Знаки Зодіаку, які розлучаються частіше за інших

Астрологи провели дослідження і вирахували знаки Зодіаку, у яких найчастіше не виходить зберегти сім’ю. Можливо, ви помічали, що в будь-якому розлученні завжди страждає один з партнерів.

Він звинувачує себе у всіх гріхах, намагається зрозуміти, де допустив помилку, і абсолютно не допускає думки про те, що існують люди, які просто не створені для тихого сімейного життя. Що це за люди, і чи можна вирахувати їх до вступу в шлюб?

Овен

Овен – справжній домінант, який бачить себе виключно главою сім’ї, і від рішення якого залежить буквально все. Що цікаво, так думають не тільки чоловіки, але і жінки цього знака. І якщо друга половинка не проявляє покірність і пробує заперечувати рішення Овна, ця людина тут же спалахує і провокує скандал.

Овен ніколи не стане замовчувати проблему. Якщо є найменший привід для конфлікту, він тут же роздує його до масштабів Всесвіту, і витримати таке ставлення до себе зможе далеко не кожен партнер. До того ж підопічний Марса ніколи не чув про мистецтво компромісу і правило «золотої середини». Він не піде на поступки і не відступиться від своїх принципів. І якщо партнер не визнає повного верховенства Овна, той просто збере свої речі і піде. Природно, в розставанні ця людина буде звинувачувати другу половинку, виправдовуючи себе в очах оточуючих.

Стрілець

Навіть при легкому характері, альтруїзмі і комунікабельності Стрільця, ужитися з цією людиною зовсім непросто. Це найбільш волелюбний знак, у якого шлюб асоціюється з в’язницею, і переконати його в тому, що це не так, зможе далеко не кожен партнер.

Стрільцеві потрібно відчувати незалежність, він не терпить контролю з боку коханої людини, а тому на спроби обмежити свободу, Стрілець відповідає агресією, з якої і починаються скандали в сім’ї. До слова, контроль підопічному Юпітера дійсно не завадив би, адже Стрілець не відрізняється вірністю. Це людина полігамії і зраджує другій половинці практично завжди. Більш того, він не відчуває докорів сумління з приводу зради, оскільки абсолютно не вважає фізичну зраду зрадою. Правда, такі виправдання, як правило, не рятують його від розриву відносин.

Телець

Телець тільки на вигляд здається таким милим і співчутливим. Але варто вступити з ним у шлюб, як перед вами почне з’являтися зовсім інша людина! І язик не повернеться назвати Тельця поганим чоловіком або дружиною. Навпаки, це чуйний і уважний партнер, який оточує турботою свою другу половинку і намагається повністю забезпечити її.

Але при цьому вимогливість Тельця часто переходить усі мислимі і немислимі межі! Підопічний Венери бажає, щоб його партнер був ідеальний у всьому, і якщо той робить помилки, він тут же отримує порцію критики і моралей від Тельця. Більш того, з представників стихії Землі нерідко виростають справжні тирани, які щодня доводять свого партнера до істерики. Додайте до цього хворобливі ревнощі, з якими доводиться стикатися другій половинці Тельця, і ви зрозумієте мотиви, за якими ті поспішають подавати на розлучення.

Водолій

Тягою до свободи Водолій перевершує навіть Стрільця. Цю людину надзвичайно складно завести під вінець, не кажучи вже про те, щоб прожити з ним все життя. Можливо, саме тому підопічні Урана живуть у шлюбі не більше трьох років. Особливо часто розлучаються представниці прекрасної статі. Якщо чоловікові Водолію улюблена може повністю підкоритися і в усьому з ним погоджуватися, то жінка Водолій починає воювати зі своїм партнером за верховенство в родині. Звідси найчастіше і випливає бажання розлучитися.

Окремо скажемо про непростий характер Водоліїв. Це глибокодумні натури, які обожнюють філософствувати і міркувати про проблеми світобудови. В якості партнера Водолій мріє бачити таку ж глибоку людину, у якої можна вчитися, і з якою цікаво сперечатися на найрізноманітніші теми. Очевидно, що з малоосвіченими і прагматичними особистостями підопічні Урана довго не проживуть

Діва

Сім’я для Діви на першому місці. Тим дивніше присутність представників даного знака в цьому списку. Проте цьому є пояснення. Діва не просто піклується про свою кохану людину. Вона оточує його турботою, та такою, що незабаром партнер відчуває, що йому «душно» в цих відносинах.

При цьому, одружившись, підопічні Меркурія повністю розчиняються у своїй коханій людині, думаючи тільки про неї і про її бажаннях, і геть забуваючи про себе. У шлюбі ці люди перестають стежити за собою, чим засмучують другу половинку і створюють передумови для невдоволення партнером.

До слова, Діви завжди кидаються в крайнощі. Заради того, щоб забезпечити кохану людину всім необхідним, вони можуть з головою іти в роботу і присвячувати себе зароблянню грошей. А друга половинка в цей час надана сама собі. Природно, довго такі відносини тривати не можуть, а тому після парочки великих скандалів підопічні Меркурія можуть дізнатися про те, що з ними розлучаються.

Козоріг

Козорога за очі називають холодним і бездушним. Правда, на початку відносин це абсолютно непомітно. При знайомстві ці представники стихії Землі стають чуттєвими і романтичними, ніжними і турботливими, чим підкорюють свою другу половинку. Але все змінюється, коли наступають сімейні будні.

Козоріг виявляється досить вимогливим партнером, надзвичайно капризним і вибагливим. Всі його вказівки повинні виконуватися беззаперечно, а рішення не обговорюються! Але найсильнішим ударом для партнера стає неймовірна скупість Козорога.

Ця людина не оцінить, якщо друга половинка не працюватиме і не вкладатиметься в сімейний бюджет. Всі фінанси сім’ї підопічний Сатурна зберігає у себе, шкодуючи при цьому гроші буквально на все, про що заговорить кохана людина. Як правило, з грошового питання і починаються сварки, які в підсумку закінчуються розлученням.

Оригінал