Хороші господині по знаку Зодіаку

Хороші господині… Ними не народжуються, ними стають. Але, як показує практика, є жінки, які більше за інших схильні до ведення домашнього господарства. І, що цікаво, зазвичай ці жінки належать до певних знаків зодіаку. До яких саме знаків, якраз зараз і розберемося.

Телець

Надійний співробітник, любляча дружина і мати, взірцева господиня – усі ці якості вміло поєднує в собі представниця знака зодіаку Телець. А оскільки домашній затишок і гармонія в сім’ї – для неї головні складові щасливого життя, то ця зразкова берегиня вогнища готова навіть відвідувати майстер-класи та тренінги лише для того, щоб навчитися готувати бездоганні наваристі борщі й ароматні домашні пироги з яблуками.

Рак

Що стосується типових представниць знака Рак, вони не мислять життя без свого комфортного гніздечка. У ньому вдень і вночі вони готові створювати затишок, натираючи скляні полички в серванті та випікаючи традиційні сімейні пиріжки. Дім для жінки Рака – це її храм. У ньому їй завжди має бути затишно, смачно і тепло. Тому вона докладає максимум зусиль до того, щоб її маленькі бажання відповідали дійсності.

Лев

Незважаючи на свою шалену любов до публічного життя, жінка Лев завжди залишає у своєму житті місце для ведення домашнього побуту. Причому зазвичай у цієї господині є можливість найняти помічницю по дому і перекласти на неї всю відповідальність за готування і прибирання. Але оскільки Левиця вважає себе номером один не тільки на роботі, а й удома, то готування для неї – це ще один чудовий спосіб довести оточуючим свою майстерність на кухні.

Діва

У цієї патологічної чистюлі все в домі має бути як з голочки. Якщо вона прибирає, то капітально: з вимітанням пилу з-за шафи, пранням штор і видраюванням керамічної плитки, якщо вона чекає на гостей, то її стіл буде ломитися від достатку страв на будь-який смак. Одним словом, Діва – максималістка, яка, коли починає господарювати, доводить усі домашні справи до абсолюту.

Скорпіон

А ось жінка Скорпіон не така вже й завзята любителька сковорідок і швабр. Але оскільки вона звикла ставити собі високу планку в будь-яких справах, то і вдома, і на роботі вона старанно намагається встигати робити все на відмінно. Причому, за словами багатьох власниць цього знака, прибирання для них – це свого роду антистрес. З його допомогою жінки Скорпіони не тільки вимітають сміття з дому, а й звільняють у такий спосіб свою голову від непотрібних гнітючих думок.

Козоріг

Як правило, Козороги не відносять себе до завзятих господинь і берегинь вогнища. Але реальність показує, що здебільшого жінки цього знака зодіаку чудово примудряються поєднувати свій щільний робочий графік з домашніми обов’язками. Звичайно, вони ніколи не проміняють свою кар’єру на можливість завідувати своєю кухнею. Але за можливості у вільний від роботи час господині Козороги із задоволенням освоюють кулінарні навички. А також вони паралельно створюють затишок у своєму домі.

Оригінал