5 знаків Зодіаку, які довго не старіють

Є люди, які, як вино, з роками стають тільки кращими. Тривала молодість багато в чому зумовлена приналежністю до певних знаків Зодіаку.

Вічна молодість – це заслуга не тільки правильного способу життя і догляду за собою, а й знака Зодіаку. Серед дванадцяти представників зодіакального кола можна виділити п’ять знаків, які практично не старіють.

Овен

Овен – вічна дитина. Цей знак молодий душею, що й не дає йому старіти. Він не помічає свій вік і найчастіше здається набагато молодшим за прожиті роки. Покровитель-Марс охороняє його молодість, постійно підживлюючи джерела життєвих сил. Завдяки цьому Овну вдається уникати явних ознак старіння. Можна сказати, що Овен просто ігнорує старість, відкладаючи зустріч із нею “на потім”.

Діва

Діва – знак молодості та краси, тому не дивно, що її підопічні з ранніх років занепокоєні своєю зовнішністю та здоров’ям. Складається враження, що Діва пізнала таємниці Всесвіту і знайшла секрет довголіття. Досягнувши тридцятиріччя, цей знак залишається в цьому віці на довгий час, вражаючи оточуючих своїм квітучим виглядом. На щастя, Діва любить ділитися набутим досвідом, тому до неї можна звернутися по пораду щодо того, як відтермінувати старість і зберегти молодість.

Терези

Венера, планета краси, керує знаком Терезів, змушуючи його представників люто боротися з будь-якими ознаками старіння. Внутрішня сила і підтримка Венери дозволяють Терезам вистояти в сутичці з часом і перетворитися на “людину без віку”. Маючи вроджену схильність до довгої молодості, а також привабливу зовнішність і витончені риси обличчя, Терези хочуть зберегти все це до кінця життя.

Козоріг

Експерти зазначають, що Козоріг має особливі стосунки з часом, адже ним керує Сатурн – планета, яка відповідає за перебіг життя. Кинувши погляд на Козорога, можна подумати, що він вміє повертати час назад. Він з роками не просто не старіє, а молодшає, причому і душею, і тілом. Вік додає Козорогу чарівності та привабливості. Риси характеру стають м’якшими, а з обличчя зникає колишня суворість.

Водолій

Другий син Сатурна – Водолій, який теж уміє керувати часом і сповільнювати його хід. Протягом усього життя шукає шлях до гармонії і з роками знаходить його, додаючи собі молодості. Це дуже мрійливий, ексцентричний і щасливий знак, вік якого практично неможливо вгадати. А все тому, що Водолій не надає значення віку, а живе так, як йому підказує вічно молоде серце.

Оригінал