Як втримати інтерес різних знаків Зодіаку

Завжди існує небезпека того, що з якоїсь причини ваш партнер може втратити до вас інтерес. З одного боку, ви хочете бути самими собою, а з іншого боку, ви вже точно не бажаєте відлякати обранця або обраницю. Чи можливо бути на 100 % чесним із людиною і не втратити її? Астрологія може дати деякі підказки. Отже, знаки зодіаку, які швидко втрачають інтерес, і з ким вам, імовірно, доведеться бути акуратнішими.

Овен

За Овном вкрай не рекомендується агресивно ганятися, і здаватися йому занадто легко теж не можна. Цей знак сам любить гонитву і завоювання, тому переслідуваною жертвою повинні бути ви. Якщо ви не кидаєте Овну виклик, ви навряд чи надовго утримаєте його інтерес. Якщо ви хочете бути з ним, приготуйтеся грати роль шпигуна в таємній місії.

Телець

Якщо ви будете грати з Тельцем в ігри, то це найвірніший спосіб втратити його. Ви маєте бути не тільки чесними у своїх намірах, а й абсолютно відкритими і прямолінійними. Не думайте, що ваше гарне ставлення до нього буде ним правильно сприйнято – йому потрібно все прямо озвучувати. Проговорюйте ваші думки вголос, інакше Телець піде туди, де йому все зрозуміліше.

Близнюки

Збереження інтересу Близнюків – завдання не з легких. Цей знак досить вітряний і непостійний. Але спробувати ви можете: будьте сміливі, демонструйте відмінне почуття гумору і допитливість у багатьох темах, скажімо, у філософії та культурі. Близнюки люблять спілкуватися з розумними людьми. Тож будьте балакучим співрозмовником і не бійтеся висловлювати свою думку.

Рак

Одна з найстаріших порад для того, щоб викликати чийсь інтерес, – це “змусьте людину ревнувати”. Ну, так от: у випадку з Раком це не пройде. Якщо йому дати привід для ревнощів, він просто піде. Цей знак може обожнювати вас, але боротися за вас або намагатися повернути він не буде. Рак просто вирішить, що ви не можете бути вірним і надійним партнером.

Лев

Якщо ви хочете утримати Лева, ніколи не перетягуйте на себе ковдру. У центрі уваги має бути тільки він, а якщо ви спробуєте використати його як свого супровідника або підтримку, він моментально втече. Лева не можна відсувати вбік і робити його людиною на других ролях. Натомість потрібно завжди тішити його его і підкреслювати його перевагу.

Діва

Щоб утримати інтерес Діви, вам доведеться перестати скаржитися і скиглити, оскільки вона цього не любить. Цей знак віддає перевагу, коли людина сама вміє вирішувати свої проблеми, а не звалювати їх на інших. Діви взагалі хочуть, щоб їхні партнери були схожі на них і вміли робити все те ж саме, що вміють і вони.

Терези

Не крутіться постійно на очах у Терезів і не сперечайтеся з ними. Вони побоюються й уникають галасливих, зухвалих і наполегливих людей. З ними потрібно поводитися мило, ніжно і делікатно, оскільки цей знак любить витончений і м’який підхід. І в жодному разі жодного негативу чи натяку на розбіжності.

Скорпіон

Якщо ви не хочете, щоб Скорпіон втратив до вас інтерес, тоді не стримуйте фізичне вираження свого бажання. Скорпіони відомі своїм величезним сексуальним апетитом, і цей бік життя для них дуже важливий. Він, найімовірніше, буде прямолінійним із вами, даючи вам можливість довести свою любов до нього. Йому потрібні не слова, а поцілунки, обійми і секс.

Стрілець

Як змусити Стрільця втекти від вас? Просто висловіть бажання затягнути його в стабільні й довгострокові стосунки, а ще краще – одразу в РАЦС. Так, цей знак негайно зникає, якщо на нього чинять тиск і хочуть накласти якісь зобов’язання. Стрілець жадає незалежності, і він боїться відповідальності.

Козоріг

Один зі способів змусити Козорога втратити інтерес – бути безвідповідальною людиною і соціальним метеликом. Він терпіти не може непостійних і вітряних людей, на яких не можна покластися. Не жартуйте з ним про свою погану кредитну історію або про те, як вас звільнили з останніх кількох робіт. Якщо він зустрічається з вами, то, напевно, всерйоз розглядає питання довгострокових стосунків, інакше витрачати свій час на вас цей знак не захоче.

Водолій

Водолії не люблять шквал почуттів, тому, якщо ви схильні до емоційних спалахів, то ви не зовсім підходите цьому знаку. Плач, з’ясування стосунків і крики – все це приносить Водолію дискомфорт. Річ не в тім, що ви маєте бути прісною і нудною людиною, просто не будьте надмірно імпульсивними та емоційними, інакше у вас нічого не вийде.

Риби

Якщо вам потрібен дуже правильний партнер, який буде вас опікати, то Риби не для вас. Вони люди відсторонені та споглядальні, і їм потрібно багато часу для роздумів. Якщо ви будете на них тиснути або занадто проявляти активність, вони швидко втратять інтерес. Їхній світ має бути розміреним і плавним, а не швидким і хаотичним.

Оригінал