Гороскоп на 1 грудня

Овен ♈

Повсякденна рутина, як правило, є для Вас вельми комфортним середовищем існування. Однак навіть у ній можуть відбуватися непередбачувані речі. Сьогодні, незважаючи на всі Ваші зусилля, можуть трапитися деякі перебої або затримки, пов’язані із зовнішніми обставинами. Однак хороша новина в тому, що вам вдасться з ними впоратися і навіть унеможливити подібні ексцеси в майбутньому.

Телець ♉

Вам слід докорінно присікати негативну енергію, але якщо вона вже пробралася у Ваш внутрішній світ, Ви маєте отримати з неї максимум вигоди. Спрямуйте, наприклад, свою злість на вирішення якоїсь складної проблеми. Таким чином, Ви не тільки позбудетеся негативу, а й просунетеся на шляху до своєї мети. Щось позитивне може виходити з чогось негативного. Пам’ятайте про це.

Близнюки ♊

Незвичайні можливості чекають, щоб ними скористалися! Коли Місяць і Сатурн з’єднаються, зробіть рішучий крок і дізнайтеся щось таке, що зазвичай не входить у Вашу сферу інтересів. Ви напевно здивуєтеся тому, яке інтригуюче осяяння прийде до вас, коли ви переключите свою увагу на культури або теми, які ви ніколи раніше не вивчали. І Ви можете бути здивовані тим, наскільки великий Ваш інтерес до чогось нового.

Рак ♋

Сьогодні ви будете зосереджені на конструктивній комунікації з оточуючими людьми і на вирішенні різного роду повсякденних завдань. Однак у якийсь момент на Вас зійде просвітлення, завдяки якому Ви зрозумієте, що все йде не так, як планувалося. Це означає, що Вам потрібно внести деякі корективи в події, що відбуваються. У Вас все вийде! Ба більше, Ви непомітно для себе зможете налагодити стосунки з якоюсь дуже цікавою персоною.

Лев ♌

Місяць і суворий Сатурн об’єднаються, щоб внести у ваші стосунки нотку реалізму з одного боку і романтичний настрій – з іншого. Чутливість і бажання піклуватися змагатимуться з холодною логікою і дисципліною. Утім, якраз ці якості потрібні Вам для того, щоб збалансувати своє життя. Можливо, останнім часом у ньому намітився якийсь перекіс, який Вам абсолютно ні до чого.

Діва ♍

Якщо в якийсь момент Ви відчуєте, що не можете вибратися з колії, не варто панікувати. Для початку Вам слід зрозуміти, з якої причини у Вашому житті з’явилася така лінійність і нездатність вибратися з повсякденної рутини. Постарайтеся об’єктивно оцінити своє життя і замислитися над тим, які зміни Ви хотіли б привнести. Можливо, якийсь спорт, режим харчування або навіть інша робота стануть для Вас тим кроком із зони комфорту, до якого Вас спонукає Всесвіт.

Терези ♎

Сьогодні Ви, ймовірно, отримаєте нагадування про те, що творчість залежить від дисципліни так само, як і від уяви. Коли Місяць і Сатурн об’єднуються, ви можете оцінити свої таланти або навички та застосувати їх з більшою користю для себе і для справи. Можливо, те, що Ви вважаєте просто своїм хобі, може стати невід’ємною частиною Вашого життя, а ще допоможе збільшити Ваш банківський баланс.

Скорпіон ♏

Сьогодні Вам варто звернути особливу увагу на те, що відбувається у Вас вдома. Чого б це не стосувалося, ремонту приміщення чи стосунків із членами сім’ї, Ви маєте вирішити це питання раз і назавжди. В іншому разі, ця проблема виникатиме знову і знову – доти, доки не набере критичної маси і не стане справжнім головним болем безпосередньо для Вас.

Стрілець ♐

Чи варто вірити всьому, що Ви чуєте? Це складне питання, яке вимагає, як правило, тривалих роздумів, проте сьогодні Вам варто одразу реагувати на інформацію, що надійшла до Вас. Утім, нічого поганого в цьому немає. Ви, напевно, зможете впоратися з будь-якими проблемами і навіть отримати з них цінний досвід, який стане в пригоді вам у майбутньому. До того ж Ви можете відкрити для себе якусь істину, яка раніше ховалася від Вас.

Козоріг ♑

Ваш зв’язок із грошима і фінансовими питаннями сьогодні піддасться суворій перевірці з боку Сатурна і Місяця. Вони об’єднаються, щоб допомогти вам краще зрозуміти, що для вас означають матеріальна стабільність і безпека, а також кроки, які ви можете зробити, щоб посилити і те, і інше. Суворий, дисциплінований Сатурн купається в сяйві Місяця, роблячи Вашим пріоритетом бюджетування та економію.

Водолій ♒

Водолії мають репутацію людей, які чинять опір усьому, що хоча б віддалено нагадує пересічність. Але сьогодні Вам все ж варто замислитися над тим, як Вас бачать оточуючі люди. Коли ви з’ясуєте це, можливо, вам відкриється якась істина, яка яскравим променем осяє те, про що ви раніше навіть не здогадувалися.

Риби ♓

Коли Місяць і Сатурн з’єднуються, Ви можете сміливо налаштовуватися на щось виняткове! Світила допоможуть вам побачити амбітне завдання в новому і більш реалістичному світлі. Це зробить Вашу мету ще більш досяжною, але водночас Ви зрозумієте, що зусиль потрібно буде докласти значно більше, ніж Вам здавалося. Це може звучати загадково, але Ви маєте зрозуміти головне – фортуна на Вашому боці.