Гороскоп на 3 червня

Овен ♈

Деякі ідеї, що здаються нам зрозумілими і прекрасними, у людей викликають подив і опір. Витративши час на пояснення і переконання, ми можемо перетворити деяких противників на союзників. Одна справа – намагатися прояснити свою точку зору. Інше – йти на конфлікт. Зараз стане ясно, хто в Вашому оточенні в якому таборі.

Телець ♉

І знову в Вашому житті запанує атмосфера загадковості. Є відчуття, що ви рухаєтесь в певному напрямку – але ось якому? Просувайтеся вперед маленькими кроками в комфортному для Вас темпі. Всесвіт підтримує Вас, нехай навіть невизначеність лякає.

Близнюки ♊

Сонце в Вашому знакові вселить почуття, що все складається передбачувано і зручно. Ви відчуєте нову цілеспрямованість, і якщо хтось наділений владою раптом почне вимагати відволіктися, це може сильно дратувати. Але не бійтеся – Ви все одно доведете м’яч до воріт і всіх здивуєте!

Рак ♋

Якщо Ви звикли поставати перед різними людьми в різному світлі, це може сильно втомити. Виникне відчуття, що зовнішня поведінка більше не відповідає Вашому внутрішньому самовідчуттю. Сьогодні в Ваш знак увійде Венера і пробуде там до 27 червня. Вас чекають любов, розрада, захват, але головне – нарешті зможе проявитися Ваше справжнє, прекрасне “я”!

Лев ♌

Конкуренція – благородна справа, але як же дратує, коли ми так старалися, стільки вкладали, а тут звідкись з’являється суперник! Але як сказав Оскар Уайльд, “Наслідування – найщиріша форма лестощів, яку посередність платить геніальності”. Ви показали вражаючий приклад. Немає причин, чому Ви не можете продовжувати в тому ж дусі.

Діва ♍

Ви як ніхто вмієте створити структуру, але це не означає, що Ви не йдете часом на ризик і вмієте панувати над хаосом. Сьогодні – день, коли це доречно. Ми всі часом любимо зміни більше, ніж контроль над обставинами. Але майте на увазі, що ціна за хаос буде тим вища, чим більше створений безлад!

Терези ♎

Ви згадайте про те, як старанно забезпечуєте потреби інших – і усвідомлюєте, що необхідно більше уваги приділяти собі. Дехто може вважати Ваша відмову проявом егоїзму, але це не Ваші проблеми. Ваш перший обов’язок – перед собою.

Скорпіон ♏

Якщо відчуваєте зростаючу напругу в стосунках з іншою людиною, не потрібно закочувати рукава і виходити на ринг. Навіть якщо інша сторона готова прийняти виклик, Ви не зобов’язані заковтувати наживку. Відійдіть в сторону і не витрачайте сили на конфлікт. Повернутися до проблеми пізніше в більш спокійному стані: ось вірний вихід.

Стрілець ♐

Навіть якщо бажання Вашого серця зовсім ясні, можливо, треба набратися терпіння. Є структура, яку Вам потрібно створити або підтримувати, зобов’язання, які потрібно виконувати, і тут потрібна дисципліна і стриманість. Продовжуйте працювати на совість – а чуттєві задоволення Вас дочекаються!

Козоріг ♑

Ви працюєте на совість, це правда, – але і веселитися в такому випадку варто від душі. Доведеться проявити спритність, щоб впоратися із зобов’язаннями, які ніяк не відкласти. Але якщо Ви зможете підійти до особистого так само відповідально, як до професійного, є всі шанси отримати приголомшливий результат.

Водолій ♒

Ви можете опинитися в абсурдному положенні, коли стримувати емоції більше не можна – але якщо випустити їх, проблем тільки додасться. Якщо є щось, що Ви хочете сказати конкретній людині, емоції допоможуть зробити це дуже щиро – але важливо витримати баланс і не потопити співрозмовника в почуттях. Це буде складно – але можливо.

Риби ♓

Як же складно буває, коли наші думки і настрої змінюються щомиті! Тільки що Ви підписалися під однією точкою зору, а ось уже з усією щирістю підтримуєте іншу. Можливо, тут і зараз Вам потрібно просто краще розібратися у своїй думці і відчуттях від ситуації – і тільки потім ділитися думками з іншими людьми.