Гороскоп на 22 лютого

Овен ♈

Місяць у Терезах сформує позитивний зв’язок з Меркурієм, створюючи творчу і приємну атмосферу. Почніть день саме з таким настроєм, особливо якщо вночі Вас відвідували яскраві сни. Якщо у Вас є пара, то кохана людина потребує особливої уваги. Також важливо згадати про важливість турботи про себе: відпочинок допомагає відновити сили і впевненість. Не звинувачуйте себе, якщо день вийде розслаблений.

Телець ♉

Венера, Ваша правляча планета, продовжує кружляти в танці з Марсом, даруючи Вам натхнення. Ці вібрації підсилять Ваш зв’язок з космосом, але доведеться по-справжньому розкрити власне серце, щоб відчути справжню гармонію зі світом. Перебування на лоні природи розкриє свідомість і допоможе побачити невловиму силу, що поєднує все живе. Між тим, Місяць у гармонійних Терезах закликає Вас розслабитися, зняти стрес і прийняти світлу сторону буття. Присвятіть день відпочинку.

Близнюки ♊

Місяць у Терезах закликає Вас поринути у світ мистецтва та краси. Слухайте музику, помилуйтеся скульптурою, подивіться авангардний фільм. Просто дивовижно, як цілющий вплив на Вашу душу нададуть творіння чужих умів і рук! Вечір варто провести в колі найближчих і найдорожчих людей: світила закликають Вас пізнати свої емоції і прихильності.

Рак ♋

Ракам сьогодні зовсім не важко буде усвідомити власну красу, оскільки на небі яскраво сяє Місяць у Терезах. Така позиція нічного світила закликає Вас спілкуватися з друзями та близькими, обсипаючи їх знаками уваги і любові. Але дуже важливо приберегти трохи турботи і для себе. Увечері подумайте про те, як прикрасити свій будинок. Купити красивий букет і поставити у вазу – відмінний варіант!

Лев ♌

Ранок відмінно підійде для щирих бесід, оскільки романтичний Місяць посилає повітряний поцілунок балакучому Меркурію. Якщо у Вас є пара, без докорів совісті проведіть ранок в ліжку. Якщо ж прокидаєтеся в самоті, саме час помріяти як слід – Ваші мрії мають всі шанси стати реальністю. Головне – не вимагати від себе негайно кидатися втілювати їх.

Діва ♍

Дівам не слід звинувачувати себе за ранкові приємні витрати. Всесвіт навіть заохочує такі починання, адже Місяць посилає повітряний поцілунок Меркурію, активуючи Ваші другий і п’ятий сонячні будинки. Головне – не смітити грошима зовсім бездумно, тому що в такому випадку не пізніше Вас накриє тривогою. Увечері побалуйте своє тіло розтяжкою, медитацією, розкішною пінною ванною. Турбота про себе допоможе міцно встати на ноги.

Терези ♎

Цим ранком дозвольте собі помріяти… про себе! Місяць продовжує рухатися через Ваш знак і формує приємний аспект з Меркурієм, наповнюючи Вашу голову ідеями і допомагаючи підвищити самооцінку. Намалюйте в голові ідеальну версію себе, а потім подумайте, через які практичні кроки Ви могли б прийти до неї. На жаль, у другій половині дня Ви можете зневіритися в собі, особливо якщо виявите, що кохана людина не дуже-то підтримує Ваші мрії. Не дозволяйте цим вібраціям зруйнувати Ваші плани, а просто поставте мету і присягніться досягти її.

Скорпіон ♏

Скорпіонів відвідають глибокі думки, оскільки Місяць у Терезах зробить акцент на приховане і одночасно сформує зв’язок з кмітливим Меркурієм. Не ховайтеся від думок і емоцій, що йдуть з глибини, навіть якщо вони заподіюють дискомфорт: незабаром у темряві цього лабіринту замерехтить сяйво просвітлення. Сеанс медитації допоможе максимально використати підтримку Всесвіту і знайти ясність одночасно зі зціленням.

Стрілець ♐

Юпітер, Ваша правляча планета, продовжує посилати позитивні вібрації в союзі з революціонером Ураном, змінюючи звичні звичаї. Всесвіт допоможе Вам краще організувати свій побут і повсякденність, навіть якщо зміни почнуться як спонтанні. Між тим Місяць буде проходити через сектор, відповідальний за зв’язки з суспільством, що обіцяє несподіваних гостей або знайомство. На щастя, Ваш настрій ідеальний для соціалізації і навіть для флірту, що може покласти початок новій дружбі або роману.

Козоріг ♑

Вранці Козорогів зустріне безліч вхідних повідомлень, бо Місяць у Терезах посилає повітряний поцілунок товариському Меркурію, розкриваючи Ваше соціальне життя. Вам і самим хочеться побалакати, але важливо зберігати баланс і ставити стільки питань, скільки ставлять Вам самим. Це особливо важливо у другій половині дня. Ці вібрації будуть яскравими і захопливими, але без належної обережності можуть створити Вам проблеми. Якщо шукаєте нову роботу, ввечері оновіть своє резюме і не бійтеся подаватися на нові вакансії, навіть якщо не до кінця впевнені у своїй кваліфікації.

Водолій ♒

Рано вранці Водоліїв відвідають віщі сни, оскільки Місяць у Терезах з’єднується з товариським Меркурієм. Якщо не можете пригадати свої пригоди в астральному царстві, помедитуйте – це допоможе знайти ясність у певній галузі життя. У другій половині дня соціальне життя може здатися Вам тяжким вантажем. Зазвичай Ви відразу реагуєте на запити друзів і близьких, але сьогодні не соромтеся відключити телефон. Зв’яжетеся з людьми пізніше.

Риби ♓

Ваші слова будуть мати потужний і несподіваний ефект, оскільки Ваша правляча планета, Юпітер, підтримує позитивний зв’язок з новатором Ураном. Не ховайте свої геніальні ідеї. Вони – ключ до успіху для Вас і Ваших близьких. Не виснажуйте себе, намагаючись вирішити чужі проблеми, особливо в другій половині дня. Воно може висмоктати з Вас всі соки, особливо якщо останнім часом Ви мало відпочивали.