Гороскоп на 30 березня

Овен ♈

Ми знаємо, що іноді розумніше почекати, а потім порадіти подвійно. Недолік терпіння може все зіпсувати. Якщо Ваше терпіння поки не окупилося, будьте впевнені, що це трапиться дуже скоро.

Телець ♉

Нам завжди здається, що затишшя – провісник бурі. Бачачи, що все спокійно, ми починаємо готуватися до гіршого. Але якщо у Вашому світі раптом стало менше хаосу, то це привід для радості, а не для побоювань.

Близнюки ♊

Ми з дитинства знаємо, що на ворожість люди відповідають ворожістю. Це цілком логічно. Ми також знаємо, що нерозумно очікувати іншої реакції. Будьте впевнені, що якщо Вам потрібно щось донести до ближнього, то рубати з плеча – найгірший варіант із можливих.

Рак ♋

Якщо хочете відчувати впевненість у чомусь, інтуїція допоможе побачити знаки. Впевненість наближається. Будьте впевнені, що внутрішній голос підкаже, яке Ваша місце в потоці подій. Якщо здається, що все в порядку, значить, все і правда в порядку. Не дозволяйте уяві малювати Вам загрози.

Лев ♌

“Змирися”. Так люди говорять тим, хто занадто незадоволений своєю долею. Але амбіції не означають, що ми не вдячні за те, що маємо. Ми просто хочемо підняти планку. Саме почуття подяки допоможе Вам досліджувати нові можливості.

Діва ♍

Ми знаємо, що деякі люди мають великий вплив, навіть коли не вимовляють ні слова. Сама їхня аура вселяє іншим впевненість. Сьогодні такою людиною будете Ви. Все буде як у відомій приказці: будьте простішими, і люди до Вас потягнуться.

Терези ♎

Зробіть паузу. Вдихніть глибше. Озирніться: яке Ваше становище? Поки Ви цього не зробите, проблема буде здаватися Вам непереборною, але після Ви зрозумієте, як далеко просунулися. Всесвіт гарантує це.

Скорпіон ♏

Важливо пам’ятати, що дії передує думка. Це особливо корисно, якщо від Вас не потрібна особлива стриманість. Ви можете думати, що випромінюєте ентузіазм, а люди бачать тільки агресію. Але якщо Ви уважніше обдумаєте свій підхід і продумає слова, то позбавите себе від багатьох проблем.

Стрілець ♐

У короткострокового планування є свої плюси. Ви правильно розумієте, що вжиті зараз кроки вплинуть на кінцевий результат. Але якщо вони будуть стриманими та акуратними, результат порадує Вас більше. Вносьте зміни при потребі, але уникайте радикальних заходів.

Козоріг ♑

Справа не в тому, що співрозмовник Вас не чує або не розуміє людську мову. Він просто не хоче розуміти. Ваші слова влітають, як то кажуть, в одне вухо і вилітають з іншого. Може, є кращі способи витратити час і сили, ніж умовляти його? Мабуть, так.

Водолій ♒

Детально пояснюючи щось іншій людині, Ви допомагаєте швидше їй, ніж собі. Але не варто думати, що Ви зобов’язані повторити ще раз те, що вже було повторено незліченну кількість разів. Якщо слова ніяк не доходять, можливо, пора переходити до дій.

Риби ♓

Вам може бути цікаво, чому люди реагують на певну ситуацію так, як реагують. Може, вони знають щось, чого не знаєте Ви? І тільки Вам здається, що причин для паніки немає? Але насправді це Ви на крок попереду інших і бачите те, чого вони поки не бачать. Нехай впевненість, яку Ви випромінюєте, заспокоїть їхні страхи.