Як ревнують своїх коханих різні знаки Зодіаку

В ім’я кохання люди готові йти на край світу, здійснювати сміливі та незвичайні вчинки, робити дорогі й оригінальні подарунки. Але навіть на піку ейфорії, кохання може опинитися під загрозою, коли ревнощі змією обвивають серце. Якщо не гасити вогонь недовіри і сумнівів, він випалить усе дотла. Як ревнують різні знаки зодіаку, і яким чином це відбивається на дорогих їм людях?

Овен

Овен – енергійний ревнивець. Він не стане накопичувати підозри. До нападок переходить одразу, щойно закралися сумніви. Діє різко і рішуче. Темпераментність вогняного знака проявляється дуже яскраво. Лють Овна – це буря з громом і блискавкою, здатна багато чого зруйнувати. Вступати в дискусію з Овном і намагатися щось йому пояснити в момент обурення безглуздо. Доведеться чекати, поки він заспокоїться, адже гнів Овна нетривалий.

Телець

Телець дуже терплячий у ревнощах. Про підозри може не говорити роками. Намагається заглушити неприємне почуття недовіри і виправдати партнера. Тільки зіткнувшись із незаперечними фактами зради, Телець робить рішучі випади.

Найчастіше стосунки зберегти вже не вдасться. Для Тельця невірність не просто зрада – це зрада, яку він неспроможний пробачити. У гніві Телець змітає все на своєму шляху. І партнеру дуже пощастить, якщо він вирішить просто піти.

Близнюки

Усі знаки зодіаку ревнують по-особливому. Однак близнюки нестандартно підходять до питання недовіри. Можуть почати ревнувати ще до початку серйозних стосунків. Люблять поколупатися в минулому і знайти там причину теперішнього невдоволення. До того ж Близнюки вигадники, здатні придумати те, чого зовсім не було.

Однак назвати Близнюків дуже ревнивими не можна. Вони переживають і виявляють недовіру через брак уваги і спільного спілкування, якого постійно потребують. Спільне проведення часу повністю вирішить питання з ревнощами.

Рак

Імпульсивні Раки – великі мученики. Ба більше, їм завдає болю навіть швидкоплинний сумнів у невірності партнера. Відчувши тріщину у стосунках, недовірливий Рак знайде компромат, адже його інтуїція приведе прямо до доказів. Рак завжди намагається повернути коханого. Починає проявляти додаткові знаки уваги, дарувати подарунки, залицятися. Водночас розбирає свою поведінку, думає, що він робить не так.

Лев

Зіткнувшись зі зрадою, Лев відчуває заціпеніння. Він вважає себе центральною фігурою в житті партнера. Однак спочатку йому потрібно змиритися з думкою, що хтось може претендувати на його місце. Якщо немає жодного непорозуміння і факт зради очевидний, Лев не потерпить конкуренції.

Неконтрольовані ревнощі, немов пожежа, охоплять усе навколо. Підсумок таких інтриг один – розрив. До всього іншого, жодні спогади про щасливе минуле, спільний капітал, плани на майбутнє не зможуть їх переконати.

Діва

Багато знаків зодіаку ревнують коханих безпідставно. Однак Діва вірить партнеру всім серцем, адже вірність для неї не простий звук. Впевнена, що друга половинка не повинна давати приводів для сумнівів. Якщо ж трапилася ситуація, в якій сталося відступництво, паніки не буде.

Проаналізувавши всі обставини, Діва поведеться розсудливо. Імовірно, доводи Діви будуть переконливими, а вимоги справедливими. Що відбуватиметься, передбачити неможливо. Проте Діва може прийняти рішення піти назавжди, запропонувати стосунки без зобов’язань і навіть жити утрьох. Істерик точно не буде.

Терези

Терезам важко знайти золоту середину. Вони намагаються вірити партнеру, але, з іншого боку, постійно ревнують. Їм обтяжлива навіть думка про те, що коханий може дивитися ще на когось. Завойовники за натурою, Терези періодично шукають емоційного струсу. Якщо нічого не викликає підозр, вони самі знаходять причину для невдоволення.

Терези помічають усі знаки уваги, які коханий надає в компанії, можливо, з ввічливості. Вони ображаються, пам’ятають і плекають свої образи. Але влаштовувати сцен не будуть – здоровий глузд бере гору над дурними ревнощами.

Скорпіон

Ревнощі цього знака мають мільйон відтінків. Насправді підозра в невірності приводить Скорпіона в стан підвищеної готовності до боротьби, розслідування і помсти. Побачити привід для побоювань і сумнівів Скорпіону простіше простого. А схильність до мстивості штовхає з лишком оплачувати рахунки недовіри і флірту. До того ж Скорпіон чудовий слідопит, який бажає знати найдрібніші подробиці будь-якої інтрижки. Якщо деталей для звинувачення не вистачає, може увімкнути бурхливу фантазію.

Стрілець

Стрілець щиро ображається не тільки на партнера, а й на ситуацію, через яку прийшло почуття ревнощів. Якщо Стрільця переконати, що його підозри помилкові, він швидко заспокоїться. Свобода, якою Стрілець дорожить, разом із зобов’язаннями у стосунках роблять його розумним. Якщо інші знаки зодіаку ревнують і не довіряють своїм другим половинкам, то Стрілець відрізняється від них. Йому подобається зв’язок, у якому закохані довіряють одне одному, а подружжя не дозволяє собі дурниць на стороні.

Козоріг

Козороги не поділяють поняття любові та ревнощів – ці погляди пов’язані у цього знака в один вузол. Впоратися з почуттям недовіри і невпевненості Козорогу складно. Добре, якщо поруч опиниться коханий, здатний розвіяти всі сумніви. Практичність, притаманна Козорогам, у стосунках може зіграти злий жарт. Навіть не маючи доказів, а маючи у своєму розпорядженні тільки чутки або підозри, Козоріг нерідко залишає партнера і йде своєю дорогою.

Водолій

Коли Водолій помічає дивацтва в поведінці другої половинки, він майже ніколи нічого не робить. Але, переконавшись у своїх підозрах, розгортає цілу спецоперацію з розслідуваннями, інтригами, скандалами. Плюс у тому, що безпідставні ревнощі Водолія легко “вимкнути”. Досить представити незаперечні факти вірності. До того ж Водолій ніколи не ревнує коханого до минулих стосунків. Усе, що було до нього, не має значення.

Риби

Не можна передбачити, як вчинять Риби, які засумнівалися у вірності коханого. Риби можуть влаштувати і романтичний вечір, і скандал, і биття посуду. Чутливі та емоційні Риби майже завжди сумніваються, чи кохають її, чи не розлюбили? Ба більше, сумніви у вірності коханого – це справжнє випробування. Найчастіше знаки зодіаку сприймають зраду як хворобу і ревнують до останнього. Риби ж готові поступитися гордістю і принести себе в жертву, щоб залишитися з коханим.

Оригінал