Гороскоп на 1 вересня

Овен ♈

Не встигли ми написати заяву про звільнення, як раптом начальство згідно і більше платити, і надати кращі умови, і взагалі. Найчастіша історія! Але чому для того, щоб усвідомити цінність чогось чи когось, потрібні крайні заходи? Зараз у Вас є шанси дізнатися про свою цінність для когось манівцями.

Телець ♉

“Що одному сміття, іншому – скарб”. Ця англійська приказка нагадує про суб’єктивність поняття “цінність”. Рисі, яку одна людина в собі ненавидить, інша може позаздрити. Вам потрібно більше цінувати свої таланти, а не соромитись їх. Вчіться пишатися собою!

Близнюки ♊

Чи варто приховувати мрії від світу? Поділитися своїми планами нерідко корисно. Ви можете не лише заручитися чужою підтримкою, а й відчути більше мотивації для себе. Є й інші плюси у тому, щоб впевнено та відкрито заявляти про свої бажання!

Рак ♋

Може здатися, що краще нічого робити і не виявляти жодної підвищеної активності у вибраному починанні. Однак пасивність може легко перейти у звичку. Вам не потрібно робити якихось яскравих подвигів, але схоже, що Ваші дні в ролі мовчазного спостерігача закінчуються.

Лев ♌

Під впливом Місяця Вас охопить сентиментальність. Якщо останнім часом Ваші почуття до когось охолонули, будуть зміни на краще. Згадається все пережите разом, а готовність зрозуміти та прийняти іншого допоможе Вам побачити його чи її у новому світлі.

Діва ♍

“Метати бісер перед свинями” – так кажуть, коли всі спроби просвітити когось просто провалюються. Сьогодні Ви можете виявити, що інша людина взагалі не сприймає те, що Вам здається простіше простого, але терпіння та праця все подолають. Недалека та мить, коли Ваш “підопічний” вигукне: “А! Так ось воно що!”

Терези ♎

Якщо Вам незрозуміло, чому прогрес в обраній області не відбувається, день принесе видиме покращення ситуації. Ви побачите явні зрушення назовні, але повинні розуміти, що левова частка зусиль має виходити від Вас. Сьогоднішня ініціатива покаже себе добре з багатьох боків.

Скорпіон ♏

Чи можна бути у чомусь впевненим на 100%? Навряд. Іноді достатньо бути впевненими на 50%. Але зараз Вам варто максимально прояснити свої конкретні цілі та наміри. Також важливо бути максимально вибірковими у бажаннях – і виявити максимум терпіння та віри у краще.

Стрілець ♐

Сьогодні під впливом Місяця Ви будете схильні приховувати свої почуття та думки. Сильні переживання можуть зробити Вас агресивно закритими, особливо, якщо хтось наполягає на відвертості. Проте тут і зараз варто більше довіряти людям. Ваша закритість таїть у собі більше мінусів, ніж плюсів.

Козоріг ♑

Сильні емоції хороші тоді, коли вони живлять великі починання та яскраві пригоди. Навіть якщо Ви не маєте можливості вирушити в подорож зараз, хоча б сплануйте майбутні поїздки. Втім, Вас надихає не лише полювання на зміну місць. Захопливе навчання чогось нового буде Вам до душі не менше!

Водолій ♒

Інша людина киває і ніби все розуміє – але те, що вона робить, повністю розходиться з цим враженням. Просто скажіть цьому індивіду, що Ви хочете бачити конкретні докази згоди та підтримки. Водночас не відмовляйте іншому у терплячому відношенні та будьте готові чекати.

Риби ♓

Сьогодні у відносинах із людьми на перший план вийде почуття розслабленості. Якщо хочете опинитися в центрі уваги та розрядити обстановку, це Ваш шанс. Ваші історії про минулі дні не тільки порадують інших, але й додадуть Вам популярності.