6 знаків Зодіаку, яким найважче відкрити своє серце

Показати свою вразливість? Ні, це точно не про них.

Діва

Ви не боїтеся відкриватись – просто хочете продемонструвати найкращу версію самих себе. При цьому не зовсім розумієте, що це таке бути відкритим. Всі ваші контакти з оточуючими бувають дуже свідомими. Ви легко з’являєтеся і зникаєте з життя інших людей, але чи відкриваєтеся ви при спілкуванні з ними по-справжньому?

Ви так стурбовані тим, що люди побачать ваші недоліки і засудять за них, що хотіли б «тримати вікна свого будинку зачиненими». Ви навіть не подумаєте про те, щоб відкрити своє серце, поки люди поруч із вами своїми вчинками не доведуть, що варті цього.

Скорпіон

Ви чесно хотіли б дозволити собі бути вразливим та відкритим, але сама думка про це змушує вас нервувати. Вам добре відомо, що таке пристрасть, і ви маєте яскравий темперамент, але до оточуючих ставитеся досить скептично.

Можливо, ваша довіра вже була зруйнована в минулому або, можливо, вам доводилося спостерігати, як зраджували близьких вам людей. Тому ви розумієте, на що можуть бути здатні люди, якщо показати їм уразливі місця. Ви просто не можете собі уявити, що довірятимете комусь, поки він не доведе, що ніколи не зрадить вас – але пройти таку перевірку по-справжньому ще не вдавалося жодній людині.

Водолій

Ви боїтеся бути відкритим – ви справді не бачите сенсу у цьому. Ви розглядаєте світ як щось незбагненне і безмежне. Часто занурюєтеся в думки про події, що відбуваються навколо вас, про різні глобальні ідеї та теорії.

Ви схильні напускати туман навколо своєї особистості і не заперечуєте, що вам дійсно подобається змушувати оточуючих гадати, хто ж ви є насправді. Ви здатні відкритися перед іншою людиною настільки, щоб стати вразливою, але це, швидше, виняток, ніж правило.

Козоріг

Ви є досить «колючою» людиною, і у відносинах з іншими людьми вважаєте за краще демонструвати відстороненість. Однак ви не позбавлені слабкостей, про які можете розповісти людям, поряд з якими ви почуваєтеся комфортно та безпечно. Але в цілому ви відкриваєтеся з великою нерішучістю через невпевненість у собі та розуміння того, що попереду ще довгий шлях до успіху.

Ви відчуваєте, що якщо дозволите собі бути вразливим, то змушені будете відволіктися від своїх цілей і виглядатимете перед іншими слабаком. Ви відмовляєтеся жертвувати своєю гордістю заради емоційного вираження самого себе, і це змушує вас закриватися частіше, ніж вам хотілося б.

Телець

Ви дуже дбайливий, ґрунтовний знак зодіаку, тому вміння відкриватися не є для вас проблемою, але це має відбуватися лише на ваших умовах. Зазвичай при знайомстві ви відразу розумієте, чи можна довіряти людині, чи ні. Але, незважаючи на це, ви все одно даєте йому час, щоб він зміг довести те, що варте цього.

Ви дійсно цінуєте людей, яких впускаєте у своє життя, але гра у відкритість із ними завжди йде лише за вашими правилами. Ви дійсно можете бути з навколишніми вразливими та відкритими – головне, щоб ініціативи виходили від вас. Якщо хтось намагатиметься підштовхнути вас до цього або спробує змусити це зробити, ви моментально і наглухо закриєте перед цією людиною своє серце.

Близнюки

Ви товариська і балакуча людина, тому оточуючі часто вважають вас дуже відкритим. Насправді ви не часто відкриваєте потаємні частини своєї особи перед іншими. З більшістю людей ви спілкуєтесь на поверхневому рівні. З легкістю підтримуєте всі ці зв’язки, але при цьому не думаєте відкриватися по-справжньому.

Проте, досягнувши точки, коли вам уже не залишається нічого іншого, окрім як відкритися – ви одразу ж тікаєте. Вам неймовірно складно обговорювати з іншими ті потаємні речі, які ви носите в собі. Вам простіше знайти іншу людину або опинитися в тій ситуації, яка не вимагатиме від вас вразливості.

Оригінал