Гороскоп на 11 квітня

Овен ♈

Чи корисно переживати кілька суперечливих емоцій одночасно? Часом така інтенсивність стомлює і дратує. Але якщо Вам в одну мить хочеться стрибати від радості, а в іншу – лягти і лежати, то це чіткий симптом серйозних змін. Постарайтеся зосередитися на загальному напрямку процесу, а не на негайних злетах й падіннях.

Телець ♉

Іноді немов невидимі гремліни веселяться, привносячи хаос в наш побут. Зненацька щось візьме і зникне. Але цю ситуацію варто розцінювати як порядок долі, яка розчищає Вам місце для чогось нового і кращого.

Близнюки ♊

Коли ми заблукали і питаємо дорогу, приємно буває дізнатися, що мета не така вже й далека. “Це зовсім недалеко”. Подібні слова – нагадування про те, що почуття невпевненості завжди супроводжує процес пошуків. Ви можете пережити щось подібне в тому, що робите через проби і помилки.

Рак ♋

Вважається, що успіх неодмінно приносить гроші, але й зворотне теж вірно. Часом ми так зосереджуємося на зміцненні свого фінансового становища, що не бачимо, як невелика зміна може дати потрібний результат. Сьогодні Вас чекає подібне одкровення і корисне відкриття.

Лев ♌

У конфлікті з іншою людиною Вам не завжди важливо, чи реально вона з Вами не згоден. Часом Левова гордість провокує протистояння на рівному місці. Так, звичайно, у всіх своя думка, але корисно буде вислухати і зрозуміти іншу сторону, щоб не застрягти в цій неприємній ситуації.

Діва ♍

У Вас немає повної інформації з найважливішого питання, в кращому випадку в наявності половина потрібних відомостей. Але це не означає, що у Вас немає шансу добитися помітних результатів, перш ніж надійде решта фактів. Деякі Ваші підозри підтвердяться, але також можна очікувати пари-трійки сюрпризів. Вам не доведеться чекати занадто довго.

Терези ♎

Нормально поглянути на ситуацію і вирішити, що Вам потрібен чітка і однозначна відповідь на неї. Але не варто сушити голову, намагаючись видати беззастережно геніальну ідею. Є всі передумови для прогресу, а Вам тільки треба проявити трохи конструктиву і позитиву.

Скорпіон ♏

Цікаво, чи є в небесній канцелярії відділ допомоги тим, кому дуже-дуже потрібно трохи везіння? Якщо і є, то у них, напевно, дуже обмежений бюджет. Удачі завжди відміряється невелика кількість. Але і з тієї дрібкою, яка у Вас є, можна вважати себе щасливчиком.

Стрілець ♐

У багатьох казках дракони охороняють незліченні скарби, і якщо не лякають здобувачів їхні зуби, кігті і вогненний подих, спрага золота виявляється сильнішою. У Вашому світі щось точно так само заволодіє Вашою уявою, і Ви здолаєте будь-якого дракона, який стоїть між Вами і омріяною метою!

Козоріг ♑

В певній сфері Вашого життя занадто багато “якщо”, але Ви впевнені, що налаштовані правильно. Просто потрібен ще один шматочок пазла, щоб побачити картину більш чітко. Однак чекати цього шматочка можна вічно. Краще довіртеся інтуїції і зробіть перший крок вже зараз.

Водолій ♒

У Вас є купа варіантів того, як змінити ситуацію, ось тільки іншим це потрібно більше, ніж Вам. Втім, приймати поразку Ви не захочете, а захочете докласти зусиль з розумом. Але Ви маєте повне право відпочити. Нехай інші сушать голову і розв’язувати питання, якщо їм це так потрібно.

Риби ♓

Ви відчуваєте в собі силу? Можливо, вона не виражається в здатності вражати землю і метати блискавки, але певний вплив у Вас точно є. Як мінімум одна людина приймає Вашу думку дуже близько до серця, і одного схвального кивка вистачить, щоб вона натхненно взялася за справу. Це і є справжня сила. Добре, що вона виявилася в Ваших надійних руках. Подумайте, хто найбільше виграє від неї.