4 знаки Зодіаку, які вічно чимось незадоволені

Є деякі знаки зодіаку, які дотримуються дуже високих стандартів, і коли щось йде не так, то вони шалено засмучуються. Не можна сказати, що такий стан їм подобається – просто вони хочуть, щоб усе пройшло без сучка і задирки. Тож їм, як бачите, ще притаманний і перфекціонізм, тому вони завжди чимось незадоволені і схильні до постійного бурчання.

Лев

Лев намагається бути дуже добрим і доброзичливим, незалежно від того, що він робить у житті, але в нього це не завжди виходить. Фактично, коли він почувається особливо понуро, це позначається і на всіх оточуючих, а це для них доволі виснажливо і неприємно.

Якщо у Лева щось не виходить, він перетворюється на жахливого скиглія і буркотуна. Крім того, часом йому притаманна заздрість. І коли він комусь заздрить, то може перетворитися на агресивну і гордовиту людину.

Діва

Діва може засмучуватися з багатьох приводів, але тільки з тих, які стосуються безпосередньо її життя і її цінностей. Оскільки вона дуже критична в собі, то будь-які невдачі збивають її з ніг і порушують внутрішню рівновагу.

Зовні Діва стає замкнутою і сердитою, а всередині в неї панує повна зневіра. Причому її здатні засмутити навіть найнезначніші дрібниці. Коли очікування Діви не виправдовуються, вона картає насамперед себе, навіть якщо це зовсім не її вина.

Скорпіон

Найбільш незадоволений знак – це Скорпіон. Він вважає, що весь той час і зусилля, які він вкладає у свої стосунки, роботу і сім’ю, мають працювати тільки на його користь. Але так буває далеко не завжди, оскільки плани можуть змінюватися, а обставини – стати в якийсь момент менш сприятливими.

Коли хоч щось починає йти не за планом Скорпіона, він стає агресивним і похмурим. Навіть не намагайтеся його заспокоювати або переконувати – це викличе зворотний ефект, оскільки Скорпіон навіть може спровокувати конфлікт.

Козоріг

Так, Козоріг наполегливий і працьовитий, але він також дуже песимістичний і похмурий. Його песимізм проявляється в тому, що він болісно ставиться до своїх досягнень і результатів, якщо вони не такі, як Козорогу хочеться.

Крім того, він чекає, що ви йому скажете саме те, що він хоче почути – все інше Козоріг пропустить повз вуха. Йому подобається бути за щось відповідальним, але він вважає за краще, щоб це було пов’язано тільки з його життям, кар’єрою або потребами.

Оригінал