Пікантні риси характеру різних знаків Зодіаку

Знак зодіаку може дуже багато розповісти про добрі (і не дуже добрі) риси характеру, а як щодо вашої найпікантнішої якості? Чим ви притягуєте партнерів? Ось інформація, яка не тільки допоможе краще пізнати себе, а й має практичний характер: дізнатися про свої сильні сторони.

Овен

Ви вкрай незалежні, чим і притягуєте партнерів із неймовірною силою. Ви ведете за собою, ви не дозволяєте нудьгувати. Ви – це саме життя. А отже динамічні, живі, інтригуючі стосунки – гарантовані. Ця якість також проявляється і в спальні: ви проактивні, ви не боїтеся брати кермо влади у свої руки й озвучувати найсміливіші фантазії.

Телець

Упевненість у собі та внутрішня сила – ось те, що притягує до вас. Куди б ви не пішли, завжди будете в центрі уваги. За що б не взялися, все вийде. Не дивно, що до вас тягнуться романтично налаштовані партнери. Вони інтуїтивно відчувають, що з вами буде до біса гаряче. І що важливо – надійно. Ви спокійні, ви самодостатні й упевнені в собі, а отже, жодних заборон і табу в спальні. А якщо щось не так? Плювати – з вами буде завжди супер!

Близнюки

Ви обожнюєте інтригу, гру, тому побачення з вами – свого роду квест. Ви любите залишатися трохи недосяжними, тому людям доводиться попотіти, щоб привернути вашу увагу і завоювати довіру. Ігри в кішки-мишки – ось що заводить вас і дарує приємне передчуття. Тому, хто виграє – пощастить і він не буде розчарований. Ви зовсім не кокетуєте і не набиваєте собі ціну – ви просто не любите, коли нудно.

Рак

Ви безтурботні та волелюбні, що дуже сексуально. Однак, водночас – дуже непередбачувані. Ви можете бути спокійними й ласкавими, а вже за хвилину – наполегливими та владними. Це тримає партнера в напрузі, вабить і притягує зі страшною силою. Як вас не любити? Це ж неможливо!

Лев

Ви любите близькість і емоційно яскраві, особливі стосунки. Вони, як і людина, з якою зустрічаєтеся, мають запам’ятовуватися, інакше вам це нецікаво. Одне з ваших улюблених занять – фізична близькість після довгої прелюдії до кохання. Це вибух почуттів та емоцій, це щось справді чудове і незабутнє. Це справді збуджує і вабить, і водночас – задовольняє вашу потребу в драмі. Інакше нудно і нецікаво.

Діва

У вас буйна уява. Хоча на перший погляд ви можете здатися сором’язливими і аж надто прямолінійними, всередині – величезний потенціал. У Діви завжди багато ідей і фантазій щодо фізичної близькості, однак для цього необхідно пізнати її краще. Як? Просто заглянувши у ваші очі…

Терези

Ви можете зачарувати кого завгодно – просто розмовляючи. Уся річ у тому, як спокусливо і привабливо ви вимовляєте слова, речення, викладаєте свої думки. Вас просто неможливо забути: вашу красу, тембр голосу, рухи, пластику. Це заводить партнерів буквально з перших хвилин знайомства.

Скорпіон

Найпривабливіше у вас – це таємниця, яку ніхто не може розгадати. Іноді ви можете бути непередбачуваними і навіть дикими, що також інтригує людей, з якими зустрічаєтеся. Ви не любите одноманітності й монотонності в близькості, тому час від часу пробуєте щось зовсім незвичне й неймовірне.

Стрілець

Ви – пікантний партнер, тому що поєднуєте дивовижну легкість із бажанням спробувати щось нове. У спальні ви спокійні й лише загадково посміхаєтеся, натякаючи, що не проти поекспериментувати, щоб усім було цікаво. З вами ніколи не буває нудно!

Козоріг

Ви практичний знак Зодіаку й методично долаєте всі перешкоди, щоб приступити до “справи”. Це привабливо як у залі засідань, так і в спальні. Коли справа доходить до останнього, ви все ж таки віддаєте перевагу близькості без надмірностей або суєти. Звісно, переодягання і рольові ігри для романтичного вечора – досить кумедні, але ви воліли б швидше перейти до заключних акордів. Ви вмієте отримувати задоволення і дарувати його – впевнено і без зайвого шуму.

Водолій

У вас дуже допитливий розум, який постійно намагається докопатися до істини і все піддає сумнівам. Не дивно, що ви такі привабливі для партнерів, які намагаються розгадати ваші думки. Вони також цінують вашу дивовижну чесність і щирість, які допомагають вам відкрито говорити про те, чого хочете.

Риби

Ви розкриваєтеся, коли вдається пристосуватися до ситуації, тобто почуватися як риба у воді. Ваша весела, творча натура буквально зачаровує партнерів, яким не терпиться дізнатися вас ближче. Вони більш ніж упевнені: у спальні з вами – буде чудово. Що ж, не зволікайте – стрибайте удвох в океан кохання і насолоди!

Оригінал