Секрети особистості кожного знака Зодіаку

Речі не завжди те, чим здаються. Це стосується й астрології. У цій статті коротко викладемо природу знаків Зодіаку. Готовий дізнатися правду?

Чи правда, що Овен агресивний і беземоційний? А Лев – хоробрий? Чи справді Козоріг завжди тримається на відстані? Дозвольте не погодитись! Це лише стереотипи, і вони далекі від правди. І це відомо всім, хто вивчає астрологію досить докладно.

Овен

Що ти думаєш, коли він намагається домінувати над тобою і показати свою перевагу? Насправді він потребує твоєї підтримки та схвалення. Йому треба бути впевненим, заспокоїтися, тому що за вдачею він дуже чутливий романтик. І він справді може бути лицарем без страху та докору, якщо ти повіриш у нього та надихнеш. Він готовий, якщо буде потрібно, навіть віддати своє життя, захищаючи близьких. Але їм неймовірно потрібна підтримка та зворотний зв’язок. Вони дуже хочуть бути коханими, щоб їх цінували.

Телець

Хочеш знати, чому він настільки незламно впертий? Чому його так важко переконати? Це через їхнє вічне відчуття самотності. Можливо, коріння цієї проблеми в далекому дитинстві, коли вони зрозуміли, що крім себе самого їм розраховувати нема на кого. Вони дуже сильні та ні на кого не сподіваються. Це також пояснює іноді егоїзм в їхніх вчинках. Але повір, коли вони кажуть «я люблю тебе», це від щирого серця. Навіть якщо це не очевидно.

Близнюки

Здається, вони завжди намагаються надто сильно. Занадто швидко рухаються, надто багато думають. У відносинах із ними завжди нелегко. Здається, що Близнюки просто не розуміють, що відбувається. Це тому, що кожного разу, коли вони збиралися стати розсудливими, їм завдавали нестерпного болю. Вони постійно подумки повертаються назад у той час, коли їм здавалося, що вони все зрозуміли, досягли всього, але це виявлялося не так. Вони думають, що це їхня вина і не можуть пробачити себе.

Рак

Їхня вічна гра в жертву робить їх іноді нестерпно милими, але часом страшно дратує. Їхній бурхливий всередині океан емоцій складно не помітити, і це не без причин. Вони грають у «обвинувача», щоб звинувачення не впало на них. Вони дуже розумні, але страшенно бояться викриття. Прийняття рішень не дається їм легко і пам’ять про помилки минулого часто занурює їх у зневіру.

Лев

При першій зустрічі ви можете бути вражені їхньою шляхетністю, впевненістю, з якою вони легко підкорюють усіх присутніх. Будьте впевнені, усередині він ще прекрасніший. Він приховує свої емоції, але вони у нього є. У нього стало звичкою звинувачувати себе щоразу, коли щось йде не так. Знаю, по них не скажеш… Їхня добра і щедра натура завжди щиро хоче допомогти. І весь час вони відчувають, що підвели тебе. І, що ще сумніше, самих себе. Щоб приховати це вони і поводяться як «зірка».

Діва

Стабільний, непохитний та практичний. Він постійно аналізує все, що відбувається, засуджує та критикує. Але це тому, що вони відчувають біль всього світу і хочуть зробити все, що в їхніх силах, щоби це припинити. У глибині душі вони не так вже й хочуть сильно досягти успіху у всьому, що вони роблять. Насправді вони мріють прожити вільне життя, повне пригод. Розправити крила і ширяти високо в небесах.

Терези

Чемний, усміхнений, вихований – таке враження про них складається в оточуючих. Ніколи не замислювався, чому вони такі відкриті до переговорів і прагнуть знайти компроміс? Тому що вони щосили намагаються не засуджувати і уникати конфлікту. Дуже намагаються. Тому що вони вірять у найкраще в людях. І стосунки з коханою людиною та друзями для них завжди на першому місці. Але їм треба зрозуміти, що вони почуватимуться краще, якщо поставлять свої інтереси на перше місце. І не варто переробляти себе під тих, хто не вартий їхнього кохання.

Скорпіон

Напевно, ви іноді замислювалися, чому ці загадкові створіння поводяться так підозріло і зберігають так багато секретів… Зараз дізнаєтеся! Найбільше у світі вони цінують справедливість. Вони всіма силами намагаються захистити слабких та наляканих. І корять себе щоразу, коли вони це не виходить. Тому вони йдуть углиб себе і старанно вибудовують зовнішній захист, щоб не було видно, що відбувається всередині. І через це вони часто здаються матеріалістичними та холодними. Вони схильні ідеалізувати своїх друзів та коханих, через що часто виявляються розчарованими.

Стрілець

Впевнений у собі любитель пригод, типовий Стрілець, що вселяє віру в життя одним поглядом на нього. Але є каверза! Усередині вони ведуть запеклу боротьбу з демонами за свою силу і часом навіть за свій розум. У глибині душі вони мріють лише про одне: відчувати себе у безпеці, оточені людьми, які їх люблять. І яким не байдуже. Попри те, що вам здається, що ви можете легко прочитати його як відкриту книгу… Це не так. І вони покажуть вам лише те, що хочуть. І тільки якщо ви будете цього гідні.

Козоріг

Розважливий та обережний – так характеризують Козорога найчастіше. Але скільки всього залишається незгаданим! Насправді вони хочуть бути спонтанними та перемогти свою схильну до засудження натуру. Але, на жаль, натомість вони шокують себе і навколишній своїми частими перепадами настрою. Від цього їм трохи ніяково. Секрет у тому, щоб змусити їх відчути себе коханими. Вони приховують свою запальну та сексуальну натуру, зберігаючи її для правильної людини.

Водолій

Їхня дивність і ексцентричність – це спосіб показати світові, що вони не такі, як усі, хто завдає стільки болю іншим. Вони розчаровані в людстві і хочуть припинити це кровопролиття, роблячи кумедні та нелогічні безумства. Вони хочуть, щоб усі оточуючі знали, що вони не такі, як усі. Вони так намагаються змінити світ на краще, що часто залишаються зовсім одні.

Риби

«Пішов у себе, повернуся не скоро!» – Розпізнавальна табличка цього знака. Але чи справедливе це судження? Чи справді вони недоумкуваті? Звичайно, ні! Швидше, навіть навпаки! Вони навіть геніальні. Те, що сходити за мрійливість, насправді лише крик допомоги. Вони постійно отримують сигнали від інших людей і взагалі Всесвіту, тому їм важко розслабитися. Від надлишку інформації вони постійно відчувають перевтому, наче втомилися думати. Коли вони знайдуть внутрішній баланс, вони відразу покажуть на що здатні!

Оригінал