За що можуть розлюбити різні знаки Зодіаку

Що ми знаємо про кохання? Які сили змушують двох ледве знайомих людей тягнутися один до одного? Що підштовхує їх думати, переживати, вболівати за людину, яка в один момент стає найближчою і найріднішою? І якщо любов – божественний дар, якщо вона підносить нас, зцілює і робить кращими, то чому вона може зникнути?

На жаль, людство не знає відповіді на ці питання, адже кожен із нас сприймає кохання по-своєму. Але розібравшись у почуттях, ми можемо припустити, чому любов йде. У цій статті спробуємо знайти відповіді на запитання, за що можуть розлюбити різні знаки Зодіаку.

Овен

Овном опікується войовничий Марс, а тому все життя цієї людини – боротьба. Любовні стосунки не є винятком. Це маленька війна, у якій Овну завжди треба щось відвойовувати і за щось боротися. Дайте Овну привід боротися за ваші почуття, боротися за свою сім’ю, разом долайте перепони, і палкий представник цього знака не відступить від вас ні на крок. Але тільки у стосунках настане нудьга, а войовничий запал загасне, як стосункам прийде кінець.

Телець

Стихія Землі наділила Тельця величезною впертістю, а тому закохавшись, ця людина планує прожити зі своєю другою половинкою все життя. Він не зрадить коханої людини і намагатиметься згладжувати всі гострі кути, щоб ніщо не порушувало цілісності цього союзу. Змусити розлюбити Тельця може лише підступність партнера, яке розіб’є серце цієї людини. І навіть у цьому випадку у партнера залишиться шанс повернути кохання Тельця, адже представник цього знака не може розлюбити в одну мить.

Близнюки

Представникам знаку Близнюки дуже непросто впустити у своє життя іншу людину. Ці люди бояться зради, побоюються обману з боку коханої людини, тому навіть закохавшись, не можуть довіритися до кінця. Якщо ж друга половинка справді буде викрита у брехні чи зраді, це вб’є кохання Близнюка. Навіть через дріб’язкову неправду Близнюк перестане довіряти партнерові і накручуватиме себе все більше і більше, поки не прийде до необхідності розлучитися.

Рак

У більшості випадків Рак стає слабкою ланкою у стосунках. Саме він тягнеться до коханої людини та розчиняється в ній, а партнер дозволяє себе любити. Тому, змусити розлюбити Рака досить складно, швидше партнер кине його заради чергового захоплення, а Рак буде слізно просити його повернутися. Однак у дітей Місяця теж є гордість, і якщо Рак вирішить для себе, що ця людина не повинна бути в її житті, подальших стосунків не буде, навіть якщо партнер спробує повернутися назад.

Лев

Лева називають «Сонцеликим», і не тільки тому, що ним опікується Сонце, але й тому, що ця людина вважає себе найважливішою персоною на Землі. Навколо нього обертається світ і йому поклоняється весь світ, включаючи кохану людину. За відданість та поклоніння Лев обдарує свого партнера справжнім коханням і буде вірним йому до кінця. Але ідилія в цій парі триватиме доти, доки друга половинка не зіпсує репутацію Лева, не зганьбить і не обдурить його. Такого відношення до себе «Сонцеликі» не прощають.

Діва

У Діви та Близнюка один покровитель – Меркурій, а тому їхні характери дуже схожі. Діви також не переносять брехню, і не прощають зради, а тому якщо запідозрять коханого в невірності, їхня любов зміниться ненавистю. А обдурити Діву дуже складно, адже ці люди бачать людину наскрізь. Тому, якщо у партнера трапилася інтрижка на боці або між коханим є недомовленості, варто набратися сміливості та у всьому відверто зізнатися Діві. Ці люди справедливі, а тому гідно оцінять таке визнання.

Терези

Терези зроблять все, щоб досягти гармонії у відносинах з коханою людиною. «Діти Афродіти», Терези, повністю віддаються своєму почуттю і буквально розчиняються у партнері, не бажаючи шукати нікого іншого. І зруйнувати ці відносини може лише партнер, який почне руйнувати створену Терезами гармонію. Тихе, спокійне життя в обіймах з коханою людиною – межа мрій Терезів, але якщо другій половинці потрібен драйв, постійні істерики та з’ясування стосунків, почуття цієї людини почнуть йти на спад.

Скорпіон

У відносинах Скорпіон – це охоронець, який зберігатиме спокій вашої пари до того моменту, поки ви не порушуватимете закони сім’ї. Він завжди править у стосунках і вимагає від коханої людини граничної щирості. Не варто тягатися зі Скорпіоном, ваші хитрощі він учує за кілометр і знатиме про зраду раніше, ніж ви почнете готувати алібі. Навіть легку інтрижку на боці представник цього знака розцінить як справжню зраду. Скорпіон ніколи не забуде про неї, навіть якщо ви залишитеся разом.

Стрілець

Особи даного знака вірять у дива і просто не можуть жити без надії. Їм потрібно у щось вірити, чогось прагнути, у цьому русі і полягає сенс їхнього життя. І поки партнер дарує їм надію, поки він рухається разом зі Стрільцем до спільної мети та всіляко підтримує його, кохані люди будуть разом. Стрільця не можна критикувати, йому не потрібно вселяти, що мета недосяжна! У цьому випадку він не відмовиться від мети, а почне шукати ту людину, яка знову посіє в його душі віру в краще.

Козоріг

При всій закритості представників знака Козоріг, вони контактні та комунікабельні особи, які можуть вибудувати стосунки з будь-якою людиною. Однак у Козорога є певні цілі в житті, які не здатна змінити навіть кохана людина. Ці люди мають величезну пристрасть до грошей та накопичення. І їхня кохана людина повинна повністю розділяти цю пристрасть, всіляко допомагаючи Козорогу в його нелегкій справі. Якщо ж друга половинка виявиться справжнім марнотратом і особистістю інфантильною, жодне кохання не врятує такий союз.

Водолій

Представники знаку Водолій – особи з претензією на геніальність. Вони мріють прославитися за рахунок свого неординарного розуму та власних талантів, а тому упродовж життя шукають себе. І партнер їм потрібен такий самий творчий. Якщо друга половинка виявиться цікавим співрозмовником, з яким завжди можна посперечатися, якщо це буде легка на підйом людина, яка готова вирушити в подорож хоч зараз, кохання Водолія лише зміцнюватиметься. Але якщо партнером виявиться домосід, що днями дивиться телесеріали, Водолій швидко охолоне до нього.

Риби

Не секрет, що підопічні Нептуна паралельно із реальним світом живуть у світі своїх фантазій. По суті, це і не зовсім світ, а різноманіття фантазій, мрій і очікувань Риб. І багато в чому втілення у життя своїх фантазій представники знака Риби покладають більш активного і дієвого партнера. Якщо друга половинка зможе виправдовувати очікування Риб, у стосунках пануватиме повна ідилія. Але якщо партнер зруйнує їхні мрії, ні про яку гармонію не може бути й мови. Любов Риб неминуче пройде.

Оригінал