Гороскоп на 10 квітня

Овен ♈

Спекти пиріг або вилити скульптуру з гіпсу – в обох завдань багато спільного. Краса речей стає видно тоді, коли знімається форма. Точно так само певні емоції заважають Вам розгледіти красу ситуації. Постарайтеся прибрати їх з рівняння, і тоді щось складне і напружене постане перед Вами в новому світлі.

Телець ♉

“Насіння кинуто в ґрунт – тепер чекайте сходів”. Ми не дуже переживаємо про те, що рослини виростають не відразу. Природно, що на це потрібен час. Точно так само Вам слід підійти до певного поточного процесу. Все відкриється у свій термін.

Близнюки ♊

Іноді правильний хід думки може бути не самим розумним і практичним. Часом самі божевільні плани приносять найкращий результат. Уникайте побитих шляхів і спробуйте щось нове і дивовижне. Зараз слід зробити ставку на нестандартне мислення.

Рак ♋

Чи спрацює? Саме це питання ми задаємо собі, коли замислюємося про успішність своїх планів або після застосування конкретних зусиль. Якщо Ви втілили в життя якусь ідею і тепер чекаєте результату, будьте впевнені – Ви не розчаруєтеся.

Лев ♌

Кожен має право на елементарну повагу та ввічливість, але деякі люди вважають себе рівнішими за інших. Вони вважають, що перед ними повинні схилятися через їхній досвіду або старання здаватися кращими. У Вас є шанс переконати людей більше поважати Вас. Як? Проявивши трохи більше скромності.

Діва ♍

Вас прекрасно почули і цілком згодні з Вашою правотою, але хочуть, щоб Ви підкріпили слово справою. Проблема не в тому, що Ви робите недостатньо. Але якщо говорите Ви все одно більше, може здатися, що справ за словами немає. Зараз у Вас є шанс показати, що все не так.

Терези ♎

Пам’ятайте, в школі у Вас був однокласник, який завжди вище всіх тягнув руку, щоб привернути до себе увагу вчителів? Іноді навіть виходило, але не завжди з хорошим результатом. Нова можливість благає Вас звернути на неї увагу. І навіть якщо є ще купа справ і варіантів, це безперечно варто зробити.

Скорпіон ♏

Якщо машина застрягла в арці, розумно буде трохи приспустити шини. Якщо просто тягнути і штовхати, може стати тільки гірше. Аналогія проста: щоб в якійсь сфері життя Вам полегшало, не потрібно занадто старатися і напружуватися. Спокійно знайдіть найбільш логічний вихід з ситуації, що склалася.

Стрілець ♐

Невелика зміна настрою може зробити куди більше, ніж здається на перший погляд. Вона приносить прогрес там, де він здавався неможливим. Ви зараз не можете змінити певні обставини, але цілком здатні змінити своє ставлення до них. Невеликого зсуву досить, щоб різниця стала очевидною.

Козоріг ♑

Іноді ми не розуміємо труднощів іншої людини, але знаємо, які слова потрібно вимовити. Але Ви зараз цілком розумієте суть проблеми, а ось слів, які могли б виправити становище, підібрати не можете. Загальна мета або угода не приносять очікуваних результатів, але вся справа тут в нестачі комунікації.

Водолій ♒

Здається, що Ви йдете по тонкій грані між активністю і хаосом. Навколишні з кращих спонукань готові докласти чималих зусиль, щоб допомогти Вам, і як їм все пояснити і висловити – незрозуміло. Важливо в будь-якому разі не сердитися на чужу увагу.

Риби ♓

“Так і знав(ла)!” Іноді ці слова сповнені жалю, особливо якщо “знання” ми проігнорували. Саме тому зараз так важливо довіряти внутрішньому голосу в усіх питаннях. Наше серце і наша інтуїція знають правду. Зараз якраз той випадок, коли можна керуватися інстинктами в ухваленні рішення.