівно, здатні показати приклад – але Ви Стрілець, і часто більш ніж щасливі діяти по-своєму і поодинці. Проте саме зараз, почавши танцювати під свою дудку, Ви можете справити сильне враження на людей. Інші шукають у Вас натхнення – і Ви напевно можете їм його дати. Що в кінцевому підсумку виявиться зовсім не зайвим!

Козоріг ♑

Настав час для розширення або відновлення контакту з певними людьми. Так, в цілому відсутність новин – гарна новина, але відсутність повідомлень від інших не завжди означає, що в їхньому житті все в порядку. Не завадить запитати! Венера у Вашому знаку підкаже, кому було б корисно почути від Вас добрі, люблячі слова підтримки. Наслідки такого жесту важко переоцінити.

Водолій ♒

Якір – предмет з певною функцією. Але якщо зараз Ви відчуваєте, що Вас щось гальмує і не дає рухатися далі, то причина цього, швидше за все, Ваш власний негативний настрій. Ваш якір – це страхи, сумніви, упередженість, зайвий емоційний багаж. Пора відкинути їх – набратися сили рухатися далі.

Риби ♓

Щоб виявити позитив перед обличчям мінливостей долі, потрібна особлива спостережливість. Якщо хочете знайти проблиск надії в ситуації, повірте в неї. Перевернувши телескоп іншим кінцем, можна побачити зовсім іншу картинку! Все, що потрібно зробити, – прийняти як даність, що Ви перебуваєте в сильнішій позиції, ніж здається.