Причини проблем і невдач кожного знака Зодіаку

В житті не обходиться без негараздів на роботі чи вдома. Кожен знак Зодіаку унікальний, тому і причини неприємностей теж мають свої унікальні риси, з якими ми допоможемо розібратися.

Головна проблема кожної другої людини — поганий настрій і негативні думки. Все це з часом перетворюється на негативні установки. Своєю чергою, ці установки прописуються в голові людей, змушуючи їх відчувати негативні емоції, страх, невпевненість. Це нормально, коли людина бореться сама з собою. Погано, коли ми опускаємо руки, дозволяючи життя йти так, як йому заманеться, а не так, як потрібно нам.

Овен

Овни зустрічаються з чорними смугами, коли у них в житті відсутня якась глобальна ціль. Звичайно, змусити Овна жити без мети дуже важко, але це вже зовсім інше питання. Дрібні невдачі і негаразди в Овнів відбуваються частенько через те, що вони постійно перекладають справи на потім. Ще у них проблема з режимом дня — Овни ненавидять лягати спати о десятій чи дев’ять. Вони до переможного сидять в інтернеті або за читанням книг, а потім погано встають, запізнюються, нервують. Звідси нові проблеми.

Телець

Тельці терплять всі свої невдачі через кепський характер. Вони постійно бунтують і не погоджуються на умови. Іноді це приводить їх до успіху, але в більшості випадків — до невдач. Тельці є тими людьми, які можуть ляпнути щось недоречне на серйозній нараді. Попри заступництво стихії Землі, Тельці люблять діяти необачно. Це їх головна проблема. Ще вони погано вміють розставляти пріоритети і тим самим ображають друзів і коханих.

Близнюки

Невдачі Близнюків послідовні і цілком передбачувані. В основному біди і неприємності відбуваються через те, що вони забувають про обіцянки, дані раніше, обманюють близьких людей. Їм простіше щось не договорити, ніж попередити людини про проблему. Близнюки — професіонали не тільки по частині пошуку друзів, але і по їхній втраті. Удача була на їхньому боці, але негаразди приходять за досить дурним причин у життя цих людей.

Рак

Раки надмірно імпульсивні. Вони можуть заявити вам, що ви винні в чомусь дуже серйозному, при цьому у них не буде абсолютно ніяких доказів. Всі проблеми Раків — через їхню дріб’язковість і жадібність, а також бажання наживи. З близькими вони щедрі, це правда. Але що стосується партнерів і колег, товаришів і не самих близьких друзів, то добра від них можна чекати тільки в разі, якщо вони у вас в боргу, і то не завжди.

Лев

Леви стикаються з проблемами по життю через свою гордість. Гарне вони сприймають як дане, як обов’язкову рису кожної людини, а самі лінуються, коли їх просять про допомогу. Ще проблеми у Левів бувають через великі амбіції і невміння планувати на майбутнє. Вони часто намагаються зробити це, але весь час випускають якісь дрібниці. У них завжди на папері все просто, а на ділі — повний кошмар.

Діва

Діви постійно хочуть щось кинути, якщо у них це не виходить. Не вийшло знайти нове пальто — ну і не потрібно воно взагалі. Не вийшло купити машину — не потрібна вона. У Дів всі проблеми без винятку з’являються від невпевненості в собі і від безпросвітного песимізму. Це сильна суміш, яка змушує їх сильно страждати від невдач. Планувати справи Діви вміють краще, ніж інші, але їхній негативний настрій вічно все псує.

Терези

Вітряними Терезів назвати не можна, та і безрозсудними теж. Вони дуже багато на себе беруть і чекають того ж від інших. Якщо Терези навчаться не чекати нічого хорошого від людей, то і проблем у них помітно зменшиться. Ніхто не знає, чому у Терезів в житті є постійно якісь дрібні негаразди. Навіть самі Терези не знають цього. Є теорія про те, що ці люди просто занадто пізно помічають проблеми на горизонті.

Скорпіон

Скорпіони часто мислять в стилі «як ви мені, так і я вам». Звичайно, це не так уже й погано, проте негаразди з’являються, коли Скорпіони поводяться так з усіма, навіть у дрібницях. Це сильно дратує людей, тому у Скорпіонів друзів не дуже багато, м’яко кажучи. Більшість проблем Скорпіони самі собі накручують, вбачаючи в простих рядових невдачах локального характеру величезні чорні плями, що нависають над їхнім життям, наче якесь прокляття.

Стрілець

Стрільці страждають через свої слабості і пороки. Вони дуже ласі на лестощі і обожнюють шукати обхідні шляхи. Щастить їм не завжди, тому проблеми приходять в їхнє життя після різноманітних авантюр. Часто Стрільці беруть на себе більше, ніж можуть витримати, тому відчувають труднощі. Одна з головних причин появи проблем у Стрільців — це їхня нездатність змінювати свою думку. Це виходить їм боком в найбільш непередбачувані моменти життя.

Козоріг

Козороги зазнають невдачі через свою упертість. Чужі поради для них нічого не значать, а чужі проблеми не мають ніякого сенсу для них. Козороги потайливі і замкнуті, тому часто працювати їм доводиться в поодинці, через що і виходять проблеми. Це властиво і для особистого життя, адже цих людей шлюб не змінює абсолютно, принаймні у більшості випадків.

Водолій

Водолії люблять, коли все проходить без зволікань, але недостатньо уважно при цьому працюють над деталями. Вони дуже самовпевнені, але віри у свої сили не завжди достатньо для безпомилкової роботи або любовних перемог. Важливо знаходити баланс між прикладеними зусиллями і вірою в себе. Водолії бувають двох типів: вони вірять всім, або нікому. Обидва варіанти згубні і приносять багато проблем по життю.

Риби

Проблеми Риби знаходять часто, тому що не приділяють жодної уваги якості своєї роботи. У Риб є тільки свої власні завдання, а нічого навколо них не існує. Це не егоїзм — просто їм потрібно якомога частіше нагадувати про обов’язки. В цілому Риби щасливі, але немає такої справи, яку вони б не забули зробити хоч раз у житті. Пам’ять у тих, хто народився під цим знаком Зодіаку, як у рибок — коротка. Найчастіше Риби просто неуважні.

У людей є небезпечні звички, які призводять до невдач. Багато бід з’являються якраз через звички. Вольові люди вміють працювати над собою, тому тренуйте силу волі і менше сподівайтеся на щось — розраховуйте на себе. Життя — це постійна робота і самовдосконалення, навчання і вбирання інформації. Мудрий не той, хто помилок не робить, а той, хто вчиться. Краще вчитися на чужих помилках. Такий варіант ідеальний зі всіх сторін.

Оригінал