Причина, через яку колишній сумує за вами згідно зі знаком Зодіаку

Усім нам уже відомо, що ніщо не вічне, особливо стосунки. Усі люди йдуть, так чи інакше. У деяких випадках може знадобитися чимало часу, щоб оговтатися від розлучення та знайти когось іншого. А потім все починається по новій: спочатку ви один для одного незнайомці, потім ви зближуєтесь, а потім знову віддаляєтеся і знову стаєте незнайомцями. Це зовсім не означає, що із вашими стосунками щось не так. Просто ви ростете і розвиваєтеся як особистості, окремо один від одного. Часом на вас можуть наринути спогади про ваше колишнє, про все те, що він говорив і робив для вас; про те, чому ви сумуєте.

Як би ви не намагалися, вам не вдасться повністю забути своїх колишніх. Час лікує не все. Вам доведеться жити з вантажем минулого і заново набратися сміливості, щоб продовжувати рухатися вперед до чогось кращого: до того, що ви заслуговуєте. Однак, якщо ви сумуєте за своїм колишнім, це зовсім не означає, що ви досі не оговталися після вашого розлучення. Зрештою ця людина була частиною вашого життя, і ви добре знали один одного, а таке не можна просто взяти і стерти з пам’яті.

Якщо ви сумуєте за своїм колишнім, це робить вас більш людяними, не такими байдужими. Проблеми з’являються тоді, коли ви сумуєте за своїм колишнім і відчуваєте, що застрягли в минулому і це, своєю чергою, заважає вам жити далі. У цьому вся й річ: вміти сумувати за своїми колишніми, згадуючи все добре, що між вами було, але при цьому не впиватись горем і бажати для них лише найкращого.

Овен

У відносинах з Овнами завжди весело, але водночас вони змушують вас відчути спокій. Варто також відзначити їхню відданість: Овен до останнього буде з людиною, в яку він вірить. Представники цього знаку зодіаку люблять ризикувати та брати від цього життя все. Після розставання з ними ви помічаєте, що ваше життя стало нудним, ви втратили ту саму іскру. Коли ви поряд з Овном, ви вірите в те, що ваше життя чогось варте і що перешкоди на вашому шляху є невід’ємною частиною майбутніх досягнень. У відносинах з Овнами навіть повсякденні завдання здаються дрібницею.

Коли вони йдуть, то ніби забирають із собою те приємне хвилювання та інтригу. Ви починаєте сумувати за тим, як насолоджувалися кожною дрібницею в житті. Овен навчить вас того, наскільки важливим є терпіння. Після розставання ви за цим сумуватимете, оскільки далеко не кожен зможе вас цьому навчити, а натомість просто вимагатиме його від вас. Для представників цього знака також важлива перемога, але швидше сам процес, особливо коли йдеться про важливих для них людей. Коли ви зустрінете когось нового, то сумуватимете за самим процесом, коли ви робили щось значуще, а не за самою перемогою. Той факт, що ваш новий партнер мислить зовсім інакше, змусить вас ще більше сумувати за своїм колишнім Овном.

Телець

Тельці відомі своєю впертістю, а також потребою відчувати себе в безпеці поруч із людиною, яку вони обирають собі у партнери. Телець – міцний горішок, але якщо вам вдалося пробитися крізь його броню, то він зробить все можливе, щоб довести вам, що у вас все серйозно і ніякі дрібні проблеми не зможуть перешкодити цьому. Якщо ж між вами є якісь розбіжності, то така вперта людина, як Телець, так просто не відступить і не покине вас. Він буде миритися з вашими поганими вчинками та невпевненістю в собі, а також докладатиме всіх можливих зусиль, щоб не сталося.

Коли ви розлучитеся з Тельцем, то сумуватимете за тим відчуттям комфорту та безпеки, яке він вам дарував, а також за розумінням того, що тимчасові труднощі – це не вагома причина розривати стосунки. Ви сумуватимете за відданістю Тельця, яка зустрічається в людях не так вже й часто. Представники цього знака вірять, що їхня самовіддача не тільки зробить їх партнерів щасливими, а й зміцнить стосунки.

Можливо ви і зустрінете людину, яка буде більш самовідданою, ніж ваш колишній-Телець, але відмінність полягатиме в тому, що ваш новий партнер поводитиметься так лише підкоряючись пориву і вважатиме, що цього достатньо. Його може особливо не цікавити те, що буде з вашими стосунками далі, як це цікавило Тельця. Ви сумуватимете за тим, як ваш колишній завжди захищав вас і був на вашому боці, незалежно від обставин.

Близнюки

Представники цього знака зодіаку мають подвійну натуру. Це стосується абсолютно всього. Вони по-своєму дивляться на це життя: їхні погляди є унікальними. Завдяки Близнюкам ви зможете побачити інший бік медалі і таким чином розширити свій кругозір. Після розставання з ними ви сумуватимете за тим, як вони змушували вас по-іншому поглянути на речі, оскільки якщо дивитися на світ завжди під одним кутом, то життя здається нудним. Ваш партнер-Близнюк змушував вас мислити нестандартно.

Ще одна причина, за якою ви сумуватимете за своїм колишнім Близнюком – це те, як весело з ним було у стосунках. Коли така людина йде від вас, ви розумієте, як необхідно мати у своєму житті когось життєрадісного та несхожого на інших. Близнюки навчать вас не тільки дивитися на речі по-іншому, але й поважати чужу думку та приймати інших людей такими, якими вони є, нікого не засуджуючи.

Рак

Найбільше ви сумуватимете за тим, яким дбайливим був ваш колишній Рак. Навіть якщо ви почнете зустрічатися з новим чудовим партнером, який вас сильно любитиме, ви все одно замислюватиметеся про те, чи зможе він любить вас так само безмежно, як Рак. Поруч із ним ви відчували затишок, незважаючи на те, що відбувалося в житті. Він дарував вам безпеку. Коли Рак від вас йде, ви втрачаєте те відчуття безпеки, за яким і найбільше сумуватимете. Мало того, ви навіть сумуватимете за тим, яким нав’язливим ваш колишній-Рак часом був.

Дуже багато людей закриваються в собі і не завжди знають, що потрібно сказати або зробити, щоб змусити вас відкритися їм і відчувати себе комфортно. Завдяки своїй упертості та нав’язливості Раки ніколи не здаються і змусять вас довіритися їм. Вони зрозуміють ваш біль так, як ніхто інший. Коли ваш новий партнер буде говорити про політичну кризу або ще про щось подібне, ви зрозумієте, що сумуєте за тими моментами, коли ваш колишній Рак робив усе можливе, щоб ви відкрилися йому і розповіли про свої проблеми. Ви будете сумувати за тим, як свого часу він докладав усіх зусиль для того, щоб ви відчули себе в безпеці.

Лев

Леви можуть бути егоїстами і переможцями, але незважаючи на це, вони краще за інших знають, чому і кому слід надавати особливого значення. Вони покажуть вам, що всі ваші дії та думки означають щось набагато більше, ніж ви самі вважаєте. Після вашого розставання ви сумуватимете за тим, як Лев цінував вас і вашу думку. Це саме те, що вашому новому партнеру може вдаватися не так добре, як вашому колишньому. Розуміння того, що варте їхніх зусиль, а що ні, змушує Левів згортати для вас гори просто тому, що вони у вас вірять. Вони готові намагатися заради вас, нічого не отримуючи собі.

Не кожен зможе вас цінувати так, як робив це Лев. Саме цю якість ви шукатимете в кожному своєму новому партнері. Ви сумуватимете за відчуттям самозадоволеності, яке дарував вам Лев. Інші багато від вас чекатимуть і навантажуватимуть вас, а ви сумуватимете за тим, як ваш колишній змушував вас відчувати себе гідними і сильними, готовими зробити все, що вам тільки хочеться, без будь-яких очікувань і драм.

Діва

Діви максимально роблять ваше життя кращим: вони приносять у нього порядок, допомагають вам знайти вирішення проблем та багато іншого. Ви сумуватимете за цим і не тільки після розлучення з ними. Не кожен день зустрічаєш людину, яка замість того, щоб забирати ваші сили, як робить більшість, змушує вас виявити свої найкращі якості та повірити в себе. Ваш колишній-Діва був дуже добрий до вас, і ви захочете, щоб ваш новий партнер був таким же.

Представники цього знака дуже добрі. Вони роблять ваше життя більш організованим, але при цьому комфортним. Вам цього не вистачатиме, як не вистачатиме й інших дрібниць, наприклад того, як вони наводили порядок на вашому робочому столі, або того, як допізна сиділи і слухали ваші скарги про невдалий день. Коли Діви йдуть з вашого життя, ви починаєте шукати того, хто зможе подарувати вам те саме почуття умиротворення, яке дарували вони. Звичайно, представники цього знаку часом переживають сильніше, ніж слід було б, але тільки тому, що вони дбають про вас. Вони ніколи не заплющують очі на ваші бажання та потреби, а також роблять все можливе, щоб їх задовольнити.

Терези

Можливо ви сприймаєте представників цього знака як нудних любителів порядку та гармонії, але за цим фасадом ховається щось більше. Терези найобдарованіші серед усіх знаків зодіаку, з властивою їм особливою чарівністю та добре розвиненими навичками спілкування, чим і вражають усіх, з ким вони перетинаються. Терези вважають, що треба все відпустити і триматися лише за потрібних людей у ​​цьому житті. Їхня здатність підтримувати баланс у відносинах робить вас єдиним цілим. Після вашого розставання ви шукатимете того ж і у своїх відносинах з новим партнером, але так, як було з Терезами, у вас більше не буде ні з ким.

Складно буде пережити те, що такої людини більше не буде у вашому житті, і ви сумуватимете за тими, якими цілими відчували себе у відносинах з ними, незважаючи на всі ваші недоліки. Також ви будете сумувати за тим, як відчували себе найкращою парою на землі, і все завдяки їхньому зачаруванню і прагненню робити все можливе для того, щоб ваші стосунки вдало складалися. Цього вам сильно не вистачатиме після розставання. Навіть якщо ви і сварилися, Терези все одно змушували вас побачити, наскільки важлива для відносин справедливість з обох сторін.

Вони не тільки були готові вислухати вашу точку зору та ваші мотиви, а й намагалися знайти в них логіку. Вам цього не вистачатиме, коли ваш новий партнер не захоче вислухати вашу версію подій, як це робив ваш колишній. Ви будете шкодувати, що пішли від людини, яка не піддавалася злості та емоціям і справді намагалася розібратися, хто правий у суперечці.

Скорпіон

Поєднайте дві протилежності: пристрасну натуру та ніжного коханця, і отримайте стосунки, які витримають випробування часом, долею та будь-якою іншою силою. Скорпіони – ті, хто поєднують у собі ці дві протилежності. Їм під силу підтримувати баланс у стосунках. Скорпіони мають сильну волю, що дозволяє їм справлятися з поставленими завданнями, але при цьому вони готові віддати вам все, що у них є. Дуже рідко ці дві якості зустрічаються в одній людині.

Ви щодня сумуватимете за тією парою, якою ви були; за парою, якій під силу було впоратися з усіма життєвими труднощами і залишатися на плаву. Після розлучення зі Скорпіоном, ви відчуєте порив долати перешкоди і при цьому насолоджуватися пристрастю, що, своєю чергою, необхідно у відносинах з ідеальним партнером. Звичайно, ви можете зустріти когось нового зі схожим характером, але навряд чи він зможе підтримувати той баланс у відносинах, який підтримував ваш колишній Скорпіон. Всі знають, як це робити, але лише деякі люди можуть на це наважитися. Ви сумуватимете за тим, як ваш колишній дивився на це життя і як поводився, а також за тим, як ніжно він вас любив.

Стрілець

Після розставання зі Стрільцем ви найбільше сумуватимете за його спонтанністю. Представники цього знаку зодіаку завжди хочуть займатися чимось новим та захопливим. Так, як ваш колишній Стрілець цінував вас і ваші відносини, навряд чи зможе цінувати ваш новий партнер. Коли ви втратите його, побачите, якими нудними люди можуть часом бути. У відносинах зі Стрільцями весело, як ні з ким іншим. Вони покажуть вам, що таке сім’я, безпека, турбота та повага. З вашим новим партнером ви зрозумієте, як чудово все це виглядало зі Стрільцем. Ви сумуватимете не тільки за цим, але й також за тим, як він змушував вас побачити світло навіть у найтемніші часи. Здатність Стрільців бачити у всьому щось позитивне виявиться тією якістю, яку ви шукатимете у своєму новому партнері і можливо знайдете, але це буде вже не те.

Стрільці бувають спонтанними, але водночас цінують свободу своєї другої половинки. Більшість пар разом намагаються досягти цього, але часом один із партнерів, сам того не знаючи, отримує занадто багато свободи, а другому цієї свободи не дістає. Після розлучення зі Стрільцем ви зрозумієте, як він цінував вашу потребу відчувати свободу, але при цьому залишатися відданими один одному. Ви сильно за цим сумуватимете. Ви будете прагнути знову відчувати свободу, але при цьому зберігати вірність, любити і поважати один одного, як це було зі Скорпіоном.

Козоріг

У стосунках із Козорогом із вас вийшла досить сильна пара. Представник цього знаку зодіаку – та людина, якою всі хочуть стати: успішна, працьовита, зі своїми недоліками, які, у свою чергу, їй не заважають. У відносинах з Козорогом ви ніби живете життям на вищому рівні і буквально отримуєте все найкраще з обох світів. Після розлучення з ним ви повертаєтеся до чогось меншого, чогось не такого чудового. Те, як він змушував вас ставити цілі і працювати над їхнім досягненням, робило вас на крок ближчими до успіху. Не кожен зможе зробити це для вас і вам сильно цього не вистачатиме.

Ви будете знову і знову згадувати те почуття радості, яке відчували завдяки Козорогу, наполегливо працюючи над тим, у що вірили. Представники цього знаку – люди із залізною волею. Вони змушують своїх партнерів відчути себе такими самими. Після розлучення з Козорогом ви почнете замислюватися, чи зможете ви зустріти когось нового, хто буде таким самим сильним. Він міг подарувати вам сили, коли ви були готові зламатися. Він вірив у вас, навіть коли на це не було причин просто для того, щоб ви знайшли в собі сили піднятися на ноги. Втративши таку підтримку вам доведеться починати все спочатку своїми силами.

Водолій

Бути з Водолієм означає бути найкращою версією себе за будь-яку ціну. «Він/вона змушує мене бути кращим» – фраза, яку часто можна почути від багатьох пар, а у відносинах з Водолієм ця фраза не може бути правдивішою. Представники цього знака відчувають справжнє щастя, роблячи все можливе для Вас. Після розлучення з Водолієм ви замислитеся про те, чи зможете колись стати ще кращими, ніж були, як для себе, так і для оточуючих. Не кожен зможе побачити красу та оцінити простоту у повсякденних вчинках, проявах доброти та щедрості, як Водолії. Вам цього не вистачатиме після вашого розставання.

Прямоту, властиву представникам цього знака, навряд чи вдасться знайти у своєму новому партнері. Хоча Водолії і запальні, вони досить швидко остигають, згадуючи про те, як люблять і поважають вас і починають поводитися відповідно. У своїх нових відносинах ви сумуватимете за тим, як швидко ваш колишній-Водолій остигав, переставав злитися і між вами знову все було добре. Це стосується не тільки сварок та суперечок, адже є ще багато чого, чому ви сумуватимете після розставання з ним. Його холоднокровність, зібраність та спокій складно буде знайти у новому партнері.

Риби

Представники цього знаку – досить цікаві особи. Вони люблять мистецтво та самовираження. Вони змушують вас побачити життя у нових фарбах, і ви ще дуже довгий час перебуваєте під враженням. Після вашого розставання ви зрозумієте, що більшість людей бачить життя в тьмяних тонах, а ваш колишній Риби відкрив вам очі і показав справжню красу навколишнього світу. Його здатність розуміти все на вищому рівні в той час змушувала вас відчувати себе неповноцінними, але без сумнівів ви сумуватимете за тим, як ваш колишній творчо підходив до розповідей навіть найпростіших історій, або по тому, як він сприймав основні життєві задоволення як щось чудове.

Також ви сумуватимете за тим, як він мотивував вас домагатися поставленої мети, намагаючись щосили. Ви будете сумувати за всім значущим, що він робив для ваших стосунків. Ви пошкодуєте, що така людина залишилася у вашому минулому, адже вона навчила вас розуміти свою цінність. Така безкорисливість, ніжність та вдумливість, властива Рибам, рідко зустрічається у людях. Риби розуміють, що доброта у цьому жорстокому світі – це сила, а не слабкість. Після розлучення ви шукатимете цю силу в кожному своєму новому партнері.

Оригінал