Як ви розбиваєте його серце, відповідно до вашого знака Зодіаку

Деяким чоловікам потрібен час, щоб подолати розставання, і, навіть після часу, вони не можуть забути вас, переживаючи моменти туги і каяття над тим, що залишилося в минулому. Дізнайтеся, як ви розбиваєте йому серце, на підставі знака Зодіаку:

Овен

Йому ненависна думка про те, що ви завжди грали в почуття поруч з ним, але він щиро захоплюється вашою енергією. З вами кожен день був яскравою пригодою. Коли він згадує вас, то мимоволі замислюється, чи зможе він знайти хоча б віддалено схожу на вас дівчину. І від того його серце болить.

Телець

Коли він думає про те, як ви дбаєте про людей, яких любите, його серце розривається від болю. З вами він ніколи не відчував себе таким коханим та потрібним. Ваш будинок та обійми були для нього безпечними.

Близнюки

Після розлучення з вами він ходить сам не свій, тому що з вами він міг говорити практично на будь-яку тему, уникаючи порожньої балаканини. Він знав, що може взяти вас на будь-який захід, і ви блищатимете у всій красі, притягуючи оточуючих до себе своєю чарівністю. Він знає, що ніхто не зрівняється з вами у спілкуванні.

Рак

Ви здатні на все, щоб допомогти комусь, і ваше співчуття змушує його шкодувати про ваші стосунки. Ви не любитель ховатися в собі, і йому імпонувало, що ви ділилися своїми емоціями і тепер не може знайти собі місця без вас.

Лев

Він нудьгуватиме за вашим величезним серцем і тим, як ви вмієте зачарувати оточуючих. Ви найяскравіша особа, яку він коли-небудь зустрічав, і тепер, без вас, його життя здається нудним і позбавленим радості.

Діва

Його серце розривається, коли він думає про те, як ви вміли вирішувати проблеми та виправляти допущені іншими помилки, включаючи його власні. Він знає, що ніколи не знайде когось настільки іскрометного та здібного, як ви.

Терези

Життя з вами схоже на відпочинок — чуттєвий, приємний та романтичний. Коли він почував себе пригніченим, ваша усмішка завжди рятувала ситуацію. Оскільки ви — ідеалістка, він навчився бачити речі з різних боків. Він знає, що ви зробили його кращим.

Скорпіон

Він сумує за вашою винахідливістю та ентузіазмом у ліжку, після вас він втратив пристрасть до життя і не бачить у ньому сенсу.

Стрілець

Він не може йти з усмішкою по життю, згадуючи, як ви змушували його сміятися і перетворювали щодня, проведений разом, на свято. Ваш оптимізм та радість змушують його сумувати за вами.

Козоріг

Втрата вас – найбільша помилка, яку він коли-небудь робив. Ви ідеальний кандидат на довгострокові відносини. Він докоряє собі за те, що дозволив вам піти, проігнорувавши вашу силу духу, надійність і успішність.

Водолій

Він любив ваше прагнення грати поза правилами, оригінальний набір життєвих цінностей, неймовірний розум і буяння творчості. Але найбільше він шкодує, що втратив ту, яка беззастережно приймала і любила його.

Риби

Коли він знаходився поряд з вами, він був на вершині творчості: ви надихали його слідувати вашим мріям і переслідувати його пристрасті. Коли він думає про вас, він згадує лише яскраві та щасливі моменти. Ви показали йому світ красу та мистецтва, і тепер він не може розглядати картину чи слухати музику, не згадуючи про вас.

Оригінал